User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
101 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 205 gti d6b standalone ecu tavsiye?

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahibindende sizle yazismistik galiba. Ms ile yuruyen guzel 205ler var. Ayrica egzantrik ve ayna mahruti duruyor hala.
    AmcaPolo

atabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slowmotion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibindende sizle yazismistik galiba. Ms ile yuruyen guzel 205ler var. Ayrica egzantrik ve ayna mahruti duruyor hala.
    eyvallah nsl sın kardesım butceyı astık hatta ıcerden bır maas avans cektık .enıste yı kızdırmayım ) derecelı ve kısanın parası alt takıma gitti akson dısk balata amörtisör rulman vs.. ms butce olarak cok uygun geldı bana fakat bır okadarda bulasma dıyen tecrubelı arkadaslar var
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dereceli olarak bu ürünü düşünüyorum fiyatı çok makul..!! 550 tl

Products - Piper Cams - Europe’s leading manufacturer of performance camshafts
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

caglargungor
    Misafir
    benim araccımdada microsquirt var gayet mmnunum tavsiye ederim diğer beyinlerden de fiyat olarak uygun diye biliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up

Alıntı caglargungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim araccımdada microsquirt var gayet mmnunum tavsiye ederim diğer beyinlerden de fiyat olarak uygun diye biliyorum
    tavsiyen için tesekkur ederım kardesım ) çok ciddi bir beklentim yok sadece catırdama patırdama ısıklarda veya olmadık yerlerde stop etmesın standalone ecu isteğim bu sebepten bırazda yurusun ıstıyorum.. 205 gti kullanıcısı arkadasların tecrubelerı ıle sabıt olan yorum ve tavsiyeleri beni ve diğer bu aracları yurutmek ısteyen ler ıcın bır nebze olsada memnun edecektır..
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

caglargungor
    Misafir
    Alıntı atabay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavsiyen için tesekkur ederım kardesım ) çok ciddi bir beklentim yok sadece catırdama patırdama ısıklarda veya olmadık yerlerde stop etmesın standalone ecu isteğim bu sebepten bırazda yurusun ıstıyorum.. 205 gti kullanıcısı arkadasların tecrubelerı ıle sabıt olan yorum ve tavsiyeleri beni ve diğer bu aracları yurutmek ısteyen ler ıcın bır nebze olsada memnun edecektır..
    debimetre sıkkıntısından dolayı nerdeyse beyin bağlanmamış 205 kalmadı
    yarın bir 205 e daha bağlancak sonuçları iletirim burdan

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ms2 yapma neden ms2 yapıosun ms3 yap en yeni sistemden yap sen kendini avanak yerine koydurma YAPIOSAN ms3 yaptır bi boka yarasın ayrıca starkende işe yarasın
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ms2 yapma neden ms2 yapıosun ms3 yap en yeni sistemden yap sen kendini avanak yerine koydurma YAPIOSAN ms3 yaptır bi boka yarasın ayrıca starkende işe yarasın
    birsesli ye uğradım aynı seyleri soyledi ..!!
    aracın mekanık ıslerı bıtsın cekıcez garaja
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MS3'de hala daha firmware sorunları varmı ? veya devam ediyormu ?

***** MS2 her firmware'de biraz daha stabil olduğu için şuan bence en sorunsuz ve kullanılabilir MS serisinden birisi

MS3 daha yeni birçok sorunla karşılaşıp yeni firmware ile bunların giderilmesi lazım diye düşünüyorum yoksa MS3 bildiğimiz MS2'den stabil vs sorunsuz mu ?

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkesde herseyde hata olur düzeltilir ms3 ün altı gereksiz bence yani ms3 varkene ms2 almak saçma gerekiz
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

boosted_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ms3 e okadar para vericeğine aem yada haltech al ms3 ün en kötü fiyatı 500 toplanmış hali 3x boardı ateşleme transistörü vs derken 750 dolarlara çıkıyo o fiyatlara ikinci eli çok rahat bulursunda zorlarsan bidingden çok rahat kaliteli ecular bulabilirsin illa ms alıcam diyosan ms2v3.0 alıp elektronikden anlıyan bi arkadaşına toplatabilirsin onunda fiyatı 300 dolar civarında tr ye gelişi gümrük vs. dahil 850 900 tl yi buluyo montajı tesisatı ayarı vs. bunlarında unutmamak lazım

birde konu açılmışken söliyim zamanında bizim arkadaşlarda 205 in motoruyla çok uğraştılar mi16 vs yaptılar ama ben sıkıntısız 50 60.000 km deviren görmedim en nihayetinde 90 lı yılların teknolojisi satılıklarda şu ilan war

http://www.techturkey.com/forum/stan...parcalari.html

burdaki motor beyin vs yi alsan kendi motorununda parçalarını şanzımanı kapağı vs. sini satsan kara bile geçersin bu motorada stock halde 0.5 psi turbo yapsan çok daha sıkıntısız olucağı düşüncesindeyim

TurboJDM
    Misafir
    Alıntı boosted_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ms3 e okadar para vericeğine aem yada haltech al ms3 ün en kötü fiyatı 500 toplanmış hali 3x boardı ateşleme transistörü vs derken 750 dolarlara çıkıyo o fiyatlara ikinci eli çok rahat bulursunda zorlarsan bidingden çok rahat kaliteli ecular bulabilirsin illa ms alıcam diyosan ms2v3.0 alıp elektronikden anlıyan bi arkadaşına toplatabilirsin onunda fiyatı 300 dolar civarında tr ye gelişi gümrük vs. dahil 850 900 tl yi buluyo montajı tesisatı ayarı vs. bunlarında unutmamak lazım

birde konu açılmışken söliyim zamanında bizim arkadaşlarda 205 in motoruyla çok uğraştılar mi16 vs yaptılar ama ben sıkıntısız 50 60.000 km deviren görmedim en nihayetinde 90 lı yılların teknolojisi satılıklarda şu ilan war

http://www.techturkey.com/forum/stan...parcalari.html

burdaki motor beyin vs yi alsan kendi motorununda parçalarını şanzımanı kapağı vs. sini satsan kara bile geçersin bu motorada stock halde 0.5 psi turbo yapsan çok daha sıkıntısız olucağı düşüncesindeyim
    bu motor atmosferik olarak bile 205 güzel yürütür 0.5 barda turboya bile gerek kalmaz yani o ağırlıkta bi araç için muhteşem yani yazılım eksoz ile 150 hpleri bulur yeterde artar bile.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=TurboJDM;6041611]bu motor atmosferik olarak bile 205 güzel yürütür 0.5 barda turboya bile gerek kalmaz yani o ağırlıkta bi araç için muhteşem yani yazılım eksoz ile 150 hpleri bulur yeterde artar bile.[/QUOTE

bilgi ve tavsiyeleriniz için çok tesekkur ederim arkadas lar. bu araca sıfır motor yapmayı keske aceleye getırmeseydim bir yurudugunu goreyım olmazsa .. bu tarz bır swap dusu nuyorum 2000 model vts 2 var bır garajda rac takla atmıs kasa pert olmus.. ruhsatlı 4500 ıstıyorlar ?
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

TurboJDM
    Misafir
    [QUOTE=atabay;6041833]
    Alıntı TurboJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu motor atmosferik olarak bile 205 güzel yürütür 0.5 barda turboya bile gerek kalmaz yani o ağırlıkta bi araç için muhteşem yani yazılım eksoz ile 150 hpleri bulur yeterde artar bile.[/QUOTE

bilgi ve tavsiyeleriniz için çok tesekkur ederim arkadas lar. bu araca sıfır motor yapmayı keske aceleye getırmeseydim bir yurudugunu goreyım olmazsa .. bu tarz bır swap dusu nuyorum 2000 model vts 2 var bır garajda rac takla atmıs kasa pert olmus.. ruhsatlı 4500 ıstıyorlar ?
    komple araca mı 4500 ? yoksa sadece motora mı?

caglargungor
    Misafir
    swap işide iyi maliyet gerktirir bunuda göz önündde bulundurmak lazım benim aracımda rc motor var swaplı çok kolay şeyle değiil ama sonuçta yeni teknoloji eskitip motorla aynı olmyor kasada hafif olunca güzel götürüyor aracı

GSkill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyin Meyın MS3 Gereksiz Maliyet Gereksiz Fuzuli İşler, Ayardı Kıldı Tüydü Sırf Dert. 200 TL Sıfır Distribitor, 200 TL GSX-R 1000 Karbürator, 50 TL 305 Benzin Otomatigi, Manifoldun Araya 1 Flanş, Ver Yansın Hic Gerek Yok O Tip Olaylara. Rolanti İp Olur Sabah Tek Marş Calısır. Forumda Herkez Sagdan Soldan Duyup Duyup Konusuyor Sırf Bayt Kalabalıgı, Yapıpta Cok Güzel Sonuclar Alan Görmedım, Varsa Video Koyarlarsa Görmüşte Oluruz. Ama Herkez Mihendis Olmus AFR Mafere Alt Devir Üst Devir Şaşırmış Millet, EW10J4 Motor 205`e Cuk Diye Olmuyor, Üst Ve Alt Kulak Oluyor Ama, Şanzuman Tarafı Denk Gelmıyor Kulagı 3 Cm Kadar Geri Almak Gerekiyor, Fransada İngilterede EW10J4 Yapanlar Var Kulagı Geri Almadan Ama Tam Olarak Nasıl Yapıyolar, Ne Gibi Bir Aparat Kullanıyolar Daha Çözemedim Ufak Bir Bike Carb Videosu Ekliyorum, Sizin İcinde Bir Fikir Olur Rolanti İçin

http://www.youtube.com/watch?v=COay7lU2v6g&feature=plcp

Daha Oncede Verılmıs İzlenmıs Olabilir, Burda`da Bir EW10J4 Swap Videosu Var. MI16`mıs Falanmış Filanmış Hikaye Artık, MI16`lar Çoktan Öldü Pilavlarını Yiyenler Bile Öldü

http://www.youtube.com/watch?v=UhyyJHgw5TM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=TurboJDM;6041842]
    Alıntı atabay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

komple araca mı 4500 ? yoksa sadece motora mı?
    Motor sanziman beyin tesisat icin fiyat ..pazarlik vs olmadi sadece fiyat verildi
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.

caglargungor
    Misafir
    Alıntı GSkill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyin Meyın MS3 Gereksiz Maliyet Gereksiz Fuzuli İşler, Ayardı Kıldı Tüydü Sırf Dert. 200 TL Sıfır Distribitor, 200 TL GSX-R 1000 Karbürator, 50 TL 305 Benzin Otomatigi, Manifoldun Araya 1 Flanş, Ver Yansın Hic Gerek Yok O Tip Olaylara. Rolanti İp Olur Sabah Tek Marş Calısır. Forumda Herkez Sagdan Soldan Duyup Duyup Konusuyor Sırf Bayt Kalabalıgı, Yapıpta Cok Güzel Sonuclar Alan Görmedım, Varsa Video Koyarlarsa Görmüşte Oluruz. Ama Herkez Mihendis Olmus AFR Mafere Alt Devir Üst Devir Şaşırmış Millet, EW10J4 Motor 205`e Cuk Diye Olmuyor, Üst Ve Alt Kulak Oluyor Ama, Şanzuman Tarafı Denk Gelmıyor Kulagı 3 Cm Kadar Geri Almak Gerekiyor, Fransada İngilterede EW10J4 Yapanlar Var Kulagı Geri Almadan Ama Tam Olarak Nasıl Yapıyolar, Ne Gibi Bir Aparat Kullanıyolar Daha Çözemedim Ufak Bir Bike Carb Videosu Ekliyorum, Sizin İcinde Bir Fikir Olur Rolanti İçin

205 gti on carbs - YouTube

Daha Oncede Verılmıs İzlenmıs Olabilir, Burda`da Bir EW10J4 Swap Videosu Var. MI16`mıs Falanmış Filanmış Hikaye Artık, MI16`lar Çoktan Öldü Pilavlarını Yiyenler Bile Öldü

CJ&V 0-200 en 205 s16 EW10J4 - YouTube

şanzıma tarafı denkk geliyor sol tarafı 3 cm kadar puntalarından söküp aşşağı kaynatınca oluyor benim aracım o şekilde ew10d gerçi ama aynı tip motor ayrıca beyin kullanmadan çok zor güç allmak atmosferik olark o sistem güç alan varsa onlar koysun video da izleyelim

mannerboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mse geç aem vs vs bizim araç grubu için fazla detay. mi-16 kapaklada bitmiyo iş önceden yapmışlar vs vs hep piston kırarsın alttan yağ jeti olmadığı için. Sağlıklı 205 motoruna ms + kısa defransiyel + 286 gibi dereceli egzantrikle güzel hplar alırsın. Ben her türlü 205 motoru gördüm kullandım .GTI6 swap 2.2 stroker.1.9 mi-16 kapaklı.1.9 mi-16 swap.2.2 8 v stroker. 1.9 304 egzantrik kısa şanzuman itb yüksek sıkıştırma vs vs. 205 dedinmi yardımcı olurum her türlü