User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: 1,6 ies'e 1,6 si manifold????

erhann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meriç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    d-4 te denemedim hiç...benim boru içten ölçtüğümde kaç gelir bakmadım hiç fakat sistemi anladım inşalah önümüzdeki hafta montajı yapıcaz durumu paylaşıcam sizinle..teşekürler..
    top speed videom var onuda atarim

hasan genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erhann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    top speed videom var onuda atarim
    Erhan arkadaşım araban güzel maşallah güle güle bin kazasız belasız top speed i merak ettim sahsen cekip koyarsan faydanır arkadaşlar .

Bende daha önce focus 2000 1.6 A/ T vardı onu kullanırken aynen manuel gibi kullanıyordum bu kullanımla 11 lt yakan aracı 9 lt ye düşürüyordum .

Örneğin sırasıyla d1 d2 d3 d diye kullandığın zaman süre normal gidişe göre baya düşüyordu sen bi dene istersen dediğimi belki bi farklılık oluşur ! çünkü mormal vites değişimini beklemiyorsun kendin değiştiriyorsun vites atısını ve bence redline olacak ama D de ne olur bilemem ancak gene cok keyifli oluyordu

Not : Ben 2000 mod 1.6 focusta denedim bunu ama honda A / T de denemedim
    madem amaç kısa sürede elinde olanla hızlanmak sende dene ama sölim sonra bana kızma seni dinledim şanzıman gitti diye onuda belirtim focusta dediğim gibi gözümü karartıp yaptım bişiy olmadı honda da ne olur bilmem dediğim gibi mesuliyet kabul etmem .

Bide rampa cıkarken D de iken d3 cek vitesi hemen toplar devirden düşmezsin

Dik rampa inerken özellikle karlı havalarda aracı d1 veya hız göre d2 de inebilirsin cok dik se yokuş D1 varsa L konumunda inin araç akıp gitmez manuel gibi kompresörle inersiniz balatalarınız bitmez ısınmaz risk oluşmaz buda benden ek bilgi olsun coğu insan ne işe yaradığını bilmiyor birinin işe yarasın
    beyaz 99 1.6 ies

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)