User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: e90 mavi duman sorunu? kararsiz kaldim

recep07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

e90 mavi duman sorunu? kararsiz kaldim

arkadaslar aracımı satmaya karar verdım gecen gun bırı expertiz yaptırdı mavi duman sorunu var dedıler ordan antalya mpower servise yonlendırdıler adami orayada goturdum orda servis sahibi dediki bu mavi duman sorunu kronikmis illaki yaptırcam dedı adam 2.500tl fiyat verdiler yarı rektefiye kendi ustalarına arkadaslarına sordu adam 10.000tl den asagı cıkamassın alma demısler almadan dondu adam sorum su ki bu sorun harbiden kronikmi aldıgımdan beri var bu sorun aracı mavi duman yag kacaklarını gıderdım vs. vs. bakımlarını yaptırdım yagını 2 ayda bır degıstırıyorum serviste oyle soylemisti tavsiye ettikleri yagdan kullanarak. giderek duman artacagını vede motoru bitirecegini soylerek gozumu korkuttu alıcı adam cozemedim iyi kotu yorumlara acıgım 2008 150lik 3.20i n54 heralde motor tipi saygılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada aem açık filtre var aracta 114 hp cikti 19 jant lastik payını unutmayalım

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı sorun arkadaşın arabadada var 320 n54 e90 araç malesef kapak açılması lazım sibop lastiklerinden dolayı ama motor biter falan diyenler bol keseden sallamış araç sadece yağ eksiltir yağ seviyesi zaten düşünce uyarı veriyor 1 litreye yakın yağ alıyor ***** havalar ısındı daha çok yağ eksiltiyor araçta lpg varsa ondan sibop lastiklerini bozmakta arabada bmw olunca yüksek rakam çekiyolar bi honda veya opel olsa max 600 tlye yapılır mejbur yaptıracaksınız yoksa kimse almaz aracı bizde ucuza yapacak biyer arayışındayız
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen kardesim sibop lastiklerinden dedi usta birde ust kapak acildimi onunu kesemessin falan diyince tırstım haliyle

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üst kapak açıldımı garanti vermeyen yere yaptırmayın sonuçta o kadar para verip 3 gün sonra yine duman atarsa bi anlamı kalmaz zaten bütün işi rektefeci yapacak tamirci sadece sök tak yapacak rektefeci sibop lastiğini takarken bi hata yaparsa yine duman verir siz yinede başta söyleyin garanti vermeyen yere aracı elletmeyin
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selam Antalya'da bmw yaptırmak maalesef çok pahalı.Götürdüğünüz yer kosiflere 5 kala bir yer olduğu için rakamda ondan fazla çıkmış Size tavsiyem akdeniz sanayi 5008 hsn otomotiv e bir uğramanız hasan usta var aracı mutlaka gösterin birde ondan fiyat alın
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet namı ilerlemis baya mpower servisin tavsiyen ıcın tesekkurler ugramakta fayda var

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler