User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Typer Baskı Balata Tavsiyesi ??

ocean0636 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cc stg4 e karar verdik. Maddi duruma gore Tolga abinin dedigi gibi + hafif volan.

Ertan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence oem.24bin Atmo+10bin sc+3bin greddy turbo ile 37bin km sorunsuz oem kullandım.Şuan sc yapıyorum 2 gün önce mutluhanda oem taktırdım Benim için rahatlıkta önemli.Tabi kullanmadan kullanmaya çok fark ediyor ne şartlarda kullanıldıgın vs hergün rol drak kovalamıyorum.Exedy stg1 de güzel.Arabam 400 500hp olsaydı stg 4 veya 5 alırdım

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence oem.24bin Atmo+10bin sc+3bin greddy turbo ile 37bin km sorunsuz oem kullandım.Şuan sc yapıyorum 2 gün önce mutluhanda oem taktırdım Benim için rahatlıkta önemli.Tabi kullanmadan kullanmaya çok fark ediyor ne şartlarda kullanıldıgın vs hergün rol drak kovalamıyorum.Exedy stg1 de güzel.Arabam 400 500hp olsaydı stg 4 veya 5 alırdım
    Konu hort olacak ama
    Baskı balata değiştirmek istiyorum aracımda stage 2 competition üzerine bronz çakma var volanda taşlanmış kavrama sıkıntısı yaşıyorum(soğukken altta kavrıyor ısınınca yukarı çıkıyor ama yinede istediğim seviyeye çıkmıyor üstlerde vites geçişi zor oluyor pedaldan en yukarda ama yinede aşşada hissiyatı var kaçırma yok ama ) tavsiyeleriniz ne olabilir
    oem yönünde hep öneriler çok rol kovalamıyorum
    Baskı balata set olarak değiştirdiğimde volanıda değiştirsem yoksa oemi takınca işler düzelirmi
    birde şunu ekleyeyim kavrama noktası 1-2 cm devamlı değişiklik göstereiyo genelde hep altta ama pedal en yukarda merkezler sağlam
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tercihiniz kesinlikle oem olsun , hem yumuşak hemde günlük kullanıma gayet ideal exedy stg2 ve cc stg4 kullandık 2 side çok sert ve trafikde resmen çekilmiyor

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nakayama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tercihiniz kesinlikle oem olsun , hem yumuşak hemde günlük kullanıma gayet ideal exedy stg2 ve cc stg4 kullandık 2 side çok sert ve trafikde resmen çekilmiyor
    oem de bende karar kıldım fakat kavramanın hem altta hemde değişken olmasının nedeni nedir acaba
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kadar büyük paralara gerek yok sanayide frencilerde eski tip balataları olanlar war caktırırsan memnun kalırsın kendimiz,çok denedik rsde mustangda Astra turboda 600 250 hp arası araclar gerek kavrama gerekse kaçırma konusunda sorun yasamazsın
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    K serisinde Exedy stage 1 den baska kullanmazdim, su an arabanin uzerindeki bitince stage 1 alacagim.

Hem n/a, hem sc, hemde 400 hp civarina kadar turbo icin yeterli. Oem debriyaja kiyasla ayni pedal sertliginde. Burda hemen hemen tum 450 hp alti turbo/sc si larda exedy stage 1 kullaniliyor.

Ilerisi icin daha ust rakamlar dusunuluyorsa cc stage 4.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)