User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Gruppe M Ep3 TypeR

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    haklısın dou, araştırmaya devam ediyorum. k&n mi diye sordum tegiwaya.forumlara baktım part codede sorun yaşamışlar gözükmüyor k&n in sitesinde. tegiwanın sitesinde " Perfect for EP3 & DC5 GruppeM or TEGIWA Airboxes." yazmışlar uyumlu herhalde ki yazılmış.

tegiwanın kiti bu şekilde ;

gruppe m ;

filtreler farklı mı acaba ?

bu da sesi : http://www.youtube.com/watch?v=-3n6I...eature=related

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gruppem japon tegiwa ingiliz malı ben aem cai kullanıyorum. fakat aracına rbc takacaksan aem cai'nin borusu kesme biçme ister ve L şeklinde silikon boruya ihtiyacın olack. gruppem de alsan rbc taktıgında baska silikon hortum gerekecek. yada en güzeli injen alacaksın sadece rbc taktıgın zman sadece L şeklinde baska silikon hortum takacaksın. yani boruyu kesme biçme ile ugrasmayacaksın. nedeni tbodynin yüksekliği ve pozisyonu deişiyor. Tabi cai takarken davlumbazlarıda dogruyorsun. onu unutma. gruppem de sagdan direksiyonlu ep3 ler için üretildiğinden dolayı soldan direksiyonlu ep3 için biraz custom iş gerekecek. ince ve gzl işçilik yapan usta işin üstsinden gelebilir diye dusunuyorum

Kadir EMİSTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GruppeM bende dusunuyordum hatta buldm fiyat pahali geldi atakan istersen yardimci olabilirm

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pm attımm..

mtcvtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tegiwa aldınız mı naptınız bende gruppeM arıyorum ama tegiwa aynı performansı verip daha uygunsa oda olur.

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o gruppem başıma ne işler açtı zamanında off of

aynıı performansı verır bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne işler açtı açarmısın kardeşim biraz bende düşünüyorum şuanda tegiwada olur tabi bulabilirsem.

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mtcvtc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne işler açtı açarmısın kardeşim biraz bende düşünüyorum şuanda tegiwada olur tabi bulabilirsem.
    Karbon kaput vardı ortası açık evo gibi, gruppem filtre olunca tapagaz giderken kaputun ortasından çıkan sıcak havayı emme geri içine çekiyordu
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı doush Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karbon kaput vardı ortası açık evo gibi, gruppem filtre olunca tapagaz giderken kaputun ortasından çıkan sıcak havayı emme geri içine çekiyordu
    sadece bu olsa ıyı

araba durduk yere akü lambası yaktı şarj etmıyor dedıler.şarj dinamosunu söktük içindeki konjektör bozuk dediler.onu değiştik olmadı yanlış vermişler dediler sonra başkasını aldık taktık gene olmadı.sonra komple şarj dinamosunu götürdüm tamir ettiler güya hiçbişiyi yokmuş geri taktık gene olmadı.sonra bir baktık sigortası atmış.taktık sigortayı geri atıyor.neyden attıgını bulamadık.sonra arıza yaktı araba.sami abi bilgisayara bağladıı egzantrık sensörü hata veriyor dedi hayırlı olsun aha dedım bı bu eksıktı.tabı şu anlattığım benim 2 günüme ve tatilime mal oldu sonra elekrtikçiye gittim dedim bişi şase yaptırıyor heralde bi bak dedim. aradı saatlerce bulamadı.kaput açık karşısında duruyordum kontağı çevirirken bi kıvılcım gördüm.bir daha yap dedım.olay şu.gruppem ın kazanının etrafındakı buyuk metal çember egzantrık sensörüne dayanmış kablosunuda ufaktanta kesmiş.ordan atlama yapıyor sonra sigortayı atırıyormuş.hayattan soğuttu şerefsiz takarken dikkat et

ama huzur tabi su çekti derdi yok.sesi 10 numara.ama top speed konusunda başarısız diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunları öğrendiğim iyi oldu valla bilgi için teşekkür ederim ama ilkönce bitane kit bulmam lazım kimsede yokmu yaw yardımcı olsun biri

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KMR2-GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece bu olsa ıyı

araba durduk yere akü lambası yaktı şarj etmıyor dedıler.şarj dinamosunu söktük içindeki konjektör bozuk dediler.onu değiştik olmadı yanlış vermişler dediler sonra başkasını aldık taktık gene olmadı.sonra komple şarj dinamosunu götürdüm tamir ettiler güya hiçbişiyi yokmuş geri taktık gene olmadı.sonra bir baktık sigortası atmış.taktık sigortayı geri atıyor.neyden attıgını bulamadık.sonra arıza yaktı araba.sami abi bilgisayara bağladıı egzantrık sensörü hata veriyor dedi hayırlı olsun aha dedım bı bu eksıktı.tabı şu anlattığım benim 2 günüme ve tatilime mal oldu sonra elekrtikçiye gittim dedim bişi şase yaptırıyor heralde bi bak dedim. aradı saatlerce bulamadı.kaput açık karşısında duruyordum kontağı çevirirken bi kıvılcım gördüm.bir daha yap dedım.olay şu.gruppem ın kazanının etrafındakı buyuk metal çember egzantrık sensörüne dayanmış kablosunuda ufaktanta kesmiş.ordan atlama yapıyor sonra sigortayı atırıyormuş.hayattan soğuttu şerefsiz takarken dikkat et

ama huzur tabi su çekti derdi yok.sesi 10 numara.ama top speed konusunda başarısız diye düşünüyorum.
    Çok maceralıymış ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kit bulana duası benden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tr de totalde 3 gruppeM var , 2 sinide biz getirmiştik zamanında.. taktık kullandık hava çekişi huzurlu oluşu çok iyi , bizim başımıza en ufak bi sorun açmadı.. sadece fren hidroliklerini ve oradaki bi kaç şeyi az esnetiyorsun iş halloluyor.. rbc ve oem emmesiylede aynı hortumlarla kullanabilirsiniz.

Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muharrem kardeşim varmı bildiğin satan peki bu 3 kitin sahibinden valla aradım ama bulamadım tegiwada yok

goldbergbrk
    Misafir
    yapılmıcak derecede bir filtre dizaynı yok yanı elde olsa örnek polyesterle kalıp alınsa aynı hortumlardan ve benzer bir kn filtre kullanılsa maliyet çok komik olur tegivanın yanında . elde kit olsa yapabilirim aslında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ozaman bitane bulalim sen bana yap kardesim

goldbergbrk
    Misafir
    yapılır seri imalata geçilip dehşet karlar bile elde edilir kalıbı çıkardıkdan sonra pıano black boyanabilir yada karbon kaplanır

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _muhaRRem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tr de totalde 3 gruppeM var , 2 sinide biz getirmiştik zamanında.. taktık kullandık hava çekişi huzurlu oluşu çok iyi , bizim başımıza en ufak bi sorun açmadı.. sadece fren hidroliklerini ve oradaki bi kaç şeyi az esnetiyorsun iş halloluyor.. rbc ve oem emmesiylede aynı hortumlarla kullanabilirsiniz.

Kendi ellerimle SKN den söküp , RR 041 e takmıştım.. Bence filitre de son nokta. Kopya edilip yapılan bir kaç örnek var ama , filtre uydurmakta sıkıntı çıkıyor.
    İnşallah bulursun.
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R21TURBO 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi ellerimle SKN den söküp , RR 041 e takmıştım.. Bence filitre de son nokta. Kopya edilip yapılan bir kaç örnek var ama , filtre uydurmakta sıkıntı çıkıyor.
    İnşallah bulursun.
    Hiç yedek filtre aldınız mı kodu filan var mı?
    Dr.Ecu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)