User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: integra ls vtec

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

integra ls vtec

Suanda kullanmakta oldugum bir integram var. Vtec kapakli. Piyasa sartlarina baktigimda baska bir araba dusunemiyorum. Saglikli sekilde biniyorum, uzun surede binmeyi duşunuyorum. Yavas yavas parca toplayim diyorum ileriki zamanlar icin. Bu yuzden vtec ust kapakli bir integranin motoru atmosferik olarak yeniden yapilsa saglikli devirli verimli nasil toplanir. Hagi parcalar kullanilir. 180-200 beygir arasi guc hedeflenirse.... Konu hakkinda cok daginik bilgi var, tam anlayamadim. Sagdan soldan rast gele parca toplayip kirilanida duydum, yapip yurumeyenide duydum. Engin tecrubelerden faydalanmak isteriz.
    Hormetler..

civelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oem b16 kapak oem piston oem yatak yag pompasi sanziman kisaltma ve yazilim yapilacak guzel bir beyin bana kalirsa sikintisizi bu olur he guc 180 olurmu bilmem ama keyifli olur. He ben 84mmli 12.5 13 crli stage 3 egztrik yay sapkali bisey dusunuyorum diyosaniz o isin gaeantisini a babasi veremez ve vermemeside anormal bir durum degildir yani bu konu yazmakla bitmeZ
    '' Titremene gerek yok, ben kral değilim. Kureyşli kuru ekmek yiyen bir kadının oğluyum..!!'' Hz.Muhammed s.a.v

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı civelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oem b16 kapak oem piston oem yatak yag pompasi sanziman kisaltma ve yazilim yapilacak guzel bir beyin bana kalirsa sikintisizi bu olur he guc 180 olurmu bilmem ama keyifli olur. He ben 84mmli 12.5 13 crli stage 3 egztrik yay sapkali bisey dusunuyorum diyosaniz o isin gaeantisini a babasi veremez ve vermemeside anormal bir durum degildir yani bu konu yazmakla bitmeZ
    Kisa haric beyin ve diger saydiklarin dahil mevcut su an. Cok riskli islem bende istemiyorum. Ne demek istedigini anladim cevap icin tsk..

fsunnetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gökhan abi kaşıntı mı tuttu
    abi ne güzel senelerdir biniyosunuz Integra ls/vtec'e murat abi zamanında iyi yapmış motoru maşallah kaç sene oldu tık demedi o yüzden bence o araca b18C ITR egzantrik dışında motor içine pek girme,biraz avans açarak keyfini artırabilirsin ama fazlası sana çok maliyetli olabilir benim düşüncem bu yönde

vtechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne yapicaksaniz oem yadaintegra typer parcalariyla yaparsaniz üzülceginizi sanmiyorum
    Kutay AYHAN
    PASSWORD:JDM

civelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kisa haric beyin ve diger saydiklarin dahil mevcut su an. Cok riskli islem bende istemiyorum. Ne demek istedigini anladim cevap icin tsk..
    abi ben mevzuyu tam anlıyamamışım soryy sendeki araba hangisiydi ? şimdi düzelteyim işin ehline port polish emme kelebek 4.785 dif ve yeni yazılım derim tabi bununla beraber mutlaka sıkıştırmada artsın dersen ince conta yada pr3 b16 pistonla 12 crlere dayanır. avansta açılacak oem pr3 buna nekadar dayanır ! yani bu mevzu malesef cp lere manleylere supertech crowerlara kayar gider bence dediğim gibi port polish emme kelebek 4.785 dif ince conta birazda kapak yüzeyi sildirme daha sorunsuz ve zevkli olur
    '' Titremene gerek yok, ben kral değilim. Kureyşli kuru ekmek yiyen bir kadının oğluyum..!!'' Hz.Muhammed s.a.v

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fsunnetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökhan abi kaşıntı mı tuttu
    abi ne güzel senelerdir biniyosunuz Integra ls/vtec'e murat abi zamanında iyi yapmış motoru maşallah kaç sene oldu tık demedi o yüzden bence o araca b18C ITR egzantrik dışında motor içine pek girme,biraz avans açarak keyfini artırabilirsin ama fazlası sana çok maliyetli olabilir benim düşüncem bu yönde
    yav diyen gitti tamam... biniyom böle.. bi eksantrik alıyım ben en iyisi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı civelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ben mevzuyu tam anlıyamamışım soryy sendeki araba hangisiydi ? şimdi düzelteyim işin ehline port polish emme kelebek 4.785 dif ve yeni yazılım derim tabi bununla beraber mutlaka sıkıştırmada artsın dersen ince conta yada pr3 b16 pistonla 12 crlere dayanır. avansta açılacak oem pr3 buna nekadar dayanır ! yani bu mevzu malesef cp lere manleylere supertech crowerlara kayar gider bence dediğim gibi port polish emme kelebek 4.785 dif ince conta birazda kapak yüzeyi sildirme daha sorunsuz ve zevkli olur

kelebek filanda var abicim, ince conta olayını düşünmek lazım..

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ince conta ile kapak acmakla ugrasmak yerine standart gaz kelebegi ile skunk2 emme manifoldu tavsiye ederim;
    tork daha erken gelecektir.
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)