User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
92 sonuçtan 77 ile 92 arası

Konu: EF yatak sardı... :(

svtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ysnyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KAMA çok çok geçmiş olsun üzüldüm vallahi madem motora girilcek eldeki sağlam parçaları sat koy bi tane b16 yürü git 4/5bin liraya bulursun
    ama önce kendini bi topla
    konusuruz yine
    eyw. yasinim ya sorma ne planlaıyorduk ne oldu çeki demiri falam derken çekiciye bindirdik ördeğimi ya öle kolay satılmıyor ya ya şimdi yürüsünde 1 sene içinde bakıcaz inş. durumlar düzelsinde herşey kolay ...
    low is low

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rockford Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keske 5binle bitse. gecmıs olsun. 300bin içinde maşallah
    5 bine zor ya zaten imkan varmı si motournu hesapladık buldum bitane o bile 7-8 bine geliyor. sağlam bişi yapayım dersen b16 baya kasar 10 bini çıakrcan gözden..
    low is low

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    parçalara baktım sizin dediğiniz gibi oldu benimde içim rahatları yağ pompası orjinal krank ve kol çıkma olarak gelmiş o yüzden fiyat düşmüş salı çıkıyor nasipse.. krankı beklemişiz 3 gün
    low is low

E0041 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun inş. gönlünde olur herşey

orjinal yağ pompası sıfır olarak yamada marka 300 lira çok çok çok çok iyi bir rakam serviste 450 lira.. sıfır orjinal krank serviste 3200 lira fiyatların mükemmel gerçekten lanet olsun D serisinin yağlama sorununa..
    OKAN YILMAZ

..MTM & PRO STOCK GARAGE..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E0041 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun inş. gönlünde olur herşey

orjinal yağ pompası sıfır olarak yamada marka 300 lira çok çok çok çok iyi bir rakam serviste 450 lira.. sıfır orjinal krank serviste 3200 lira fiyatların mükemmel gerçekten lanet olsun D serisinin yağlama sorununa..
    eyw. valla hallediliyor yarın çıkacak kısmetse yağlama sorunu ustamda söledi ben dikiş tutumıcak diye çok korkuyourm inş. olmaz. ya artık ne koydu ne etti bilmiyorum bakcaz krankı çıkma aldık onu gözümle gördüm 600 verdik kolda çıkma oldu gerisi orj. dedi yarın anlarız..
    low is low

Ozzy45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı svtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyw. valla hallediliyor yarın çıkacak kısmetse yağlama sorunu ustamda söledi ben dikiş tutumıcak diye çok korkuyourm inş. olmaz. ya artık ne koydu ne etti bilmiyorum bakcaz krankı çıkma aldık onu gözümle gördüm 600 verdik kolda çıkma oldu gerisi orj. dedi yarın anlarız..
    sonuç noldu inş iyidir Konuyu baştan sona akdar okudum uzuldum suan merakla bekliyorum inş hayırlısıyla olur

Gogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun kardeşim...

tolga.k
    Misafir
    Gecmis olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün akşam itibariyle EF mi çıkardım biraz zor oldu ama önce blokta sorun yaşadık sonra elektirik tesisatı derken en sonunda aldım aracımı şimdi rodajda 50 km oldu zaten 1000 km 10 günde yaparız artık .. arac boyancak derken motora girdi boyayı iyice zora soktu ama bakcaz şimdi sıra dışında bazı arkadaşlarla görüştüm burda spoon jant +ayna+vtec koltuk takımı ilk işler 1 ay içinde bunlarıda halledicem bir çok arkadaşım bu araba adam olmaz yapsan ne olcak diyorlar ya insan bir aracın karoserini sevemezmi eski diyorlar e36 bmw sevenler napsın ozman e30 hala hasta olanlar var ben bu kasayı seviyourm yurt dışındakilere bakınca dünyam kayıyor bunu burda türkiyede yapamazmıyım... biraz uzun oldu inş. sıkıntısız bir rodaj geçirir derli toplu bir motora sahip olurum ..
    low is low

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen önce motorunu hallet problem olmadan bence ondan sonra diğer harcamalarını yap.

Sonuçta yeni motor toplattın, kısa vadede yeni sorunlar çıkarabilir hazırlıklı ol bence, motor konusunda tamamen için rahat olduktan sonra diğer harcamalara girersin bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yağ su problemi zaten yaşamadım hiç hep baktırırdım şimdi de sorun olmaz heralde ama dikkatli olmak ta fayda var olmaz olmaz bakcaz artık ayarlardan sonra bir sıkıntı çıkmaz gibime geliyor
    low is low

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rodajı nasıl yapmalıyım herkes bişi söldei çorba oldu durum araç zaten karbüratörlü redline diyorlar ben gaza fazla bamadan 2500-3000 gibi vites atıyorum kompresöre bırakmıyorum çekiş düştüğünde vites küçültüyourm yokuşları 2 de çıkmaya çalışıyourm 100 km geçmiyourm ..motor sağır olur diyen var arada bas diyen var ..naapmalıyım sizce..
    low is low

chare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hadi hayırlısı güle güle bin artık arabana. çok zor günler olduğunu tahmin edebiliyorum. benimde başıma geldi zamanında yatak sardırmak

yamansen
    Misafir
    ben hiç yapmadım bugune kadar problemde yasamadım redline a sokma yeter bence rodaj la pek bi alaksı yok şans işi

fsunnetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deviri sonlara yaslama yeter..bir abimiz aracı sabah çalıştırıp akşam stop ediyormuş motoru bolece rodaj yapıyormuş araçlara.bunu diyen abimiz özel serviste motor ustası bilmiyorum artık yani herkesin rodaj şekli farklı.Her yiğidin yoğurt yemesi farklı adamım yani..

Dookan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000km ztn dusuk bi rodaj km si...sen ilk 200 km de 3bını geçme sonraları ufak ufak 4 bınlere dogru gel...500lu km lerde sert bi sekılde deil ama 5bınlı devırlere ara sıra gel...bunun dşında tapa gaz basma 1000km yı geçince ilk başlarda ufak ufak devri sonlara yasla 1300lu kmlerde ne varsa bas rampa aşşa
    Thanks to
    TURBO ZONE
    REMAPS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)