User Tag List

15 sonuçtan 1 ile 15 arası

Konu: '98 Corsa B Gsi Alınır mı ?

wonderkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

'98 Corsa B Gsi Alınır mı ?

Arkadaşlar nasipse gsi alma arifesindeyim , aracı ikinci araç olarak düşünüyorum ve bütçem kısıtlı bulduğum aracı gittim gördüm ve fiyat olarak görüntü olarak ve ekstralar olarak özelliklede hiç lpg görmemiş olması itibari ile hoşuma gitti . Daha önce kullananların yorumlarını merak ediyorum artık 20 yaşında kroniği , arızası , derdi sıkıntısı nedir ? 70 Kuruştan aşağı benzin yakmayacağımı biliyorum öncelikle söylemek isterim ilave olarak aracın ekstraları

Mantzel Emme
    7200 Rpm Yazılımlı
    Simota Hava Filtresi
    Katalizör İptal
    Civic SiR

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makul fiyata alınacaksa binilir ,keyifte verilir.zaten yapılması gereken ilk ekstralar yapılmış.oksjen sensörü ve akışmetre harici pek öyle kronik sorunu yoktur.yan sanayi parça sevmez her opel gibi.motor iyiyse gerekli bakımı yapıldığı ve oem parçalar kullanıldığı sürece başınızı ağrıtmaz.iyi bir yay şarttır aksi takdirde arkası çok güzel kopar
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    makul fiyata alınacaksa binilir ,keyifte verilir.zaten yapılması gereken ilk ekstralar yapılmış.oksjen sensörü ve akışmetre harici pek öyle kronik sorunu yoktur.yan sanayi parça sevmez her opel gibi.motor iyiyse gerekli bakımı yapıldığı ve oem parçalar kullanıldığı sürece başınızı ağrıtmaz.iyi bir yay şarttır aksi takdirde arkası çok güzel kopar
    Peki aracın sahibi bu mantzel emme den sonra baya bir gidişin değiştiğini söylüyor , doğrumudur sizce ?
    Civic SiR

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğrudur. Mantzel yazılım ile desteklendiğinde arabanın kaderini değiştiriyor.

O araç şu anda iyi giden bi si kadar gidiyor olması gerekir.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wonderkid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki aracın sahibi bu mantzel emme den sonra baya bir gidişin değiştiğini söylüyor , doğrumudur sizce ?
    bunu anlamanın tek yolu var binip sürüp denemek,tabi daha öncesinde stock olanını bilmeniz gerekir .yoksa işkembeden sallamak çok kolay bende yaptım ettim uçana kaçan sık 500 beygir oldu derim
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eksantrik ve pistonla zevkli olur o zaman
    Civic SiR

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hangi araç acaba alacağınız ?
    istanbulda kk plakalı vardı eksantrikli orj piston ile gidişi baya tatmin ediciydi. fiyatına göre başarılı bir araç bence 106 lara 20 bin tl üstüne vermekten iyidir
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    98 Serinin en dolusu diğerlerinden artısı sunrof, çift airbag... Kasa olarak kronikleri kapı direk çatlamaları, bagaj camı altında çürümeler, akü altındaki sacın çürümesi,kapı iç döşemelerinde dirsek yerlerinde kırıklar, camların açılıp kapanırken takılması. Motorda yağ yakma, rölantide silkeleme... Araç sahibi yapılacak ufak tefek ama canlandıracak temel şeyleri uygulamış özellikle emme. Yakıt olarak çok yakmayan eğlenceli bir arabadır. İlk arabam 98 gsi şuanki 94 gsi kesinlikle tavsiye ederim. Ve son olarak 3 lira az verip uyguna alayım demeyin 3 lira fazla verip düzgününü alın sonra durmadan konu açar kötülersiniz. Umarım gönlünüze göre bulursun
    REDBULL GSİ
    CORSA B TÜRKİYE

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    98 Serinin en dolusu diğerlerinden artısı sunrof, çift airbag... Kasa olarak kronikleri kapı direk çatlamaları, bagaj camı altında çürümeler, akü altındaki sacın çürümesi,kapı iç döşemelerinde dirsek yerlerinde kırıklar, camların açılıp kapanırken takılması. Motorda yağ yakma, rölantide silkeleme... Araç sahibi yapılacak ufak tefek ama canlandıracak temel şeyleri uygulamış özellikle emme. Yakıt olarak çok yakmayan eğlenceli bir arabadır. İlk arabam 98 gsi şuanki 94 gsi kesinlikle tavsiye ederim. Ve son olarak 3 lira az verip uyguna alayım demeyin 3 lira fazla verip düzgününü alın sonra durmadan konu açar kötülersiniz. Umarım gönlünüze göre bulursun
    bu açıklama arkadaşın kafasındaki tüm soruları yanıtlamış olması lazım,söylenecek başka söz yok hem de güncel bi kullanıcı,yani yine para çokomel egrisi
    PROSTOCK GARAGE

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alınır, binilir. Bahsedilen beyaz KK corsa' nın eski sahiplerinden biriyim. Sattığıma pişman olduğum arabamdır kendisi.

Burhan benden daha tecrübelidir ki tecrübelerini de aktarmış, ben stock alıp söylediğiniz işlemleri yapmıştım ve ilk haline göre çok fark etmişti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gti ve ya vts ler ile yürüyen varmı bu araçlar ile ?
    Civic SiR

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de ilave yapayım, motorda yan sanayi parça kesinlikle tek gecelik ilişki gibi olur ne zaman nerede patlak vereceği belli olmaz, bobin ve buji kablolarından zamanında çok çekmiş birisi olarak tecrübemi paylaşmış olayım yay olarak 50mm veya 60/40mm yaylar şart aksi taktirde driftblogturkey tarzı sosyal medya gruplarında ergenlerin fenomeni olunur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wonderkid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gti ve ya vts ler ile yürüyen varmı bu araçlar ile ?
    Quik mi ? Timing, egzoz, yazılım, kısalı 106 ile denk gidiyorum (bende emme egzoz yazılım var). Şu önemli lpg de gaz basan gsi ile bakımı yapılmış sensörleri adam akıllı çalışan gsi çok fark ettirir, roll gecelerinde gizli spec muamelesi görebilirsin bu yüzden Unutma corsa gsi alan kişiler genelde tofaşla aynı paraya Avrupa araba mantığıyla alıp biner öyle bi elden alma. Facete roll gruplarındada biraz bak sıkı giden bi gsi nelerle yürüyo fikir edin.
    REDBULL GSİ
    CORSA B TÜRKİYE

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Quik mi ? Timing, egzoz, yazılım, kısalı 106 ile denk gidiyorum (bende emme egzoz yazılım var). Şu önemli lpg de gaz basan gsi ile bakımı yapılmış sensörleri adam akıllı çalışan gsi çok fark ettirir, roll gecelerinde gizli spec muamelesi görebilirsin bu yüzden Unutma corsa gsi alan kişiler genelde tofaşla aynı paraya Avrupa araba mantığıyla alıp biner öyle bi elden alma. Facete roll gruplarındada biraz bak sıkı giden bi gsi nelerle yürüyo fikir edin.
    Kardeş senin ki haplı gibi yürüyor maşAllah

Söylediklerine ek 94' ler bir tık daha iyi yürüyor sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç dyno şansını oldu mu ?
    Civic SiR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler