User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
126 sonuçtan 115 ile 126 arası

Konu: marea 2.0 20v hlx hakkında

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok tsk ederım kardesım hgt almıcam zaten 13 mılyarım var ıste en fazla yanı sedan bır araba almalıyım yanı aılecek bınılcek ondan marea dusunuyorum kardesım bazılarıda 0 motor yapmıs satıyorlar 13 fln kıstırıp alayım dıyorum sonra modlarım onu bakarım keyfıme nasıl olur sence
    doğuştan araba manyağı

h.guroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadı ya abı senın arabayıda modlamak lazım yapalım bırlıkte bıseyler!
    yok böle iyi polisten kaçma derdi yok eyvah çevirme var derdi yok

full stoc aile spec mutluyum ben böle
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    japonlar 2 tur atıp soğutmak için kenara çekilirken bmw ler tapagaz dönüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Görkem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet o dediğin ve aradığın kişilerden biri buyrun benim, gurur duyarak ve maaşallah diyerek sölüyorum gerçekten yürüyen bi arabam var hemde nerdeyse stock hatta şuan bulunduğumuz forum için zaten tamamen standart bir araba bile diyebiliriz evet aracımda mk2 ,,,bununda kötü olan yada bana eksi yaşatan bi kısmını görmedim ,,zaten fabrika bir arabayı güncelliyerek niye daha kötüsünü yapsınki var mı böle bi mantık, katolog değerleri olarakta reel test sürüşleri olarakta mk2 zaten mk1 den daha hızlı ve daha az yakan bi araç,,,,sen benim açtığım konuları biraz takip et yada bi araştır bakalım noluyomuş vti ler le 106 lar la yada denediğim bi çok araçla denediğim araçlarda yabancı değil hepside foruma üye ve arkadaşlarımın araçları o yüzden eğer bi yorumda buluncaksan ...ok atma şeklinde olmasın lütfen ...........

hatta sana şöle bi iddam daha var benim aracım seninkinden az bile yakıyodur yada olsun olsun aynı yakıyoruz diyelim,,o zaman şöle yapalım bence sende bi HGT al da boşa yakma benzinini biraz yürüyen bi araban olur en azından ,,,sahip olmadığın kullanmadığın araçlar hakkında sadece internetten okuduğun bazı hurafelere inananak burda bize tekrar satma bence aynı laflarıda
    aynen sizin aracınızla vti ile roll yaparken gördüm maşallah ayırıp gittiniz
    abimin arkadaşında 3 yıl baktı en düzgününü bulamk için dört döndü oda aynı şekilde headers lı egzoslu yani stock vti ları geçiyor.
    eski konuyu güncelleştirdiysem k. bakmayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok eskı konu deıl kardesım yenı gıtmeyen cok dıyorlar gercektende temızlerı var onlarda resmen can yakar gıbı gıdıyorlar saglam yanı stocklar ıcerısınden
    doğuştan araba manyağı

1lker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok tsk ederım kardesım hgt almıcam zaten 13 mılyarım var ıste en fazla yanı sedan bır araba almalıyım yanı aılecek bınılcek ondan marea dusunuyorum kardesım bazılarıda 0 motor yapmıs satıyorlar 13 fln kıstırıp alayım dıyorum sonra modlarım onu bakarım keyfıme nasıl olur sence
    kardeşim bak ne kadar güzel diyorsun 13 milyar diye hgt zengin arabası al garaja koy oyuncak yap arabası oyle alacak durumun varsa al pıyasada araba dıye dolanan cogu arabayla yurursun saglam gıt turbola bıde...

ama benım butcem bellı bana sureklı masraf acmasın param oldukca ınce ınce yapıcam dıyosan ben denedım olmadı kardesım hgtye verdıgım paranın yarısından fazla parada saga sola verdım en son kızdım sattım hıc paraya 1 tane kazasıda yoktu aracın bedavaya gıttı pıyasasınıda bılen bırı olarak soyluyorum duzgunu 13 14 de etmez bakma koyduklarına elım ayagım sagım solum ufak tefek masrafı sana 2 mılyar yazar durduk yere sora acacagı masraflarda cabası ne portpolısh e gelıyo ne ınce contaya ne taslamaya ya devırdaım yıyıo ya termostat yıyıo tonla sorun yasadım ben tavsıye etmıyorum dedıgım gıbı umarım ıyı bı karar verır aldıgın araba ne marka olrsa olsn memnun kalırsın kardesım (HGT kötülemiyorum yaşadıklarımı anlatıyorum sevdiğim bi araba hgt keyifli bi araba ama can yakanından .) )
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
    http://www.torkgaraj.com/
    Beğenirseniz çok sevinirim teşekkürler.
    Çekimlerim : http://www.facebook.com/pages/Photog...09808212402660

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anladım kardesım cok sagol hayırlısı ya bakalım belkıde su yılbasından sonra araba alabılırım 0 duruma gore eger alamazsam sayet ya hlx alıcam ıste marea yada bıraz daha sıkıcam kendımı honda cıvıc alıcam 15 fln 1.6 ies baska cozumum yok kardesım hersey ıcın genede cok tsk ederım sana! ızmırde olsaydın gorusurduk!
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anladım kardesım cok sagol hayırlısı ya bakalım belkıde su yılbasından sonra araba alabılırım 0 duruma gore eger alamazsam sayet ya hlx alıcam ıste marea yada bıraz daha sıkıcam kendımı honda cıvıc alıcam 15 fln 1.6 ies baska cozumum yok kardesım hersey ıcın genede cok tsk ederım sana! ızmırde olsaydın gorusurduk!
    rica ederim izmir durumum var bırkac planım var duruma gore ulasırım yaza teşekkür ederim
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiat Marea 2.0 HLX 1998 Model 12.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Yeşil renk - 60610739

motor 1 ay önce 0 yapıldı dıyor lpg takılmıys daha once araç Eskişehir'de istersen öğrenirim nerde toplanmış nasıl toplanmış araç nedir ne değildir lpg iptal edersin hatta satarsın hgtlere takılan lpgler 2000 den assa degıldır fıyatı hala hlx dıosan arastırıyım
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok sagol ılker kardesım suan ıcın acele etmıyorum bır kac aya kadar alıcam hayırlısıyla aynen boyle 0 motor yapılmıs bırısını bulucam lpg yı sokucem en ıyı lpg yı kendım taktırcam kardesım ondan sonra gazlamaya devam
    doğuştan araba manyağı

bond777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emrecigim msn isi simdilik beklemede sonra konusuruz ancak Gorkem sana bastan anlatmis zaten benimde dediklerimi

bu arabalarda cok temiz ve duzgun bakilmisini alip sadece filtre egzozla bile hatiri sayilir yuruyen olan bir arabaya binersin zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meraba arkadaşlar ben eskı bi marea hlx kulanıcısıyım ıkı farklı motor dediginiz olay mk1 mk2 kasadır bana kalrsa 99 altı yani mk1 daha avantajlı yürüyen olarak 2 ye göre biraz daha iyiler zaten mk2 ile birin arasında filtre sesi farkını duyan varsa anlatmak istedigimi anlamışdır güzel araç almayı duşunuyosan al derim yanlız şunu bil bravoda mareada 5 silindırın hakını veren araçlar degiller yürürü o kadar tatmin edici degil ama ses ve görüntü bi harika 5 ci silindirin sesi bozması insanı yeterince tatmin ediyo =)

Altoizm
    Misafir
    2.0 HLX Candır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)