User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: saxo ve 106

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

saxo ve 106

arkadaşlar saxo ve 106 larda en verimli ve mod lar nelerdir?
    sitede iyi yürüyen 106 ve saxo lar var yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim...

SON TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye şartlarında artık bu araçlara yapılabilecek şeyler çok sıradanlaştı bence Ama yinede 106 için en güzeli bence,kafadan bi pugsport chıip yazdırılmasını şiddetle tavsiye ediyorum,Tabi aracı hergün kullanmıyor isen Bunun haricindeki yapılan modlar bence hikaye...

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    peugeot sport çiple ne nekadar fark edicekki supercihp göre başka mod yapmadan
    Team PAŞAOĞLU

SERKANS
    Misafir
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peugeot sport çiple ne nekadar fark edicekki supercihp göre başka mod yapmadan
    +1 ......superchips

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SERKANS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1 ......superchips
    yok kanka peugeot sports da güzelde ne kadar ii olcak
    Team PAŞAOĞLU

SON TC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cem sanırım yanlış anlaşılma oldu, Arkadaşa demek istedigim,106 için konuşuyorum,artık yapılacak şeyler bariz oldu filtre kazan,kısa,egzantrik,kapak taşlama vs.vs. yani bunlar bilindik şeyler zaten,artık bunlar olmayan 106 bi benimki kaldı herhalde Demek istedigim gerçekten farklı bişi istiyorsa peugeotsport chıp yazdırması piyasada az olan en azından ve en çok farkettiren model diye biliyorum...

fatih h
    Misafir
    bu mesajı sılemıyorum arkadaslar sılersenız sevınırım...

fatih h
    Misafir
    trottle body pt55 egzantrık ve bence sıkısdırması ıyı ayarlanmıs bı pıston ayrıca bu ıslemlerınden sonra guzelde bı ısletım yazdır derım ekstra olarak aktarmayı cok guzel sanzumanlar var bırıncı vıtes uzun kı araba zaten bırı hemen dolduracak dıerlerı wrc tarzı kısa kısa onu yaparsın ekstra kılıt kullanırsın ve valeoda cok guzel bı urun var yaysız balata kullanabılırsın sıstem cok guzel ben kullandım cok memnun kaldım ama tabı soyledıklerımı yapınca araba 4000dd 4500dd rolantısı olucak kullanamassın sehır ıcınde ama dıyorsankı ben sehır ıcınde sadece farkım olsun dıyorsan sıkısdırmayı dusur makınayı turbo yap farkın sesın olsun

bende 106 gtı vardı aynen soledıım tum malzemelerı takdım amabır kez olsun pıste cıkmak nasıp olmadı sonundada arabayı sattım kendı orjınal motorunu tekrar takdım uzerıne saxo aldım ona motoru takmak ıcın onuda sattım su an 206 xs alıp turbo yapmayı dusunuyorum yani.

SertacTDemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    walla cadde kullanımı için maliyeti düşük mod olarak
    kentcams pt51+13 59 ayna mahruti+onno super yada pugsport chip ustunede guzel bi ayar derim; toplamda max 1500 tutar bunlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pt 51 ne kadar ki çünkü sadace superchip 800 ytl.

SERKANS
    Misafir
    Alıntı SON TC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem sanırım yanlış anlaşılma oldu, Arkadaşa demek istedigim,106 için konuşuyorum,artık yapılacak şeyler bariz oldu filtre kazan,kısa,egzantrik,kapak taşlama vs.vs. yani bunlar bilindik şeyler zaten,artık bunlar olmayan 106 bi benimki kaldı herhalde Demek istedigim gerçekten farklı bişi istiyorsa peugeotsport chıp yazdırması piyasada az olan en azından ve en çok farkettiren model diye biliyorum...
    pardon ben tamamen yanlış anlamışım
    ama sen rahat ol bizdede çipten başka birşey yok yani birtek senin araba değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c b 280 28o yada pt52 ,, ustu cadde ıcın fazlaolur..
    dblass emme manıfoldu ustune güzel bir chip pug sport yada yurtdısından özel bi yazılım olabilir...
    13 59 drag için 14 60 ıse daha çok sehıriçi kullanım için tercih edılebilir...

SertacTDemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pt 51 ne kadar ki çünkü sadace superchip 800 ytl.
    ben çıkma parça fiyatları uzerinden dusunerek yazmıstım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beklentin ve düşüncen nedir?Murat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beklentim yaptıklarımın karşılığını almak..
    bakalım neler olcak...

E-Kuri
    Misafir
    güzel bi kazan ve filtreyle işe başla ondan sonra komple egzoz ve headers tercihen SS ondan sonra s.chips, onno yada pug sport koy. pt52 egzantirik şehir içinde kullanıcaksan tavsiye etmem rölantinin değişmesini istemiyosan. şehir içi için colombo barriani 280/280 çok güzel işler yapar. daha sonra paran çoksa forgedin tepeli pistonları eğer bütçe sıkıntısı varsa bmw pistonları koyabilirsin. daha sonra 13.61 yada 13.59 oranlı bi kısa ayna mahruti. tabi bu kadar güce dayanması içinde seramik debriyaj ve kit car motor kulakları. yoksa 5 kalkışta bir kulak koparırsın... ayrıca son olarak işlenmiş gaz kelebeği eğer yetmesse d bilas ın throotle ını tavsiye ederim.

Berent.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı E-Kuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel bi kazan ve filtreyle işe başla ondan sonra komple egzoz ve headers tercihen SS ondan sonra s.chips, onno yada pug sport koy. pt52 egzantirik şehir içinde kullanıcaksan tavsiye etmem rölantinin değişmesini istemiyosan. şehir içi için colombo barriani 280/280 çok güzel işler yapar. daha sonra paran çoksa forgedin tepeli pistonları eğer bütçe sıkıntısı varsa bmw pistonları koyabilirsin. daha sonra 13.61 yada 13.59 oranlı bi kısa ayna mahruti. tabi bu kadar güce dayanması içinde seramik debriyaj ve kit car motor kulakları. yoksa 5 kalkışta bir kulak koparırsın... ayrıca son olarak işlenmiş gaz kelebeği eğer yetmesse d bilas ın throotle ını tavsiye ederim.
    allah allah...allah allahhh...çok biliyon sen..olayın bu yani senin...hayatta başarılar

MUGENPOWE® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatih h Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trottle body pt55 egzantrık ve bence sıkısdırması ıyı ayarlanmıs bı pıston ayrıca bu ıslemlerınden sonra guzelde bı ısletım yazdır derım ekstra olarak aktarmayı cok guzel sanzumanlar var bırıncı vıtes uzun kı araba zaten bırı hemen dolduracak dıerlerı wrc tarzı kısa kısa onu yaparsın ekstra kılıt kullanırsın ve valeoda cok guzel bı urun var yaysız balata kullanabılırsın sıstem cok guzel ben kullandım cok memnun kaldım ama tabı soyledıklerımı yapınca araba 4000dd 4500dd rolantısı olucak kullanamassın sehır ıcınde ama dıyorsankı ben sehır ıcınde sadece farkım olsun dıyorsan sıkısdırmayı dusur makınayı turbo yap farkın sesın olsun

bende 106 gtı vardı aynen soledıım tum malzemelerı takdım amabır kez olsun pıste cıkmak nasıp olmadı sonundada arabayı sattım kendı orjınal motorunu tekrar takdım uzerıne saxo aldım ona motoru takmak ıcın onuda sattım su an 206 xs alıp turbo yapmayı dusunuyorum yani.
    106ıcın turbo kıt daa uretılmedı dıe bılıorm en son uretılıyodu...

E-Kuri
    Misafir
    brt cim gün gelir bi bmw konusu açılır o zmn sende o nadide bilgilerini paylaşırsın bizle çok bilion ya bmwleri neyse bilgilerimizi paylaşalım biz sitede konuyu dağıtmayalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)