User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Clio sport 1.6 16 egzoz ?

echoess34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Clio sport 1.6 16 egzoz ?

Arac 1.6 16v clio sport performans/ses onemli fikirleri alalim
    öfkenizle köfte yaptık, ekmek arası yedik.

skyhigh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben eskı meganemda denedım zaten aynı motor aracınla komple 48 duz boru sona my racing egsoz çok yırtıcı bı ses oluyor
    Mustafa Kemal Atatürk

EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düz boru kesinlikle yaptırma k4m'de düşüş yaşatıyor,katalizör iptali sona ss veya magnex tak.

echoess34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kat yok baslangic olarak mracing alindi ctesi video koyucam tavsiyeleriniz gorusleriniz icin
    öfkenizle köfte yaptık, ekmek arası yedik.

OttOman06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende sonda ss magnum var gayet memnunum

yassssko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende suan duz boru arkada orjınal susturucu var dususe sebep olurmu

SedatAdanurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.4 8v var kuzenimde, komple düz sonda el yapımı warex var.Hem ses hem de performans olarak çok memnun.
    61 AN 589/Volkswagen Caravelle 2.5 TDI Comfortline

skyhigh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yassssko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende suan duz boru arkada orjınal susturucu var dususe sebep olurmu
    düşüş olmaz hafif bi zırıltı yapar güzel bi son susturucu ile çok güzel ses ve performans alırsın

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sport sahiplerini görmüşken sorayım. 5. vites 4.000 D/d da kaç km hız ile gösteriyor göstergeniz. (140 gibi benimki)

5. vites çok kısa gibi geliyor bana. Lastik ölçüsü std 185 / 60 / 14 araba stok filtresine kadar.

Dizel den geçtim üstler de 5 - 5.5 devir gibi fena değil ama uzun yolda sürekli yüksek devir gitmek gerekiyor garip geldi.

Tüm sportlarda durumu böyle midir ?

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sport sahiplerini görmüşken sorayım. 5. vites 4.000 D/d da kaç km hız ile gösteriyor göstergeniz. (140 gibi benimki)

5. vites çok kısa gibi geliyor bana. Lastik ölçüsü std 185 / 60 / 14 araba stok filtresine kadar.

Dizel den geçtim üstler de 5 - 5.5 devir gibi fena değil ama uzun yolda sürekli yüksek devir gitmek gerekiyor garip geldi.

Tüm sportlarda durumu böyle midir ?
    5.vites ciddi kısa abi, egzoz varken uzun yol çekilmez oluyordu, ***** hep yüksek devir gidiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5.vites ciddi kısa abi, egzoz varken uzun yol çekilmez oluyordu, ***** hep yüksek devir gidiyor
    Bunu uzatmanın bi yolu var mı ? Böyle bir revizyon yapan gören bilen var mı acaba ?

Araba sanki hep 90 la gitmek üzere yapılmış. Biraz sıkıştırayım dedim. Gitmem demiyor 170 - 180 e kadar gidiyor ama sürekli 5 bin dönmek

Bunun emsali gibi giden araç nedir ? 16. hdi 110 hp c4 yarı otomatikten geçtim baya hantal gibi geliyor. Ya da benim beklentim mi çok yüksek çözemedim.

yasindemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    9 yıl önce clio sport vardı bende. Manifold çok çabuk çatlıyor, enjektörler de problemli. Ayrıca şanzıman çok sağlam değil 3. ve 4. vites dişlileri kırılmıştı. Çok sıkıştırmaya gelmez o araba....
    VW Scirocco 1.4 TSI Twincharger - 2012

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düz boru kat orta iptali gerçekten geri düşürüyor arabayı, sorun kısmına gelirsek sanırım kullanım ile alakalı. 400.000 e yakın bi sport umuz var ne enjektör ne şanzıman sıkıntısı yaşadık. k4m için konuşuyorum çevremde 6 7 senedir de kullanan var tek kroniği bobindir, oda güzel bi marka ile değişince uzun yıllar hiçbir sıkıntı yaratmıyor. enjektör sıkıntısını ilk defa duyuyorum, kendi arabamda 220.000 de kapak açılmamış ne enjektör ne şanzıman sıkıntısı çektim, şanzıman sıkıntısını duymuştum ama birkaç kişiden, sorunlu değilde hayvansı kullanıma göre değil
    AKKAYA OTOMOTİV KAPORTA&BOYA SERVİSİ
    İstanbul / Kartal

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düz boru kat orta iptali gerçekten geri düşürüyor arabayı, sorun kısmına gelirsek sanırım kullanım ile alakalı. 400.000 e yakın bi sport umuz var ne enjektör ne şanzıman sıkıntısı yaşadık. k4m için konuşuyorum çevremde 6 7 senedir de kullanan var tek kroniği bobindir, oda güzel bi marka ile değişince uzun yıllar hiçbir sıkıntı yaratmıyor. enjektör sıkıntısını ilk defa duyuyorum, kendi arabamda 220.000 de kapak açılmamış ne enjektör ne şanzıman sıkıntısı çektim, şanzıman sıkıntısını duymuştum ama birkaç kişiden, sorunlu değilde hayvansı kullanıma göre değil
    Bobin demişsin ya marka önerin var mı bakarsın lazım olur atalım hafızaya dursun.

Ben geri vitese geçerken ara ara gırçlatıyorum o da benden kaynaklı sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denso kullanabilirsiniz yada BERU olabilir. Geriye geçirmeden önce 3 sonra R ye takın daha rahat geçiyor bi nebze
    İstanbul / Kartal

Apocaltique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de 2003 vardı k4m, çok nazik araba şanzımanı karpuz gibi parçalanmıştı, enjektörler ve gaz kelebeği çok problem çıkardı, 2 saat gaz sabit launch controlde gezmek zorunda kaldım, lanet ettim, bir daha renault mu tövbee..
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34LA6012 B16A2 Sedan RED VTi
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES
    34RC7033 M42 RED E36 Coupe-34KV3945 M20B30 E30 Coupe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Apocaltique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de 2003 vardı k4m, çok nazik araba şanzımanı karpuz gibi parçalanmıştı, enjektörler ve gaz kelebeği çok problem çıkardı, 2 saat gaz sabit launch controlde gezmek zorunda kaldım, lanet ettim, bir daha renault mu tövbee..
    size patatesi denk gelmiş, bende dahil olmak üzere çevremde k4m ve clio kullanıcısı hayvansı vites atmamıza rağmen ne karpuz gibi yardık nede başka bi arıza verdi. Kelebek az da olsa arızasına rastlanılan bi durum doğru diyorsunuz. Çok nazik diyorsunuz da sizden önce canı alınmış bi ara almışsınız belli, ben dip basık geziyorum,hiç de nazik kullandığım söylenemez daha bi sıkıntı çıkaramadım 1 yıldır 2.5 senedir de bi kelebek arızası aldık 400 küsür bin civarı kapak açılmamış sportla. başkada bir derdi yok çok şükür . Temizi tadından yenmez demişsiniz ya, aynen öyle Her araba için geçerli bu
    İstanbul / Kartal

Apocaltique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size patatesi denk gelmiş, bende dahil olmak üzere çevremde k4m ve clio kullanıcısı hayvansı vites atmamıza rağmen ne karpuz gibi yardık nede başka bi arıza verdi. Kelebek az da olsa arızasına rastlanılan bi durum doğru diyorsunuz. Çok nazik diyorsunuz da sizden önce canı alınmış bi ara almışsınız belli, ben dip basık geziyorum,hiç de nazik kullandığım söylenemez daha bi sıkıntı çıkaramadım 1 yıldır 2.5 senedir de bi kelebek arızası aldık 400 küsür bin civarı kapak açılmamış sportla. başkada bir derdi yok çok şükür . Temizi tadından yenmez demişsiniz ya, aynen öyle Her araba için geçerli bu
    Valla ilk sahibi 12 yıllık teyzeden aldım herkes bilir 140 bindeydi bakımları yetkili serviste yapılmıştı, tertemiz kusursuz bir araçtı , patateslerden değildi yani, 20 bin km tecrübe ettim, başıma gelenler bunlar, herkesten duyduğumda yaşadıklarım birbirini tuttu, çok nazik bir araba, torku falan gidişi bambaşka gayet güzeldi de, şanzımanla vites kolunun arasında halat olmayan araçtan ne beklersin, vites kolları sabit durmuyor her bindiğim clioda hastalık çünkü.. Valla öyle diyosanız helal olsun, Allah dert vermesin, temizdi arabam ) ayrıca da dip basıktı..

34TF3376 D16Y4 RED iES
    34LA6012 B16A2 Sedan RED VTi
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES
    34RC7033 M42 RED E36 Coupe-34KV3945 M20B30 E30 Coupe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demek benim ve çevremdekilerin arabaları okunmuş o zaman ne diyelim şükredelim binde bir araçlara sahibiz demekki kendim megane1 kullanıyorum 1 yılda 25.000 km yaptım ve hiç sakin ve narin kullandığım söylenemez, şanzımanda sapasağlam mekanikde hiçbir dert tasa vermedi km si de düşük değil bu arada. Sizin şansınıza artık ne diyelim Allah kaza bela vermesin her araçta denk gelir elbet sıkıntılılar, marka model farketmiyor
    İstanbul / Kartal

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)