User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: Cruze 1.6 124hp güçlendirme yardım

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cruze 1.6 124hp güçlendirme yardım

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim üzere 1.6 124 hp design edition plus bir arabam var aracın gidişi tamamen normal bir aile otomobili seviyesinde bende atmosferik araç yükleme noktasında pek bilgili değilim neler yaparsak nasıl sonuçlar alırız sizlere sormak istedim yani uçup kaçıcak hali yok elbette ama yinede şaşırtsın istiyorum egzoz modifiyesi konusunda Türkiyedeki örnekleri geneli çok kötü sese sahip incecik teneke titresimi gibi ama bir örnek buldum yurtdışından nasıl yaparsak böyle bir ses alırız şimdiden teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılım, filtre kiti, headers 60 lık borular sonada 63 lük varex le eğlenceli olur ve tahminimce 20 beygir oynar. Egzoz sesinin ince olması kullanılan borudan ve kalınlığından dolayıdır.

Gokmen Erbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 dizelleri var ona gecseniz? hic bir sey yapmadan +40hp zaten. önü de açık..

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satıp 1.4t almak daha mantıklı. aradaki fark kadar harcamayı buna yapsanız 1.4t kadar keyifli olmaz.
    atmosferik motorda yapılacaklar sınırlı. karsılığı da günlük kullanımda konfor sunacak kadar cok olmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izmirlicem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılım, filtre kiti, headers 60 lık borular sonada 63 lük varex le eğlenceli olur ve tahminimce 20 beygir oynar. Egzoz sesinin ince olması kullanılan borudan ve kalınlığından dolayıdır.
    20 beygir derken ??
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izmirlicem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 araca 60'lık kullanıırsak, geriler. Zaten araç ağır ve hantal bir hissi var. 51'lik takmak daha iyi olacaktır. Eklenilen malzemelerle, 135 hp olursa öpüp başımıza koyalım
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor içini açmadan pek bi güç alamazsınız öyle yazılımla olacak iş değil anca ses alırsınız eksoz filtre falan
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani dediğim gibi pek bilgili değilim atmosferikler konusunda 8 10 beygir için attığımız taş ürküttüğümüz kuşa değmeyecek o halde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çeşitli forumlarda yalnızca yazılımla 135 140 beygire çekildiğinden bahsedilmiş yani firma ismi verip töhmet altında bırakmak istemiyorum kimseyi ama bu aldatmaca o halde

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.4T geçip turbonun nimetlerinden faydalanabilirsiniz yada headers komple egzoz falan belki bir 5-10 hp ya çıkar ya çıkmaz

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece yazılımla turbosuz araçta bi cacık olmaz verdiniz paraya yazık aracınız yazılıma ihtiyaç duyması için tepeli piston egzantrik büyük emme kelebek enjektör takarsınız ozman araç fazla hava ve yakıta ihtiyaç duyar yaptığınız işlemlere göre bi harita çizilir yazılım yapılır o zaman attığınız taş kurbağaları rahatsız eder
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haklıymışsınız zaten tahmin ediyordum bende dün akşam yazılımlı bir araçla denedik alt devirleri canlanmıştı yalan söyleyemem lakin 2 de 65 gibi bastığımızda her seferinde öne çıktım yani o da sürücü farkı olsa gerek yani yazılım tek başına hiçbir şey katmamıştı yalnızca alt devirler canlanmıştı

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zyxtellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklıymışsınız zaten tahmin ediyordum bende dün akşam yazılımlı bir araçla denedik alt devirleri canlanmıştı yalan söyleyemem lakin 2 de 65 gibi bastığımızda her seferinde öne çıktım yani o da sürücü farkı olsa gerek yani yazılım tek başına hiçbir şey katmamıştı yalnızca alt devirler canlanmıştı
    yazılımlı cruze 1.6 ilemi denediniz.

mevcu çok iiii yaa.yazılımla 135-140hp olan cruzemi bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılımlı cruze 1.6 ilemi denediniz.

mevcu çok iiii yaa.yazılımla 135-140hp olan cruzemi bu
    Aynen yazılımlı 1.6 cruze ile denedik bu adamların iddası değildi o değerler yani 135 falan öngörüyorlardı denedik geçtim yalnızca çok alttan basarsak öne çıktı, ama farklı yerlerden 140 sayısını duydum ama dediğim gibi şahıs veya şirket ismi verip kimseyi töhmet altında bırakmak istemem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı seri motorun turbolu olanı var, burada insignia da kullanılan ama yurtdışında cruze da da kullanılıyor, hissedilir bir artış için turbo eklentisi gerekecektir ancak bunun için neler gereklidir iki motorun detaylı kıyaslanmasıyla ortaya çıkar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler