User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
39 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Bmw E46 3.30Ci manuel

ukku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim headerslı ve egzozlu 3.30ci, komple stock CTH cupra ve CTH GTI'dan çok hızlıydı. 3.30 var 3.30 var'a dönecek sohbet
    if in doubt, flat out.

instagram: utkuuzunoglu

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    egzoz ve yazılım yapıp 6 silindirin homurtusunun tadını çıkartırdım ben olsam. düz yolda rocco geçse ne olur altındaki arabanın 10/1 sürüş zevkini veremez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW 330 i (E46) vs Seat Ibiza Cupra -> Duel 933215

330 stock tsi lardan çok daha performanslıdır aslında, motor kondisyonu önemli. üst hızlarda çok daha hızlı olması lazım. motor güzelce elden geçirilip birde lsd takılırsa çok keyifli araç olur. bende de polo gti var. satıp manuel 4 kapılı temiz bir 330 almak istiyorum. kalmadı gerçide denk gelirse bir dakika düşünmem.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bulsam da compacttan sonra güzel bi 3.30ci senelerce bineyim =) Eminim çok keyiflidir 230hp e46 =)
    Instagram: mutusgarage

ZX-636R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de 3.30 olsa 1 sene para biriktirir ardından gtx3582 yaparım ondan sonra polo ıbıza değil leon ve golf r ın big turboluları ile yürürüm :-)

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan için big turbo vb yüklemeler zor biraz zor ama ileri zamanda SC düşüncem var.

Onun harici yazılım olayını biraz araştırdım. Egzoz, headers, intake kit, custom yazılım ile 30-45 hp arasında güçler alınıyor galiba. Sizce ne kadar doğrudur? ***** hacim fazla bana olabilir gibi geldi ama sizler bu konularda daha tecrübelisiniz.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yolda denk geldiğiniz araba da zaten standart değildir, tamam arabadan arabaya fark eder 10-15 yaş arası bir arabadan bahsediyoruz ama madara ettiyse bir de kapışıyorsa o Rocco'da en kötü DP-filtre-egzoz vardır yazılım olmasa bile..

Yazılarından anladığım kadarıyla senin beklentini karşılayacak araba Cupra veya Rocco zaten, hangisini temiz bulursan fiyatı bütçene uyarsa al bin derim. Türkiye şartlarında E46 330ci binmek büyük lüks. Yok bineceğim dersen benim arabamdaki gibi filtre kiti ve headers bile yeter. Polisle sorun olmaz ama her daim kendini belli eder, basınca da ortalığı yıkar vs. Bu arabanın sırf sesi yeter, dünya üzerinde bir örneği daha gelmedi turbonun yaygınlaşmasından sonra

Ama dediğim gibi senin yapman gereken TSi motorlu bir araç almak olarak algılıyorum ben.

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan için big turbo vb yüklemeler zor biraz zor ama ileri zamanda SC düşüncem var.

Onun harici yazılım olayını biraz araştırdım. Egzoz, headers, intake kit, custom yazılım ile 30-45 hp arasında güçler alınıyor galiba. Sizce ne kadar doğrudur? ***** hacim fazla bana olabilir gibi geldi ama sizler bu konularda daha tecrübelisiniz.
    o güçler alınmaz o specle dostum.

dediğimi unutma 5-6 boy hızlanırsın.

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20'ye yakın yorum yapmış yardımcı olmak isteyen arkadaşlar, abiler. Allah razı olsun eksik olmayın bunun için, ilginiz ve yardımcı olma isteğiniz için çok teşekkür ederim öncelikle.

Yorumlara baktığım zaman genel kanı; "330Ci gibi bir aracın var, kesinlikle rolling uğruna satılacak bir araç değil. F/E/H + Yazılım yap sonrası zevkine doyamazsın, ruhu olan bir araca binersin ve bundan da haz duyarsın, aksi taktirde rolling ya da keyfi olarak gazlamak için bir araç alırsan büyük ihtimal pişman olursun" gibi bir kanı hakim yapılan yorumlara bakınca. Bu kadar insanın ortak düşüncesi böyleyse mutlaka bir bildiği vardır diye düşünüyorum.

Bende araca her bindiğimde konforuna, aracın fonksiyonlarına, doluluk oranına, yolda, park halinde ki duruşuna gerçekten hayran kalıyorum. Dün ibiza 1.4'e bindim araç çok ufak ve basık geldi. Yani o rahat, komfor, e46'da olan ruh kesinlikle yok. E46'nın bir ağırlığı, bir prestiji var kesinlikle. En güzeli cat out yapıp araçtan alınan hazzı daha tepe noktalara taşıyıp aşk yaşamak galiba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalkışta gaza yüklendiğinde arkasını hafif saga veya sola gittiğini hissetmek, düz gitmek için kontra veriyor olmak..

Araba kullanmayı keyifli hale getiriyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok merak ettim, 46 da lpg var mi ?
    ...

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En güzeli cat out yapıp araçtan alınan hazzı daha tepe noktalara taşıyıp aşk yaşamak galiba
    Bunu o araca yapma be cidden : )

tavsiyem güzel bir süpersprint egzoz yapman. Cutout sistemin sesi atmosferik araçlarda çok iğrenç oluyor.
    Jackson Racing Supercharger Setup / Nardo Fn2 TypeR

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka itişli aracın tadı bir başka. Sanmıyorum ki tsi aldıktan sonra memnun kalacaksın .

Birde bu tsi motorların ömürleri nedir ? e46 3.30 kadar ömürlü olacaklar mı yoksa 3 5 sene sonra çöp mü olacaklar ?.
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bu araç stock 230 hp. Ne gibi yüklemeler yapılabilir? Egzoz, headers, filitre, yazılım ile tahmini kaç hp olur araç? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.
    Sakıncası yoksa aracınızın fotolarını bizle paylaşır mısınız? Merak ettim.

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.30'u madara eden hangi stock roccoymuş merak ettim. Şayet yapılı bir araçsa kafanıza taktığınıza değmez ama stock rocco (en hızlı modeli bile) en fazla kafa çıkarır. Ama neticede başabaş gidilir. Sonuçta 0-100 süreleri ve top speedleri denk sayılır. Uzayıp gidemez, gitmemeli
    M50b30 - Bumblebee...

ramo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    headers egzoz lu 330ci ile 2015 ibiza cupra denedik 200-220 lere kadar 4-5 boydan belki daha fazla fark açıyordu 330ci ibiza 1 vites gelebildi 330ci nin yanında he 330ci çok sağlıklıydı ve bakımlıydı o ayrı konu ben rocco nun yazılım egzoz dp ile bile uzunda geçebilceğini düşünmüyorum sağlıklı 330ci yi. en nihayetinde en genci 11-12 yaşında araç 330ci tavsiyem iyi bir yerde bmw ustasında yaşındayn dolayı değişçek sensörleri vs leri bakımları yapıp headers egzoz(mümkünse supersprint vb gibi marka) gezmeniz fazlasıyla tatmin edicektir zaten tatmin edici bir araç 330ci ve manuel olması

scoobz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altınızda bmw gibi bir otomobil var ve siz seat & vw gibi araçları kaale alıyorsunuz ben bunu anlamadım. Benim aracım 3.20İA yanımdan geçen rocco olsun baska bir araba olsun gti olsun dip gaz vs yapar tınlamam. Kırmızı ışığa geldik mi dönerken bir toto atarsın o bir daha ses cıkaramaz, bmw otoban arabasıdır ayrıca geç hızlanır ama max speedi bu araçların hepsinden fazla 3.20 olsun 3.30 olsun. Sağlıklı bir 3.30ci manuel cok rahat yer scirocco ve cuprayı vs.. En olmadı 0.5 bar turbo düşünün, günlük kullanımada herşeye keyif verir yada alın altta linkte paylaştığımı kanatlanın..

Supra motoru alıp ufak dokunuşlar yaparsınız 400-500 hp alırsınız sonra ister roll yaparsınız ister geri geri yanlarsınız Kendi motorunuzuda muayeneden muayeneye takarsınız. Kral tsi & thp gelsin aynanızda kalırlar.
    Loading site please wait...

Apocaltique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence mükemmel bir aracınız var, kondisyonunu bilmiyorum ama aracınızı iyileştirseniz kendi keyfinize baksanız? Birisi 1.4 TSi fwd bir coldhatch, sizinki coupe bir 6 silindir, bmwnin en görkemli kasası, en güzel motorlarından biri, 3.30 turbo yaparsınız ileride boş verin roccoyu ibizayı )
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34LA6012 B16A2 Sedan RED VTi
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES
    34RC7033 M42 RED E36 Coupe-34KV3945 M20B30 E30 Coupe

Hyrenayt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M54B30 motora sahip bir araca biniyorsunuz ileride ESS SuperCharger uygulayın veya diğer arkadaşların dediği gibi Turbo uygularsınız inanılmaz zevkli bir araç haline gelir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler