User Tag List

13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: GSİ için egzoz önerisi

metin_1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question GSİ için egzoz önerisi

merhabalar astra gsi sahibiyim önümde muayne oldupu için orjınal egzoz yaptırmak durumunda kalmıştım muaynem bitti ve şimdi egzoz arıyorum varmı önerısı olan satan duyan 60lık egzoz aramaktayım max 350 tl verebilirim bu tek cıkış hks tipi yada cift cıkış olabilir,bu sahibinden sitesinde adana da olan egzozlar fln var warex gibi o tipte olur ama kalite fln nasıldır?önerilerinizi bekliyorum

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    60lık yerine 51lik daha verimli olacaktır.Varex tarzında eksozlar bütçenize daha uygun bir sıkıntıda yaşayacağınızı düşünmüyorum İlerde de çift çıkış remus nokta olur bence
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    60lık yerine 51lik daha verimli olacaktır.Varex tarzında eksozlar bütçenize daha uygun bir sıkıntıda yaşayacağınızı düşünmüyorum İlerde de çift çıkış remus nokta olur bence
    hocam uzerinde 51 var yüksek devirde sıkıyor onceden hks vardı sesden dolayı söktum muayne yaptırdım ama orjınal olduğu içimün yoruyor butun borular 60lık sadece son taraf 51 orjınal o yuzden sonada 60lık almak istiyorum. replika varexte olur kaliteliyse ?

UĞUR_GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gsi varken 51 düz boru sonda magnex 60 lik oval kullandım ses ve gidiş çok iyiydi oneririm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı metin_1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam uzerinde 51 var yüksek devirde sıkıyor onceden hks vardı sesden dolayı söktum muayne yaptırdım ama orjınal olduğu içimün yoruyor butun borular 60lık sadece son taraf 51 orjınal o yuzden sonada 60lık almak istiyorum. replika varexte olur kaliteliyse ?
    bütün eksoz sistemi boruları 51lik sonada 51lik(önerim) & 60lık replika tarzı varex gayet güzel olacaktır.Sinan'a da aynı kombinasyonu önermiştim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende muhtemelen oyle yapicam ama orjjnal warexe gucum yegmez kaligeli replikasi varmi onerebilceginiz ?

Ultraleggera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Borla DTM. Astra GSİ da işin sonu
    MGN TypeR.

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Borla Dtm bende Katılıyorum Gsi ın ilacıdır

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    94 Gsi kullanmış ve hayranı olan biri olarak boru çapını 51mm seçmelisin. O zamanlar Sebring eksozlar çok meşhurdu

K20den sonra en yüksek sese sahiptir. Çokta güzeldir

Böyle bir araca freeflow son susturucu gayet keyifli olacaktır. Günlük biniyorsan polis sorun olabilir.
    HKS 51mm orjinal
    Bulabilirsen orjinal varex.
    Zamanın efsanelerinden Sebring XT1 harika olur

Loading site please wait...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    94 Gsi kullanmış ve hayranı olan biri olarak boru çapını 51mm seçmelisin. O zamanlar Sebring eksozlar çok meşhurdu

K20den sonra en yüksek sese sahiptir. Çokta güzeldir

Böyle bir araca freeflow son susturucu gayet keyifli olacaktır. Günlük biniyorsan polis sorun olabilir.
    HKS 51mm orjinal
    Bulabilirsen orjinal varex.
    Zamanın efsanelerinden Sebring XT1 harika olur

Loading site please wait...
    benim aracım yazılımlı arakdaşlar 51lık şu sıkıyor boğuyor farkındayım o yüzden 60lık düşünüyorum. otto spec 60lık cok ses cıkarırmı ? performans verirmi aracıma? yoksa replika ama güvendiğim birinden replika warex tarzı bir egzozmu alayım?

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim aracım yazılımlı arakdaşlar 51lık şu sıkıyor boğuyor farkındayım o yüzden 60lık düşünüyorum. otto spec 60lık cok ses cıkarırmı ? performans verirmi aracıma? yoksa replika ama güvendiğim birinden replika warex tarzı bir egzozmu alayım?
    Otto zamanında DC sport pahalı diye aldığımız sesli bir susturucuydu. Şuan aynı kalitedemi bilmiyorum o zaman sesliydi.

51 sıkıyorsa 60 düz sona 51 hks takabilirsin gsilara gönül vermiş arkadaşımız emre gecü bu şekilde kullanıyordu

Replika varexler kurum bağladıkça ısınıp soğudukça arıza veriyor diye biliyorum sesli sessiz olayı haricinde performansa açıkken etkisi yok hatta ep3 typerde geri düşüyor spor susturuculara göre.

Varexi açıkken orjinalide dahil düz boru gibi düşün hiç bir şekilde sıkıştırması yok.

Eksoz işi birazda kullanma tarzına bağlı sadece yarışacaksan alt devirler cansız olsa sorun yok diyorsan düz boru + hks otto tarzı
    Günlük + yarış dersen hks otto eksoz + spor orta susturucu yaparsın veya düz boru + supersprint remus gibi hep sesi kısar hem altlar canlanır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlamayın ama yazılımlı olsa bile 60mm çok 2.0 hacim için.etap aracı kısalı itbli astra gsida bile max 60mm kullanılıyor onuda şimdi 51mm yapacaklar hatta.Ki araştırdığınız ingilterede N/A gezen c20xelerde max 57mm kullanır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otto zamanında DC sport pahalı diye aldığımız sesli bir susturucuydu. Şuan aynı kalitedemi bilmiyorum o zaman sesliydi.

51 sıkıyorsa 60 düz sona 51 hks takabilirsin gsilara gönül vermiş arkadaşımız emre gecü bu şekilde kullanıyordu

Replika varexler kurum bağladıkça ısınıp soğudukça arıza veriyor diye biliyorum sesli sessiz olayı haricinde performansa açıkken etkisi yok hatta ep3 typerde geri düşüyor spor susturuculara göre.

Varexi açıkken orjinalide dahil düz boru gibi düşün hiç bir şekilde sıkıştırması yok.

Eksoz işi birazda kullanma tarzına bağlı sadece yarışacaksan alt devirler cansız olsa sorun yok diyorsan düz boru + hks otto tarzı
    Günlük + yarış dersen hks otto eksoz + spor orta susturucu yaparsın veya düz boru + supersprint remus gibi hep sesi kısar hem altlar canlanır
    orta susturucum var spor tip sonada otto koymayı düşünüyorum teşekkürler.
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın ama yazılımlı olsa bile 60mm çok 2.0 hacim için.etap aracı kısalı itbli astra gsida bile max 60mm kullanılıyor onuda şimdi 51mm yapacaklar hatta.Ki araştırdığınız ingilterede N/A gezen c20xelerde max 57mm kullanır
    dediğnizi araştırıcam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler