User Tag List

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
169 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: K24 Accord

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu forumda bu tip konularda en çok yanlış anlaşılan yada giderli konuştuğu sanılan adamdır by alican kardeşimiz özünde iyi çocuk 306 sıda iyi gidiyodu ama selçuk doğru söylüyo ince detaylar önemli onları bilmek daha önemli

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JDM VTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neye sinirlendin düşüncemizi söyledik bizde söylemeyelim mi yani yok orta okuldaydın filan hahah bişey demedik sakin ol

Saygı duymak had bilmek demektir zaten. Sen anlamamışsın benim dediğimi, şimdi adam götürse aracı paşaoğlu'na peak garage'a savaş motorsport'a vs. senin yaptığını yapamayacak mı misal?

Ben bunu anlatmak istedim

O yüzden artık bence para çözüyor işi, aşırı extrem dahi girilse. Çünkü herkes araştırıyor, herkes püf noktaları öncekilerden öğrendi vs. bugünler eskisi gibi değil. En büyük kanıtı da ülkenin honda dışında çeşitli araçlarıda artık aşırı derecede güçlü hale getirmesi, modifiye etmesi.
    Garajlar beni baglamiyor su konuda , en iyi garajda olsa isi kendi bilen mal sahibinin arabasi daha iyi yurur. Herseyi garaja birakirsan o is olmaz...

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garajlar beni baglamiyor su konuda , en iyi garajda olsa isi kendi bilen mal sahibinin arabasi daha iyi yurur. Herseyi garaja birakirsan o is olmaz...

bikere beylikdüzü şöförleri hep bir adım öndedir hadımköy yokuşu iniş çıkışıyla olsun,dağ gibi tümseklerden yerle bir arabayı sürtmeden geçirmek olsun bunlar hep artı puan

JDM VTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BAR22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu forumda bu tip konularda en çok yanlış anlaşılan yada giderli konuştuğu sanılan adamdır by alican kardeşimiz özünde iyi çocuk 306 sıda iyi gidiyodu ama selçuk doğru söylüyo ince detaylar önemli onları bilmek daha önemli
    Aynen abi
    Beni tanıyanlar biliyor zaten nasıl karakterde bir insan olduğumu.
    Bilmeyenlere de söyliyim valla hiç bir zaman kötü niyetle filan yazmıyorum
    Bazen ne kadar küçük olduğunu anlamak için iyice yükseğe çıkmalısın

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel vereyim konuya, yakında sahip olucam inşaallah K24 Accord'a

eskiden bi ilanda VAFC baglı bi Accord görmüştüm. Bağlanabiliyormu ? VTEC'i aşagı çekersek her vites attıktan sonra alta düşmez böylece.

TSX beyni takılınca Kpro takılıyor diye biliyorum bunlara... Tabi bu biraz extreme'lige giriyor.

Neyse... VAFC, F/E/H'le güzel yürür diye düşünüyorum bu Accord'lar. Custom yada Swap headers'lar oluyomudur acaba ?
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer aşırı bi güç istemiyorsan komple headerslı bi sistem ile baya yürürü iyileşiyor. gerçi standart hali de bana yetiyor tarkan beyin araç bende 2 yıldır. işin kötüsü buna alıştık şimdi 50 bine kadar başka araç bakayım diyorum hem gitsin hem yakıtı makul olsun hem tipi güzel olsun diyince accord en iyi seçenek
    stp nickli selçuk daha önce plm headers getirmişti yurtdışından konuyu görünce detaylı bilgi verir.
    accordun beynine müdahale olmuyor, ama manuel 6 ileri typer sanzuman takanlar var, veya typer üst kapakta oluyor diye biliyorum bu tarz işlemlere başlarsan 20bin lira kenara koymak gerekir gibi geliyor bana.
    bence headers ve düz boru yap, seni baya tatmin eder.
    bu benim stock hızlanma videosu sadece K&N filtre var

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mutlucum bağlanabiliyor, çok da güzel oluyor. Ufak tefek birkaç tüyolar ile çok keyifli hale getirebilirsiniz arabayı. Aklındakileri yaz bana cevaplarım.

derviscapaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahsen ben 2.4 accordların 190 hp nin hakkını verdigini düşünmüyorum. Bindiğimde de tatmin etmemişti 190 hp e göre. Hatta 1.2 yazılımlı Tsi ların geçtiğini de gördüm 2.4 accordu. Accord cu arkadaş motorun yeni yapılmış sıfır olduğunu söylüyordu. Tabii kimin yaptıgı nasıl yaptığı tartışılır .

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı derviscapaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben 2.4 accordların 190 hp nin hakkını verdigini düşünmüyorum. Bindiğimde de tatmin etmemişti 190 hp e göre. Hatta 1.2 yazılımlı Tsi ların geçtiğini de gördüm 2.4 accordu. Accord cu arkadaş motorun yeni yapılmış sıfır olduğunu söylüyordu. Tabii kimin yaptıgı nasıl yaptığı tartışılır .
    Dogruluk payı olabilir dediginizin . yazılımlı 1.2 tsı polo baya baya gidiyo . Forumda 160 lık roccoyla deneyen vardı yakın gittigini yazmıştı .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    caı hdr egzoz 19 jant ve lpg bız 2 ıntegra 3 kısı ama ben 120 kıloyum bence sanzımanının uzunluguna ragmen accord gayet ıyı yuruyor. vtecı 6 bınde acıp 7200 donuyor sız hesaplayın.bu denemede vtec altıyım

BORKED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    accorddakı sanzımanı ve kılosunu goz onune alsan bence yorumun degısır

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    K24 Sağlıklı bir Accord 0-120 arası hangi araçlarla yürür deneyenler var mı?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogruluk payı olabilir dediginizin . yazılımlı 1.2 tsı polo baya baya gidiyo . Forumda 160 lık roccoyla deneyen vardı yakın gittigini yazmıştı .
    Evet başarılı sonuçlar alınabiliyor yazılımlı 1.2 tsi lardan.140 lık leon fr ı da geçtiğini gördüm bence çok eğlenceli . 160 lık rocco ile mukayeseye şahit olmadım ne olur nasıl olur bilemedim

Ama 140 lık leon fr ve accorda bizzat şahit oldum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    accorddakı sanzımanı ve kılosunu goz onune alsan bence yorumun degısır
    Tabii ki şanzumanın başarısı iyi değildir bilemiyorum. Kilo da çok büyük bir etken ama 190 hp deyince insan bekliyor birşeyler ve benim o beklentimin altında kalıyor sıradan bir accord dan bahsedersek. Ama farklı dokunuşlarla alınan güçlerden sonra bilmiyorum nasıl olur o konuda yorumum yok. Yukarıda da bahsettiğim gibi 1.2 Tsi düşünürsek stock da 90 hp fındık gibi bir motor yazılımla bu accordu geçiyorsa (tabii ki 140-160 km hızlara kadar) e çok da başarılı bir 190 hp diyemem ben.Diye düşünüyorum.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabii ki şanzumanın başarısı iyi değildir bilemiyorum. Kilo da çok büyük bir etken ama 190 hp deyince insan bekliyor birşeyler ve benim o beklentimin altında kalıyor sıradan bir accord dan bahsedersek. Ama farklı dokunuşlarla alınan güçlerden sonra bilmiyorum nasıl olur o konuda yorumum yok. Yukarıda da bahsettiğim gibi 1.2 Tsi düşünürsek stock da 90 hp fındık gibi bir motor yazılımla bu accordu geçiyorsa (tabii ki 140-160 km hızlara kadar) e çok da başarılı bir 190 hp diyemem ben.Diye düşünüyorum.
    Konuya bakış açınız şu şekilde yanlış diye düşünüyorum; yüklü bir 106 gti e60 M5 ile yürüyordu zamanında. ROL 106 ydı sanki. Bu kadar ekstrem bir örnek olmasa da aralarında ciddi ağırlık farkı olan amaçları hizmetleri farklı olan iki aracı böyle kıyaslamak pek adil gelmiyor bana.

Hafif aracın, 200-250 km aralığında çok keyifli, uzun süreler gidebilen ve rahatsız etmeyen daha ağır olan 2. aracı ; 150 km civarı hizlara kadar geçmesi kriter olmamalı..
    -Fırat

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Onur hızlanma videosu koymuş eski Acordumun. Aynı video youtube da benim koyduğumda mevcut. 100-200km hızlanması yine 19-20 sn idi. Top speed olarakta 250 km yi geçmiyordu bende. Tamamen stock iken araç. Şimdiki birçok hızlı denilen araç stok olarak yada değil bu hızı kesinlikle bu sn de koşamıyor. Birkere e90-92 184 hp den hızlı olduğunu bu motorun çıktığı sene kanıtladık. Hatta youtube da videoları yine mevcut. Yani 190 hp lik hangi araç gibi gitmiyor mesela?
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şöyle bir video var ama specleri bilmiyoruz, ama yürürü güzel araba cidden accord. Bizdeki amcamın aracı olduğu için alıp milletle deneme şansım olmadı ama, seyahat ettiğim ve kısa süreli kullanımlarla gözlediğim kadarı ile cidden güzel yürüyen bir araç, en cezbedici yanı az yakıt ve 7300 rpm çevirmesi.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu benim videom zaten bahsi geçen araç bu araç
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu benim videom zaten bahsi geçen araç bu araç
    Her izledikçe zevk aldığım bir video gerçekten. Subaplarınıza sağlık.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)