User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 207 1.6 VTi Egzoz Tavsiyesi!!!

RoadRunners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post 207 1.6 VTi Egzoz Tavsiyesi!!!

Herkese selamlar arkadaşlar , yeni almış olduğum 207 1.6 VTi aracımla aranızdayım aracın kendine has gaza basınca çok güzel bir motor sesi var buna istinaden ufak çaplı şekilde egzoz taktırmak istiyorum ben ama nasıl bişey yaptırabilirim ? Alt devirlerde hafif hırıltı gürültü olsun fakat 3500 devir üzerine çıktığımda sesi çıksın istiyorum sizce nasıl bişey yaptırmam gerek ? Çok kafam karıştı bu konuda yardımlarınızı bekliyorum herkese çok teşekkürler...
    New Car 1.6 VTi 207 Urban Move
    #IAMTHESPEEDHUNTER

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VTI motorda bence filtre sesi de çok iyi oluyor, değişik bir sesi var gerçekten. Filtre kitin yoksa tak, keyif alırsın.
    Ama illa gürültü istiyorum diyorsan 51lik düz boru çektir, sona da kumandalı egzoz taktır. Kapalıyken aşırı ses çıkmaz ancak alacağın egzozun kaliteli birşey olması lazım

RoadRunners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VTI motorda bence filtre sesi de çok iyi oluyor, değişik bir sesi var gerçekten. Filtre kitin yoksa tak, keyif alırsın.
    Ama illa gürültü istiyorum diyorsan 51lik düz boru çektir, sona da kumandalı egzoz taktır. Kapalıyken aşırı ses çıkmaz ancak alacağın egzozun kaliteli birşey olması lazım
    Şu son zamanlarda Voortek diye bi marka çıktı görüyorum Instagramda falan belki ondan olabilir filtre kiti yakıtı çok etkilerse o biraz tedirgin etti beni şuanda. Ama bu fikir hoşuma gitti ��
    New Car 1.6 VTi 207 Urban Move
    #IAMTHESPEEDHUNTER

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RoadRunners Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu son zamanlarda Voortek diye bi marka çıktı görüyorum Instagramda falan belki ondan olabilir filtre kiti yakıtı çok etkilerse o biraz tedirgin etti beni şuanda. Ama bu fikir hoşuma gitti ��
    filtre kiti yakıtı etkiler ama ses cıksın diye gaza abanırsan etkiler. Eksozda aynı şeyi yapacak ses cıksın diye bastıkca daha cok yakacak.
    AP Type-R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler