User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Fiat tofaş 131 1.6 iyileştirme

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fiat tofaş 131 1.6 iyileştirme

Öncelikle merhaba bir hafta önce ögrenci halimle antalyadan bir 131 aldım hurdadan hallice biraz yag yakıyor biraz yag kacırıyor içi berbat ötesi tek iyi yönü vizesi var dün hemen arkadasımın tamirhanesine gittim ve pilatin meksefe 4 buji tüp ayarı ve avans ayarı yaptırdım bir hevesle ilk başlar çok iyiydi çünki yamur çiselemiş ve yerler kaygan di lastiklerde bitik sara sara gidiyordu bugun ise yerler kuruydu tek istedigim biraz seri kalkması ama malesef tıkanıp kalıyor cok şey beklemiyorum seri kalksın yeter neler yapılabilir daha önce yapan varsa biraz bilgi verirse sevinirim
    İyi forumlar

tornado38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boğucu mikseri iptal edip çakma mikser yapacan veya yaptıracan gazıda hafif açacan iyi ayarla kalkışı biraz serileşir ama motor ölüyse çok bişey bekleme ısındıkça şişer hah birde motor havalndırması var onu hava filtresinin altındaki yerinden çıkarıp uzun hortumla aşağı sal hava filtresi tarafını sağlamca körle yani kapat o zaman fark ettirir eskisine göre ama biraz yakıtın artar
    Alıntı _Burak_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amotisörleri presleticem Allah ne verdiyse + yaylarıda dibine kadar kesicem tek sarım kalacak
    araba 33 cm düşecek
    çıkarken hepinizden helallik alacam
    ordan kınalı otobana basıcam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)