User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ''arkadaşlar abiler acil'' 97 model e36 320i hava filitresi yardım?

sener555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question ''arkadaşlar abiler acil'' 97 model e36 320i hava filitresi yardım?

tech ailesi bmw e36 320i yi deviraldım abimden.. buna filitre takıcam ama akışmetresi hassas fazla hava aldığında bozulur vs. bir sürü laflar dolanıyo çevremde bunu bir açıklığa kavuşturmak için size başvurdum hemen bana acil yardım kit mi takmak gerekiyo veya krom boru yada aparata akışmetre girişimi yapılıcak acil bi skıntısı olurmu ? çok güncel
    Cennete ilk çagrilanlar,bollukta da sıkıntılı anlarda da

Allah (c.c)'a hamd edenlerdir (Hadis-i Serif)

efef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun oncelıkle ben akışmetreden 10-15cm boruyla farın ordakı hava kanalına kadar uzatıp mantar fıltre taktım 3 senedır boyle kullanıyorum sureklı temızleyıp bellı bı sure de fıltreyı degıstırıyorum sıkıntı olmuyor hem aracının egzozu kapalıyla otur map sesını dınle bı daha asık ol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler,e 21 di sanırım sizinki sürüngen hastayım o aracada akışmetrelerde bi fark yokmu szdekide aynı benim aractakide yani bütçem çokta el vermiyo birşey olursa uğraşamam bu aralar en azından tam emin olup yapmak istiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıralı sistemde var ama çoğunlukla benzinde kullanıyorum onunla bir alakası varmı peki şehir içi 6 tokmak can yakıyor gaz havayı sevmez derler ama?

efef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karıştırdınız galiba, m50 b25 e36 araba tup hıc takılmadı ama sızınkı sıralı sıstem demıssınız galıba sıkıntı olmaz yanı cok gordum lpglı olup fıltrelı olan ama tabıkı benzınlı gıbı olmuyo gaz yememe patırdamagıbı sorunlar ınsanı utandırabılır tup gorduyse bmw motoru bılmem yanlıs dusunuyo olabılırım ama cazıbesını kaybedıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ince ayarlı güzel bir sistem patırdamada yapıcağnı sanmıorum sadece şehir içi bnce daha avantajlı gerisi devletin israfı karıştırmışta olabilirım.. ben cazibe kaybettiğini düşünmüyorum tüpün kalitesine ve işçiliğe bağlı güzel bir ayar ile gazında yanma oranı benzine göre %10 daha fazladır ucuzluğundan kar edilir çanakkaleye geldinizmi bilmemde şehr içi trafiği berbat sığmıyo artık araçlar dur kalk dur kalk km de 70krş lara gerek yok %de 70 benzinli biniyuorum keşke hep öyle binebilsem teşekkrler fikirlerniz için denemek lazım yada başka arkadasların fikirlerine bakıcaz iyi forumlar

iz_sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı efef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karıştırdınız galiba, m50 b25 e36 araba tup hıc takılmadı ama sızınkı sıralı sıstem demıssınız galıba sıkıntı olmaz yanı cok gordum lpglı olup fıltrelı olan ama tabıkı benzınlı gıbı olmuyo gaz yememe patırdamagıbı sorunlar ınsanı utandırabılır tup gorduyse bmw motoru bılmem yanlıs dusunuyo olabılırım ama cazıbesını kaybedıyo
    kim ne derse desin tup gorduyse bmw motoru bılmem yanlıs dusunuyo olabılırım ama cazıbesını kaybedıyo bu lafına katılıyorum e21 kullanıyorum ve farklı karbüratör var üzerinde çok yakıyor ama yola cıkıpta o gazlama hissi parayı düşündürtmüyor )

iz_sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sener555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıralı sistemde var ama çoğunlukla benzinde kullanıyorum onunla bir alakası varmı peki şehir içi 6 tokmak can yakıyor gaz havayı sevmez derler ama?
    aynen öyle dostum gaz havayı sevmez lpg li araçta açık hava filitresi gaz tepkisni düşürüyor bazen boğulma yapıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınızda yazılım yoksa yüksek vites düşük devir halinde çok ince bir tekleme oluyor
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anladim tsekkurler yorumlarinz icin caydim zaten ama benzinde cok kullandigimi vurguladim 328 kapaktr pistondur yuklersem komple motorda dokundrmam gazi bi anlami olr banada byle gldi cokta kurcalamak istemiyorum bn tad aliyorm nede olsa ilk bmw'm idare edicz tkrar tesekkrler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)