User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Fn2 type r upgrade yardimmm!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fn2 type r upgrade yardimmm!!!

Arkadaşlar herkese merhaba...Çok yakın bir arkadaşım fn2 typer ı için doğru bir yol izleyerek aracını mod. etmek istiyor. Aracın şuanda Flashpro , injen cai , komple egzoz , varex ve toda headers ı mevcut... sıkıstırmayı 12.5 yapıp egzantrik gibi şeyler yapmak istiyor ama yanlış bisey de yapıp aracın geri düşmesinide istemiyoruz. Arac k20 motor... 250/260 hp n/a Maha dyno da güç almak için ne gibi şeyleri yapabiliriz...Yardımlarınızı bekliyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç uğraşmayın boşa , direk k24 motor bloğuna yapın ne yapmak istiyorssanız .
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _muhaRRem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç uğraşmayın boşa , direk k24 motor bloğuna yapın ne yapmak istiyorssanız .
    muharrem cok saol ileriye dönük bişeyler yapmaya çalısıyoruz zaten k20 motor sanırım o anlamda biraz sıkıntılı k24 her daim daha iyi gibi duruyor ileriye dönük

Apocaltique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla illa yüklenecekse K24 çok tehlikeli olur, ama butçede önemli, cadde tipi kullanıp rolling pist gibi bir düşüncesi yoksa ben soft setup binerdim valla keyiflidir makina
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34LA6012 B16A2 Sedan RED VTi
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES
    34RC7033 M42 RED E36 Coupe-34KV3945 M20B30 E30 Coupe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Apocaltique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla illa yüklenecekse K24 çok tehlikeli olur, ama butçede önemli, cadde tipi kullanıp rolling pist gibi bir düşüncesi yoksa ben soft setup binerdim valla keyiflidir makina
    k20 yada k24 üzerine ilerleyen zamanda charger olucak diyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu da aklıma geldi k24 lerde serilerde hepsinin hp si farklı geldi k24a8 166hp yazıo k24a4 160 hp deniyor...

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Egzantrik Emme kelebek ile biraz daha tatmin edici olur motor ici girmeden düşük maliyetli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egzantrik Emme kelebek ile biraz daha tatmin edici olur motor ici girmeden düşük maliyetli
    aslında bizimde aklımıza emme kelebekten önce egzantrik geldi ama hangi egzantrik yapsak diye sorguluyoruz şuanda kelford , dc hangisi en uygun olur dioruz ama sanırım k24 olucak gibi duruyor ccünkü arkadasın k24 düşünceside war k24 yapıp üstüne sc yapmak istiyor

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oem piston ile kelford 179a öneriliyor 12cr üstüne 179b

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bs typerın konularına bakabilirsiniz. Atmasferikte k20 de kaç setup yaptı bilmiyorum şuan k24 olarak biniyor.Bence şuanki haliyle sc yapılıp binilebilir.

omerce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maddi durum yeterliyse ve atmosferik konusunda kesinlik yoksa motor bloğuna dokunmadan sc ile devam etmesini öneririm. Bir dönem araştırmıştım yaklaşık 15k-16k civarı çıkabiliyor orta güçte bir sc (super sportlar vardı yaklaşık 20k+). Ancak arada olan bitenleri ve risk durumunu bilmiyorum. k24 de karar alınırsa bs typer ın konusu biçilmiş kaftan
    instagram.com/omersaglm

mukremin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mrb. arkadaşlar bahsi geçen kişi benim,aracım feh+fp yazılım race mode yurt dışında bi ahbaptan rica minnet aldığım yazılım ile sürüyorum,hatrı sayılır emmeli kelebekli kilitli fn2 ile kafa burun gidiyorum,her arabacı gibi bende elimden geldiği kadar hem değer hemde güc katmak icin bişeyler yapmaya çalışıyorum,aklımda olan 2 çeşit sıkıştırma var bi 12.5 bi 13.5:1 öncelikle bunlardan hangisini seçmelliyim. blok konusunda ise k24 mantıksız değil bi yerden sonra tabii ki hacim çok mühim muharrem'e katılıyorum,bütçe konusunda parayı çöpe atmayacağım her parçaya para bağlayabilirim,bu aralar bulgaristan meşhur blok konusunu oradan ucuza mal etme şansım var, zaten rrc emme kelebek sabit başlangıcın olmazsa olmazı,benim takıldığım piston sıkıştırmasından sonra egzantrik bizim tr'de meşhur olan stage1 179a bide 179 bunların üstüne ise dragcartel ama avrupada gördüğüm genelde TSX skunk2 nin egzantriği ve performans olarakta ciddi iyi olduğu kendi web sitesinde detaylı anlatılmış, sonuç olaran 12.5 veya 13.5 sıkıştırma ile tsx ve dragcartel arasında kalmş durumdayım. Bi süre sonra bunlarda yetmeyip konunun beni sc ye götüreceğini iyi biliyorum ama o zamana kadarda alt yapı mahiyetinde bişeyler yapmak istiyorum kış mevsimi arabaya binmediğimiz bi dönem tam setup dönemi,forumda bizden daha bilgili kişilerden akıl almak istiyorum,

şimdiden teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mukremin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb. arkadaşlar bahsi geçen kişi benim,aracım feh+fp yazılım race mode yurt dışında bi ahbaptan rica minnet aldığım yazılım ile sürüyorum,hatrı sayılır emmeli kelebekli kilitli fn2 ile kafa burun gidiyorum,her arabacı gibi bende elimden geldiği kadar hem değer hemde güc katmak icin bişeyler yapmaya çalışıyorum,aklımda olan 2 çeşit sıkıştırma var bi 12.5 bi 13.5:1 öncelikle bunlardan hangisini seçmelliyim. blok konusunda ise k24 mantıksız değil bi yerden sonra tabii ki hacim çok mühim muharrem'e katılıyorum,bütçe konusunda parayı çöpe atmayacağım her parçaya para bağlayabilirim,bu aralar bulgaristan meşhur blok konusunu oradan ucuza mal etme şansım var, zaten rrc emme kelebek sabit başlangıcın olmazsa olmazı,benim takıldığım piston sıkıştırmasından sonra egzantrik bizim tr'de meşhur olan stage1 179a bide 179 bunların üstüne ise dragcartel ama avrupada gördüğüm genelde TSX skunk2 nin egzantriği ve performans olarakta ciddi iyi olduğu kendi web sitesinde detaylı anlatılmış, sonuç olaran 12.5 veya 13.5 sıkıştırma ile tsx ve dragcartel arasında kalmş durumdayım. Bi süre sonra bunlarda yetmeyip konunun beni sc ye götüreceğini iyi biliyorum ama o zamana kadarda alt yapı mahiyetinde bişeyler yapmak istiyorum kış mevsimi arabaya binmediğimiz bi dönem tam setup dönemi,forumda bizden daha bilgili kişilerden akıl almak istiyorum,

şimdiden teşekkür ederim.

fikir ve yardımlar için güncell diyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sc yapacaksanız neden sıkıştırmayı 12 13 ler düşünüyorsunuz? Asıl parayı bunu yaparak çöpe atarsınız. sc ve turbo düşük sıkıştırma güçlü kol ister alt yapıda en basitinden.
    Baştan karar verin N/A mı değil mi diye?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi tanıdıkta sıfır ayarında FN2 Supercharger Kit var.
    Düşünürseniz iletişim bilgilerini veririm

http://www.tts-performance.co.uk/#!c...upersport/crmg
    BATIKAN

Özel Fiyatlar - Kaliteli Ürünler için Ziyaret Edin!!
    Maslak Warehouse Shop

Yeni Ürün bildirimleri, Kampanyalar ve fırsatlar için
    Instagram: @maslakwarehouse

krando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok kabaca; 150 Hp verecek Sc ile 50 Hp verecek Na benzer fiyata geliyor. İstersen, Sc yi söküp satabilirsin, Na yapacaklarının tamamına yakınını sökme şansın yok. Özetle Sc daha mantıklı

mukremin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sc cin iletişime geçsek bi görüşsek telefon verirmisiniz.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Turbo yapın direk atmo ile ugrasmayin derim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki arkadaşlar mantıklı olan turbo upgrade mi yok sc ye cevirmek midir? Maliyet vs gibi durumları göz önünde bulundurursak...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)