User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: K20 N/A ALLMOTOR Önerisi USTALARI BEKLÃYORUM.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorunsuz bineceksen 179a yada toda n2 az hard derseniz 2.2 drag cartel egzantrık bunları yine safe olarak toda contayla besleyebilirsiniz daha sert isterseniz 11.5 pistonlu yapabilirsiniz iyi bir emme ile toda headers vs kalıte parçalar ile seside muzaam olur gidişide kasa ağir olduğu için 2.2 drag egzantrık bu payı azda olsa tölere eder ama asıl iş setup parca bütünlüğünü verimli hale getirecek tunerde bitiyor

not:yakıtsız demişsiniz dragcartel 2.2 egzantrık toda conta oem piston devam derim işin içine cr girince yakıt şart oluyor ülkemizde zaten modifiye sektöründe kısıtılıyız bu gerek parça gerekse tune ve özellıkle kalıte yakıt konusunda
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turboyu degistirip beygirden dusup,
    cooler a water spray ekleyip
    Yag sogutucusunu revize etseniz vs

Hem setup inizi bozmamis olursunuz hem daha dusuk jp sahip olursunuz + olarak kilit alabilirsiniz madem cok viraj kasan veya seven birisiniz. Attan inip essege binmek her zaman zevk vermez,essegin gozleri her ne kadar guzel olsa da
    Tam bunu yazıcaktım. Yani sonuçta yeni Seat Leon Cupra ve FK2 TypeR gibi araçların basit işlemler ile 400 hp civarında sorunsuz gazladığını düşünürsek fazla hard setup yüzünden siz drag aracına benzer güç eğrisine sahip araç ile keyif alamayabilirsiniz. Küçük turbo ve ve tam gereği kadar litrede intercooler ile LAG olayını kaldırıp methanol dahi kullanmadan su basarak yakıtsız çok keyifli araç olacaktır. Ama 250 hp üstü ne olursa olsun düzgün çalışan bir kilit şart. Yoksa devir dönen K20-K24 ile de vtec açınca yada güç eğrisine yaklaşınca araç gene virajda kafayı açabilir. K20-K24 devir dönen bir setup'un ömrü turbo olandan daha uzun olmayacaktır.

Edit: Büyük sedan araçlar için maalesef atmosferik çok verimsiz. K30 bile olsa atmosferik araç hafif olunca keyifli oluyor. Arka kapısı ve arka koltuğu sedan bir araçta atmosferik sadece ses ve devir dönme hissi ile mest eder. Harcanan para kadar hızlı olmaz benim görüşüm.
    Konu Schumi tarafından (17-07-2017 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

BEEPower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turboyu degistirip beygirden dusup,
    cooler a water spray ekleyip
    Yag sogutucusunu revize etseniz vs

Hem setup inizi bozmamis olursunuz hem daha dusuk jp sahip olursunuz + olarak kilit alabilirsiniz madem cok viraj kasan veya seven birisiniz. Attan inip essege binmek her zaman zevk vermez,essegin gozleri her ne kadar guzel olsa da
    Arabanın setupda mfactory set komple sanzuman + 100de100 kilit var zaten fakat gtx 3076r gen2 ile benim istedigm günlük kullanıma uygun degil. ben gazı hissetmek istiyorum dediginiz işi yaparsam manifold dahil bi ton ıvır zıvır ile ugrasıcam . + olarak ben daha fazla ugraşmak istemiyorum. kuru düzen atmo yada sc işimi görür diye düşünüyorum . fikir için teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum
    Egon Ağırlık Yapıyor Dostum ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2JZ-GTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunsuz bineceksen 179a yada toda n2 az hard derseniz 2.2 drag cartel egzantrık bunları yine safe olarak toda contayla besleyebilirsiniz daha sert isterseniz 11.5 pistonlu yapabilirsiniz iyi bir emme ile toda headers vs kalıte parçalar ile seside muzaam olur gidişide kasa ağir olduğu için 2.2 drag egzantrık bu payı azda olsa tölere eder ama asıl iş setup parca bütünlüğünü verimli hale getirecek tunerde bitiyor

not:yakıtsız demişsiniz dragcartel 2.2 egzantrık toda conta oem piston devam derim işin içine cr girince yakıt şart oluyor ülkemizde zaten modifiye sektöründe kısıtılıyız bu gerek parça gerekse tune ve özellıkle kalıte yakıt konusunda
    carsambaya kadar yazılan herşeyi note ediyorum . en güzel fikiri alip yapıcam. cok teşekkür ederim.

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    k20a head
    toda ince conta
    drag cartel stage 2 cams
    rrc emme ve enjektörler
    72mm throttle body
    ssr headers, 3inch borular
    kpro, cai, egzoz

HardCore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benzer setup

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BEEPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın setupda mfactory set komple sanzuman + 100de100 kilit var zaten fakat gtx 3076r gen2 ile benim istedigm günlük kullanıma uygun degil. ben gazı hissetmek istiyorum dediginiz işi yaparsam manifold dahil bi ton ıvır zıvır ile ugrasıcam . + olarak ben daha fazla ugraşmak istemiyorum. kuru düzen atmo yada sc işimi görür diye düşünüyorum . fikir için teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum
    Gtx28gen2 ye düş, iyi bi boost map le aniden basınç yükseltmeden düşük basınçla atmosferik gibi gezersin.. Herşey ayar kayar işi.. Traction Controlünde devredyse virajlarda hiç sorun yaşamazsın..
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    @BEEPower %100 kilit demişsin diye dikkatimi çekti, ön çekerde direksiyon kıramazsın o kilitle direk aks keser. O işte bi yanlışlık var
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En mantıklısı Gazihan'ın söylediği gibi turbo küçültmek , dene olamdı atmosferik all motora dönersin.
    Konu Ers tarafından (23-07-2017 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kıramıyorum. zaten klit mfactory 100de100

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TR'de turbo EP3 den inip burada n/a 2008 Civic SI (k20z3) ya binmiş biri olarak net söyleyebilirim ki, turbodan sonra yapılı dahi olsa gaz tepkisi haricinde atmosferiğin torksuzluğu zevksiz gelecektir. Benim görüşüm FA/FD/FG şasinin en keyifli karma kullanım düşük basınç root tipi SC ile oluyor. Piste çıkılacaksa mutlaka aftercooler almak gerekir. Hem atmosferik gibi devirlenir, gaz tepkisi atmosferik gibi kalır, hem de tork konusunda problem yaşamazsın. Düşük basınçta da yakıt mevzusuna girmene gerek kalmaz.

Bu arada diğer başlıkta yol tutuşundan şikayet ettiğin için bir iki şey eklemeyi uygun gördüm. FD kasanın arka süspansiyon torsiyon olmadığı için doğru setup ile çok iyi yol tutar hale getirilebilir. En azından kafadan kayma ciddi derecede azaltılabilir. Setup'ını bozmadan önce kendi aracımla uzun dönem pist tecrübemin sonuçlarını paylaşmak isterim,

Araçta coilover varsa önleri yumuşak, arkaları sert ayarda denemek lazım. Kaput içini görmedim ama aftermarket ön kule gergisi varsa çıkartman yararlı olur, gösterişten başka bir işe yaramaz ve kafadan kaymayı arttıracaktır fwd de. Ben SI'da en iyi tutunmayı öndeki viraj demirini komple söküp, arkaya ayarlanabilir 24 mm viraj demiri alarak, öne kamber civatasıyla 2 derece negatif kamber vererek, arka -1.4/1.5 negatif kamber, ön 0.2 toe out, arka 0 toe (biraz sakat aslında, arka taraf limitte ani tepkiler verebilir, bu yüzden 0.2 toe in ile başlanabilir), ön 35 psi arka 30-31 psi (bunu direkt baz almamak lazım, lastikten lastiğe ve kamber açısına göre optimum değer değişir) sağlayabildim. İçteki tekerleğin sarmasını ön viraj demirini sökerek ya da daha ince takarak azaltıp (buradaki amaç virajda çekişin olduğu iç lastiğin yerden kesilmesini mümkün olduğunca engellemek), arka viraj demirini kalınlaştırarak şasinin direksiyon hareketlerine verdiği tepkiyi hızlandırabilir/arttırabilirsin. Normalde FD2 type-r dahil tüm 8. jenerasyon sedan Civiclerin ön kamber fabrikadan 0 derece ile geliyor ve ayarlanamıyor, arka ise -1/-1.5 civarı geliyor ve alçalttıkça daha da artıyor. Bu yüzden süspansiyon setupında kamber ayarı opsiyonu yoksa, öne mutlaka kamber civatası, arkaya da ayarlanabilir kamber kolu almak gerekiyor.

Düzgün kamber ve toe ayarıyla ve viraj demiri değişiklikleriyle aracın önden kayması baya azalıyor, hatta lift off oversteere hazırlıklı olmak lazım, aslında baya eğlenceli fakat viraja limit girdiğinde ani dalgınlık durumunda spin atmak söz konusu olabiliyor. Özellikle 1.5 way lsd varsa alışana kadar baya dikkatli olmak lazım. Fakat ne yaptığını biliyorsan araba ciddi derecede dengeli hale geliyor. Eğer autocross yapmıyorsan ön viraj demirinin olması sana pek bir şey kazandırmayacaktır. En iyisi askı rotlarını geçici olarak söküp denemek, 20 dakikanı almaz.

Dipnot: Arkaya 22+ mm üzeri viraj demiri alırsan mutlaka aftermarket kalın askı rotları ile (ben Moog marka kullandım), reinforcement braketle beraber alıp lower LCA'ya çift tarafından civatalayıp, hatta üzerine kenar birleşim yerinden kaynatman lazım, yoksa muhtemelen bir iki pist gününde bağlantı noktasından kırarsın (kırdım, çok kıran da gördüm, ordan biliyorum). Muhtemelen senin aracın orjinali FD6 olduğu için arkada eğer hala orjinali duruyorsa 11 mm viraj demiri vardır, ve kalın viraj demiri çok ciddi fark yaratacaktır. Progress 22 ya da 24 mm öneririm, her ne kadar bushingleri dayanıksız olsada yerine alternatif bulunabilir. Ben uğraşmak istemiyorum, hem braket hem delme biçme istemiyorum dersen OEM alternatif olarak 2014+ SI 20mm arka viraj demiri takabilirsin, direk uyuyor fakat 24mm kadar iyi olmayacaktır.

Braketin resmi (ikinci bir delik açıp çift civata ile yerleştirmen lazım)

Lastik konusunda ise eğer jantların 17 ise 235/40/r17 denemeni öneririm. 235/45/17 çukurda manevra yaparken vs. sürtüyor, hemde fena. Eğer jantların 18 ise, tecrübem yok. Sadece 17 ile kullandım.

Çok uzun ve teknik olduysa kusurabakma. Biraz karışık yazdım ama çok detay var. TR'de FD kasada bu kadar ciddi bir setup görünce paylaşmak istedim. Umarım yararı olur. Uzun lafın kısası turboda atmosferik gibi gaz tepkisi elde etmek zor, özellikle ufak bir turbo değilse. Anlattığın kadarıyla senin için en uygunu sc gibi duruyor. Düzgün süspansiyon ve rot ayarıyla da birleştirirsen hem gider hem hayvan gibi yol tutar, düzgün lastik kullanmak şartıyla.

Son olarak, aracın güzel duruyor, kazasız belasız. FA/FD kasaların tadı başkadır. Ben aracımı yüksek hacimli rwd/awd'ye geçmek için sattım ama eşime günlük kullanım için otomatik Acura CSX (k20z2) aldım, hala kopamadım yani
    Konu Dou tarafından (24-07-2017 Saat 07:17 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stok ve bir tık fazlası isteniyorsa zaten fd kasa kullanıyorsunuz. Hali hazırda jdm modeli baz alınabilir benim tavsiyem.
    fd2+r da bildiğim 11.7 piston stg1 tadında jdm egzantriği ve şanzımanda orj lsd ve 5.1 final var dişliler de 3-4-5 de close ratio oranlaması var 8600 falan da orj de çevirebiliyor. fakat sizin fd6 dan 100 kg daha hafif belki de 110 civarı.
    bu setup üstünde daha düzgün bir egzantrik ve biraz hafifletme başarılı olabilir. tabiki yol tutuş fd2+r kadar olabilmesi için dou nun yazdığı uygulamalarda fd6 ya şart.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TR'de turbo EP3 den inip burada n/a 2008 Civic SI (k20z3) ya binmiş biri olarak net söyleyebilirim ki, turbodan sonra yapılı dahi olsa gaz tepkisi haricinde atmosferiğin torksuzluğu zevksiz gelecektir. Benim görüşüm FA/FD/FG şasinin en keyifli karma kullanım düşük basınç root tipi SC ile oluyor. Piste çıkılacaksa mutlaka aftercooler almak gerekir. Hem atmosferik gibi devirlenir, gaz tepkisi atmosferik gibi kalır, hem de tork konusunda problem yaşamazsın. Düşük basınçta da yakıt mevzusuna girmene gerek kalmaz.

Bu arada diğer başlıkta yol tutuşundan şikayet ettiğin için bir iki şey eklemeyi uygun gördüm. FD kasanın arka süspansiyon torsiyon olmadığı için doğru setup ile çok iyi yol tutar hale getirilebilir. En azından kafadan kayma ciddi derecede azaltılabilir. Setup'ını bozmadan önce kendi aracımla uzun dönem pist tecrübemin sonuçlarını paylaşmak isterim,

Araçta coilover varsa önleri yumuşak, arkaları sert ayarda denemek lazım. Kaput içini görmedim ama aftermarket ön kule gergisi varsa çıkartman yararlı olur, gösterişten başka bir işe yaramaz ve kafadan kaymayı arttıracaktır fwd de. Ben SI'da en iyi tutunmayı öndeki viraj demirini komple söküp, arkaya ayarlanabilir 24 mm viraj demiri alarak, öne kamber civatasıyla 2 derece negatif kamber vererek, arka -1.4/1.5 negatif kamber, ön 0.2 toe out, arka 0 toe (biraz sakat aslında, arka taraf limitte ani tepkiler verebilir, bu yüzden 0.2 toe in ile başlanabilir), ön 35 psi arka 30-31 psi (bunu direkt baz almamak lazım, lastikten lastiğe ve kamber açısına göre optimum değer değişir) sağlayabildim. İçteki tekerleğin sarmasını ön viraj demirini sökerek ya da daha ince takarak azaltıp (buradaki amaç virajda çekişin olduğu iç lastiğin yerden kesilmesini mümkün olduğunca engellemek), arka viraj demirini kalınlaştırarak şasinin direksiyon hareketlerine verdiği tepkiyi hızlandırabilir/arttırabilirsin. Normalde FD2 type-r dahil tüm 8. jenerasyon sedan Civiclerin ön kamber fabrikadan 0 derece ile geliyor ve ayarlanamıyor, arka ise -1/-1.5 civarı geliyor ve alçalttıkça daha da artıyor. Bu yüzden süspansiyon setupında kamber ayarı opsiyonu yoksa, öne mutlaka kamber civatası, arkaya da ayarlanabilir kamber kolu almak gerekiyor.

Düzgün kamber ve toe ayarıyla ve viraj demiri değişiklikleriyle aracın önden kayması baya azalıyor, hatta lift off oversteere hazırlıklı olmak lazım, aslında baya eğlenceli fakat viraja limit girdiğinde ani dalgınlık durumunda spin atmak söz konusu olabiliyor. Özellikle 1.5 way lsd varsa alışana kadar baya dikkatli olmak lazım. Fakat ne yaptığını biliyorsan araba ciddi derecede dengeli hale geliyor. Eğer autocross yapmıyorsan ön viraj demirinin olması sana pek bir şey kazandırmayacaktır. En iyisi askı rotlarını geçici olarak söküp denemek, 20 dakikanı almaz.

Dipnot: Arkaya 22+ mm üzeri viraj demiri alırsan mutlaka aftermarket kalın askı rotları ile (ben Moog marka kullandım), reinforcement braketle beraber alıp lower LCA'ya çift tarafından civatalayıp, hatta üzerine kenar birleşim yerinden kaynatman lazım, yoksa muhtemelen bir iki pist gününde bağlantı noktasından kırarsın (kırdım, çok kıran da gördüm, ordan biliyorum). Muhtemelen senin aracın orjinali FD6 olduğu için arkada eğer hala orjinali duruyorsa 11 mm viraj demiri vardır, ve kalın viraj demiri çok ciddi fark yaratacaktır. Progress 22 ya da 24 mm öneririm, her ne kadar bushingleri dayanıksız olsada yerine alternatif bulunabilir. Ben uğraşmak istemiyorum, hem braket hem delme biçme istemiyorum dersen OEM alternatif olarak 2014+ SI 20mm arka viraj demiri takabilirsin, direk uyuyor fakat 24mm kadar iyi olmayacaktır.

Braketin resmi (ikinci bir delik açıp çift civata ile yerleştirmen lazım)

Lastik konusunda ise eğer jantların 17 ise 235/40/r17 denemeni öneririm. 235/45/17 çukurda manevra yaparken vs. sürtüyor, hemde fena. Eğer jantların 18 ise, tecrübem yok. Sadece 17 ile kullandım.

Çok uzun ve teknik olduysa kusurabakma. Biraz karışık yazdım ama çok detay var. TR'de FD kasada bu kadar ciddi bir setup görünce paylaşmak istedim. Umarım yararı olur. Uzun lafın kısası turboda atmosferik gibi gaz tepkisi elde etmek zor, özellikle ufak bir turbo değilse. Anlattığın kadarıyla senin için en uygunu sc gibi duruyor. Düzgün süspansiyon ve rot ayarıyla da birleştirirsen hem gider hem hayvan gibi yol tutar, düzgün lastik kullanmak şartıyla.

Son olarak, aracın güzel duruyor, kazasız belasız. FA/FD kasaların tadı başkadır. Ben aracımı yüksek hacimli rwd/awd'ye geçmek için sattım ama eşime günlük kullanım için otomatik Acura CSX (k20z2) aldım, hala kopamadım yani
    öncelikle tecrubeleriniz ve fikirleriniz beni mutlu etti. benim araba konusunda önem verdigim 2 husus 1.si yoltutma 2. frenleme 3.sü motor gücü. bu bilgiler doğrultusunda ortaya güzel birşeyler cikarip sizinle paylaşacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle kararım.

prooyhonto stage2 egzantrk
    ferrea yay sapka subap oversize
    11.7 piston
    monley kol
    emme kelebek headers kpro. daha sonrasında üstüne sc koyup devam edecegim. ve Dounun dedigi yoltutus için gerekli eklemeleri yapacagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cayuga'damı sürüyorsun mike? yazın gelecektim çocuktan dolayı yalan oldu yeminle timbitlerin tadı damağımda yanında double double olacak ah içim gitti

merak ettim neymiş bu rwd,awd?

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cayuga'damı sürüyorsun mike? yazın gelecektim çocuktan dolayı yalan oldu yeminle timbitlerin tadı damağımda yanında double double olacak ah içim gitti

merak ettim neymiş bu rwd,awd?
    Evet Cayuga'da ciktim. 200-300 hp araba icin en uygun pist Cayuga. Fiyatlari da nispeten uygun. $100 dolara saat 15:00 ile 21:00 arasi sinirsiz. Tabi 6 saat kesintisiz gazlama gibi bir durum olmuyor, denersen ya sen yamuluyorsun, ya da araba kiriliyor

Daha guclu bir araba alinca Mosport ve Calabogie'ye cikmayi dusunuyorum. Fakat onlar hem bana daha uzak, hem de halka acik gunleri bulmak sorun.

Araba konusunda henuz karar vermedim, acelem de yok. Gocmenlik kartimin gelmesini bekliyorum. Fakat fwd spor arac olmayacagi kesin, 8 sene oldu artik yeterince fwd ile ugrastim
    Konu Dou tarafından (24-07-2017 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet Cayuga'da ciktim. 200-300 hp araba icin en uygun pist Cayuga. Fiyatlari da nispeten uygun. $100 dolara saat 15:00 ile 21:00 arasi sinirsiz. Tabi 6 saat kesintisiz gazlama gibi bir durum olmuyor, denersen ya sen yamuluyorsun, ya da araba kiriliyor

Daha guclu bir araba alinca Mosport ve Calabogie'ye cikmayi dusunuyorum. Fakat onlar hem bana daha uzak, hem de halka acik gunleri bulmak sorun.

Araba konusunda henuz karar vermedim, acelem de yok. Gocmenlik kartimin gelmesini bekliyorum. Fakat fwd spor arac olmayacagi kesin, 8 sene oldu artik yeterince fwd ile ugrastim

Nissan 350z ile 370z hem cok uygun hem oldukca masrafsiz hem cok guzel daily driver hem konforlu trim parcalari kaliteli hemde yol tutusu cok guzel.

Gerektiginde sokakta sokak dilinden anlayan gerektiginde pistde canavara donusebilen dengeli guzel makine bence torontodaki fiyatlari goz onunde bulundurulursa f/p 10 numara bir arac

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürüş kalitesini, düzde hızlı gitmekle karıştırmayan insanları görmek çok güzel. Umarım projenizde başarılı olursunuz. BS fn2 bu bağlamda en beğendim araç, onun setup'ı sizin aracınıza da çok güzel olur. Şimdiden iyi çalışmalar.
    .

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BEEPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle kararım.

prooyhonto stage2 egzantrk
    ferrea yay sapka subap oversize
    11.7 piston
    monley kol
    emme kelebek headers kpro. daha sonrasında üstüne sc koyup devam edecegim. ve Dounun dedigi yoltutus için gerekli eklemeleri yapacagım
    11.7 üstüne SC yaparsan water/methanol kit kullanman gerekir. Sanırım pompa benzini dışında birşey kullanmak istemiyorum demiştin. Gerçi water/meth den birşey olmaz olsa iyi olur.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler