User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
63 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 1.7 106 hp motor

GuiLLotin
    Misafir

1.7 106 hp motor

başlıktanda anlaşılacağı gibi flashS aracın motoru 106 hp. bu aracın gücünü iyileştirmek için ne gibi işlemler yapmak lazım? getirisi ne olur?
    mesela; dereceli egzantrik,kapak taşlama,headers,filtre nin haricinde neler yapılabilir?
    aklıma takılan birşey daha war. acaba bu motor aşırı beslemeyi kaldırabilirmi?

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam bende vardı flash keyifli bir araba
    103hp sea
    90hp dın
    broadway şanzımanı ve kapak taşlamayla farkedilir bir sonuç alırsın ama hararete dikkat...

GuiLLotin
    Misafir
    tabii ki. kapak taşlamasından dolayı hararete dikkat etmek gerek yoksa alırız motoru elimize

Selçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence daha iyi gitmesi değilde daha iyi durması için bişey yapın bu flash a Bizdede vardı Flash S güsel gidiyodu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    komple kit olarak 1.8 clio (RSI 'ler gibi hatırlıyorum) 'ların fren ssitemi küçük değişikliklerle uyuyor olması lasım R9 ve Flashlara...

GuiLLotin
    Misafir
    ben savaş paşaoğluyla konuştuğumda megane ların westinghouse ları uyuyor demişti. ve oldukça iyi yönde etkiliyormuş frenleri. yürütebilmek de önemli tabii ki

T-MIVEC
    Misafir
    flashlarda eksoz sisteminin iyi bir getirisi var diye biliyorum.komple eksozla baslanabilir

GuiLLotin
    Misafir
    komple eksoz dan kastın komple düz boru mu? headers ta düşünüyorum. ama ne şekilde olması lazım? 4-1 olsa nasıl olur?

T-MIVEC
    Misafir
    Alıntı GuiLLotin Nickli Üyeden Alıntı
    komple eksoz dan kastın komple düz boru mu? headers ta düşünüyorum. ama ne şekilde olması lazım? 4-1 olsa nasıl olur?
    Headerstan pek anlamam ama duz boru iyi olabilir. Standart eksoz sistemi cok kivrimli flashlarin

T-MIVEC
    Misafir
    birde r19larin ekzantrik milleri uyuyorms diye duydum

GuiLLotin
    Misafir
    evet ama düz boru bence 16v makinalara daha uygun. komple düz boru çekilince alt devir bitiyor,üst devirler daha canlı hale geliyor.yani 16v için güzel ama 8v motorlar için iyi değil. çünkü 8v gücü daha alt devirlerden almaya başlıyor ve 16v kadar devir çeviremiyor. ve haliyle alt devirlerden başlayan güç biraz daha üstlere taşınıyor. aslında komple düz boru değil de headerstan sonra spor orta susturucu ve son susturucuyla daha dolu olur diye düşünüyorum ?
    r19 ların egzantrikleri ile flash ın egzantrikleri arasında fark varmı ki? yani aynı yapıya ve aynı dereceye sahipler sanırım..

T-MIVEC
    Misafir
    evet ama düz boru bence 16v makinalara daha uygun. komple düz boru çekilince alt devir bitiyor,üst devirler daha canlı hale geliyor.yani 16v için güzel ama 8v motorlar için iyi değil. çünkü 8v gücü daha alt devirlerden almaya başlıyor ve 16v kadar devir çeviremiyor. ve haliyle alt devirlerden başlayan güç biraz daha üstlere taşınıyor. aslında komple düz boru değil de headerstan sonra spor orta susturucu ve son susturucuyla daha dolu olur diye düşünüyorum ?
    r19 ların egzantrikleri ile flash ın egzantrikleri arasında fark varmı ki? yani aynı yapıya ve aynı dereceye sahipler sanırım..
    evet eksoz konusunda dedigin mantikli.oyle daha iyi olur.
    r19 ekzantrikleri biraz daha farkli glb. dergilerim evde yanimda olsa yazardim.

broadway yolcu glb?

GuiLLotin
    Misafir
    evet yolcu. daha doğrusu artık babaya bıraktık kısmet olursa bir flashS olucak ve şimdiden araştırmalara başladım. r9 un egzantriği olsa broadway dekini sökücem

T-MIVEC
    Misafir
    evet yolcu. daha doğrusu artık babaya bıraktık kısmet olursa bir flashS olucak ve şimdiden araştırmalara başladım. r9 un egzantriği olsa broadway dekini sökücem
    hayirlisi olsun. flashS leri bende cok begeniyorum.we arada haftasinu araci olarak dusunuyorum ama asil beni deli eden R11 Turbolar...cuflayarak gezmiyolarmi.....

GuiLLotin
    Misafir
    ewt çok güzel gerçekten. 1,4 turbo bi makina. belki bizde 1,7 yi turbo yaparız

T-MIVEC
    Misafir
    ewt çok güzel gerçekten. 1,4 turbo bi makina. belki bizde 1,7 yi turbo yaparız
    insallah

GuiLLotin
    Misafir
    sende ne araç var? evo mu?

T-MIVEC
    Misafir
    sende ne araç var? evo mu?
    bende su an bisey yok ama kismetse yaza kadar bakicaz biseyler

GuiLLotin
    Misafir
    hayırlısı..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)