User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: pt 52 timing ayarı İMDAAAT !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam stabilize bir rolanti bekleme...Tavsiye edilen tatbik yay ve şapka ile kullanmasıdır...
    Burdan şunu yap bunu yap demek sana tam çözüm olmaz.Montajı gerçekleştiren usta ayarları sağlıklı yaptı mı?...Adana'da muhtemel bu işi fazlasıyla tatbik etmiş ustalar vardır...Biraz araştır..Tam gününü ayırarak bir etüt ettir..Ayrıca ECU'ya bir ayar çektirmen isabet olur..Hayırlı olsun....

cadde27
    Misafir
    Alıntı Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam stabilize bir rolanti bekleme...Tavsiye edilen tatbik yay ve şapka ile kullanmasıdır...
    Burdan şunu yap bunu yap demek sana tam çözüm olmaz.Montajı gerçekleştiren usta ayarları sağlıklı yaptı mı?...Adana'da muhtemel bu işi fazlasıyla tatbik etmiş ustalar vardır...Biraz araştır..Tam gününü ayırarak bir etüt ettir..Ayrıca ECU'ya bir ayar çektirmen isabet olur..Hayırlı olsun....
    katılıyorum ecu'ya el atmam lazıma acıl cunku fazla devır ıstıyor tam guc aldıgım yerde devır bıtıyor. bu arada montajı yapan usta benım bıraz zor oldu ama kendım yaptım herşeyı goze aldım ve uyguladım su an cok duzenlı calışıyor sadece tımıng'le daha ıyı gucler alabıleceımı dusunuyorum kı tımıng'ı de 1 haftadır oynaya oynaya baya bı yol katettım sayılır ama tabı bılen bı usta cok daha ıyı sonuclar verecektır.

cadde27
    Misafir
    Alıntı dou_corolla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ergin istanbul ankara izmir bahane adana şahane kardeşim gel sana bi ayar cektirelim cıldırtalım cihazı cok ciddiyim bak
    yok valla dou bı kac kışı gıttı guzel sonuc alamadı orada orneklerı var ortada ısım vermek ıstemıyorum en azından kendım yapar kendı yaptıım arac ıyı gıtmez ama bışeyler ogrenırım

cadde27
    Misafir
    bu arada arkadaşlar bı konuya degınmek ıstıyorum belkı başkalarına yardımcı oluruz bu şekılde orjınalının yerıne pt52 gırmek ısteyen arkadaşlar orjınal kapakla oluyor ılk başta ben kesınlıkle olmayacak bu dedım sıgmaz buraya ust kapagı elden gecırmem gerekecek dedım ama yınede bı deneyelım dedım yavaş yavaş sibop kapagını sıkmaya başladıgımda herşey yerıne oturdu başta olmaz gıbı gozukuyor ama tam cuk dıye oturuyor ama mılımetrık sıgıyor orjınla kapakla ama sonuc ayarı tam olmasada cok cok fark var tavsıye edılır.

speed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpergti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pt 52 nin ayarı emme 106 egsoz 106 derece ama ayarlıyacak babayiğit lazım
    izmirde en iyi timing kim yapar ?

feRRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirde en iyi timing kim yapar ?
    zor bi soru abi sorsan herkes yapar

ergin o işi çözdürmen lazım düzgün bi timingten sonra sasırtıyo araba seni inanizmirde bizde ugrastık savas abi yaptıktan sonra fenaydı..orda çözebilcegine pek ihtimal vermiyorum

cadde27
    Misafir
    Alıntı feRRo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zor bi soru abi sorsan herkes yapar

ergin o işi çözdürmen lazım düzgün bi timingten sonra sasırtıyo araba seni inanizmirde bizde ugrastık savas abi yaptıktan sonra fenaydı..orda çözebilcegine pek ihtimal vermiyorum
    zaten cözdugum konu sadece ıdare edecek sekılde kesınlıkle usta eller tarafından yapılsa cok daha verımlı olacaktır farkındayım ama sımdılık bı sure ıdare eder benı. bide zevklı oluyor kendı aracınla ugraşıp bırşeyler yapman

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PASSATURBO1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1997 106maxi(2airbag)(dimma maxi body kit-ps filtre-egzost-superchips-alterpower-supersprint headers) vardı
    alterpower bulmak mümkün mü ?

EEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı polo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alterpower bulmak mümkün mü ?
    elektrıkcıye de yaptırabılırsın
    bır dugme bıttı iste sana power
    Boşunamı Şehit Oldu O Kadar Vatan Evladı