User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: merhabalar chevrolet cruze

ahmetelik60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lightbulb merhabalar chevrolet cruze

öncelikle herkese merhabalar 2012 1,6 124 bg chevrolet cruze'um var aracım hantal ve biraz daha güçlendirmek için ne yapmalıyım ? bu araçlara sonradan turbo takılıyormu takan varmı ? veya yazılım ile ne kadar daha güç elde edebilrim arabamdan memnunum sadece biraz daha iyi gitmesini istiyorum yardımcı olacak kimseler varmıdır herkese teşekkür ederim şimdiden

lowfamilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gereksiz para harcamak olur yanlış anlama illa cruze istiyorsan 1.4 turbo yada 2.0 cdti 163 al yada binmeye devam et. 2.0 cdti insigniam var 131ps şuan 220-230 arası yüklemeyi düşünüyorum. sende 2.0 cdti cruze al ilk planda egr iptali dpf iptali ile yazılım yap yanlış hatırlamıyorsam 200 hp civarı oluyor.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.5 ne arkadaş benim aspiratör okadar üflüyo ya sc yerine onu verirdim üfletirdin motora serdar
    Alıntı ibooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malı arapfaikten alıyoruz mersine kadar göki kullanıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi alacak olsam 2.0 cdti alırım ama şuan aldık mecburen biniyoruz binecegiz bi süre hem binmek hemde farklı şeyler yapmak istiyorum en azından sesizlğine değer belki turbo takılablir veya takılmıştır tavsiyelerin için teşekkürler bundan sonraki aracım insignia İNŞALLAH

lowfamilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetelik60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi alacak olsam 2.0 cdti alırım ama şuan aldık mecburen biniyoruz binecegiz bi süre hem binmek hemde farklı şeyler yapmak istiyorum en azından sesizlğine değer belki turbo takılablir veya takılmıştır tavsiyelerin için teşekkürler bundan sonraki aracım insignia İNŞALLAH
    1.6 sını kimse turbolamakla uğraşmaz çünkü 1.4 turbo 140 versiyonu var yazılımla 180ps oluyo gerek yok 10000 tlleri turbolama gömmeye. yok illa yapcam diyosan bi düz boru sona varex yok ben güç istiyorum ve benzinli olsun diyorsanda 1.4 turbosunu almalısın.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0.5 ne arkadaş benim aspiratör okadar üflüyo ya sc yerine onu verirdim üfletirdin motora serdar
    Alıntı ibooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malı arapfaikten alıyoruz mersine kadar göki kullanıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lowfamilia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 sını kimse turbolamakla uğraşmaz çünkü 1.4 turbo 140 versiyonu var yazılımla 180ps oluyo gerek yok 10000 tlleri turbolama gömmeye. yok illa yapcam diyosan bi düz boru sona varex yok ben güç istiyorum ve benzinli olsun diyorsanda 1.4 turbosunu almalısın.
    aslında haklısın maksat elimizdekileri değerlendirebilmek bakalım biraz araştırdım daha farklı yollar varmış güöçlenmesi için ama hala kafam turbo takmakta nasıl oluyorsa yani

*MERT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 163 lük var otm vites, çok çok memnunum tavsıye ederım. 1.6 124 ıyıdır yıne ecufast bıraz daha hareketlendırebılıyor aracı. 113 lugu vardı eskıden cok daha fena

gecen cekmıstım bı bunu bulabıldım foto olarak kusurabakmayın

Bmw E34

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı *MERT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0 163 lük var otm vites, çok çok memnunum tavsıye ederım. 1.6 124 ıyıdır yıne ecufast bıraz daha hareketlendırebılıyor aracı. 113 lugu vardı eskıden cok daha fena

gecen cekmıstım bı bunu bulabıldım foto olarak kusurabakmayın

maşallah harika görünüyor nasipte benzinli almak varmış ama araçtırmalarım sürüyor yürütmek için

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)