User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Stage 1 baskı Balalata Ve Performası Hakkında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burak bunlar artık D16v1 modding uzmanı oldular.. takoz makoz bunlara vız gelir tırıs gider

racing3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bilmezmiyim, ondan takılıyorum emreye bursalı kardeşlerimin ellerine düşen arac kurtarın beni diyor mübarek

By_FresH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enginman01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede stage 3 baskı balata var o vıtes gecıslerınde yasadıgın heyecan herseye yeter vtı lerde gogus yerınde fırlayacak gıbı oluyor sadece sehır ıcın trafıgınde bıraz sorun yasıyorum ben ama senınkı stage 1 oldugu ıcın daha rahat olacaktır haa bırde belkı bıraz sol bacagın kas yapabılır
    çok memnun oldum balatamı deyiştiğim için ayrıca gerçekten kaçırma olayı tamamen kalktı ortadan şehir içi kullanım içinde stage 1 uygun geldi kas yapamadım
    Muratcan ÇADIRCI

Biz Hep Burdayızzz....
    Psn:By_FresH

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı despe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu cumartesi competition clutch stage2 taktım. 104k km. de orjinal debriyajımla rollingte vites aralarında bi bayılma oluyodu zaten bitik diye yakınıyordum. debriyajı söktük bende senin gibi tam zamanında değiştirmişim 1-2 ay daha kullansam perçinler volana değmeye başlayacakmış.

izlenimlerime gelince. rodajını bitirdikten sonraki bi kaç denememde vites geçişlerindeki bayılma ortadan kalktı. orj. debriyajımda 2 den 3 e atarken sarmayan araba şimdi bi cıyklama yapıyor. arasında dünya kadar fark var. ama gel gelelim ki debriyaj biraz sert ama kullanımı zevkli.
    yani mutlaka sertlik değişebilir önemli olan kullanım zevki ve kaçırma olmaması zamanlama konusunda mükemmeliz
    Muratcan ÇADIRCI

Biz Hep Burdayızzz....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı devilboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hiçbir sorun yaşamazsın orjinal gibi olur zaten kavraması daha iyi olur benim arkadaşımda taktı ies e kullandım sürüşü gayet rahat sertlik bakımından orjinalden farkı yok abartlılanlara bakma senn rodaj konusuna gelince biz 130 km normal vites aralıklarıyla sürdük sert vites geçişlerinden sakındık sende dikkat et bence
    eywallah dostum saol önerilerin için valla ben abarttım herhalde 300 km rodaj daha yeni yeni sıkmaya başladım ama züper oldu
    Muratcan ÇADIRCI

Biz Hep Burdayızzz....

enginman01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By_FresH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok memnun oldum balatamı deyiştiğim için ayrıca gerçekten kaçırma olayı tamamen kalktı ortadan şehir içi kullanım içinde stage 1 uygun geldi kas yapamadım
    ne demek kardesım gule gule kullan zevklıdır kullanması ben ılk kullandıgımda begenmemıstım fakat sonradan gercekten zevk alıyorsun
    Bilesin ki yalakalık, sahibin kabına kemik atmaya devam ettiği sürece işine yarar:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)