User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Suzuki Swift 1.3 4x4 Lpg dönüşümü

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havalar ısınıyor artık sabah akşam motosiklet kullanmaya başlayacağım aracıda bir haftadır kullanmıyorum önümüzdeki ekim kasım ayına kadar nadir kullanırım zaten.Param olunca bir ara bujileri değiştiricem olmazsa zaten satma yoluna giderim sanırım.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MazhaRR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havalar ısınıyor artık sabah akşam motosiklet kullanmaya başlayacağım aracıda bir haftadır kullanmıyorum önümüzdeki ekim kasım ayına kadar nadir kullanırım zaten.Param olunca bir ara bujileri değiştiricem olmazsa zaten satma yoluna giderim sanırım.
    izmirde işinin ehli bir ustaya göstersen bence herşey düzelecek. Buji işi için de söküp bakmakta fayda var. iridyum bujileri söküp buji değişimi diye para alıp varsa düz bujiye çevirmiş de olabilirler. Bayandan olunca ve bilmeyince böyle üçkağıtlar duyduk.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirde işinin ehli bir ustaya göstersen bence herşey düzelecek. Buji işi için de söküp bakmakta fayda var. iridyum bujileri söküp buji değişimi diye para alıp varsa düz bujiye çevirmiş de olabilirler. Bayandan olunca ve bilmeyince böyle üçkağıtlar duyduk.
    İşte hocam arabadan az olunca anlayan usta bulmakta zorlaşıyor.Muhakkak altından girip üstünden çıkacak ustalar vardır ama ben kimseyi tanımıyorum artık sora sora bulucam.15 usta gezdiysem ya hepsi başka şey söylüyor ya da bilmiyoruz hiç yapmadık diyorlar, teşhiş konsa ona göre ustasını arıcam sorunu bulamıyoruz ki.

70 binde bujileri kendim söküp baktım orjinal fabrika bujileri denso marka lazer iridyum.Tırnaklarını nazikçe zımparalayıp geri taktım kitapçıkta 100 bin kilometre diyor.Parçacıya sordum ngk laser iridyum buji takımı 350 tl dedi değiştiricem artık müsait zamanda en azından alan adam hayrını görsün bende de bir sıkıntı olabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler