User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
102 sonuçtan 96 ile 102 arası

Konu: 100 oktan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benzinlik olarak bizim en memnun kaldıgımız bilkent shell, sonra vadi shell, sonra sasmaz shell.

ucunude devamlı deniyoruz, bilkent 27, vadi-sasmaz 25+26

utkuselamoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakıt yapmak çok tatlı oluyo. adeta makinayı söküp yeni bir motor bağlamışsın gib oluyu çok seviyorum.
    utku selamoğlu

sascohiba
    Misafir
    Selam herkese
    100 oktan benzini cıktıgından beridir kullanıyorum.Daha once cesitli markalardan aldıgım 97-98 oktan benzinler motor sogukken ilk calısmada sorun cıkarıyordu.Rolanti bi turlu sabit durmuyor hatta arac bir kac sefer stop ediyordu.Motor ısındıktan sonra bir sorun kalmıyordu.!00 oktan kullanmaya basladıktan beridir bir sefer bile rolantinin sapıttıgına sahit olmadım ne soguk motorda nede ısınmıs motorda.Ama saka gibi 1 sefer dahi yapmadı.Saat gibi calısıyor.Arabanın gidisatı icin bir kıyas yapamam ama su anki performansı bana iyi iste.Yanlız yakıt tuketimi dustu 100 oktan ile birlikte.Su an yaklasık 10.000km yakıs ortalaması 9.2 gosteriyor bord computer.Ben tavsiye ederim.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sascohiba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam herkese
    100 oktan benzini cıktıgından beridir kullanıyorum.Daha once cesitli markalardan aldıgım 97-98 oktan benzinler motor sogukken ilk calısmada sorun cıkarıyordu.Rolanti bi turlu sabit durmuyor hatta arac bir kac sefer stop ediyordu.Motor ısındıktan sonra bir sorun kalmıyordu.!00 oktan kullanmaya basladıktan beridir bir sefer bile rolantinin sapıttıgına sahit olmadım ne soguk motorda nede ısınmıs motorda.Ama saka gibi 1 sefer dahi yapmadı.Saat gibi calısıyor.Arabanın gidisatı icin bir kıyas yapamam ama su anki performansı bana iyi iste.Yanlız yakıt tuketimi dustu 100 oktan ile birlikte.Su an yaklasık 10.000km yakıs ortalaması 9.2 gosteriyor bord computer.Ben tavsiye ederim.
    Abi bende denedim aynen 97 oktan sabahları stop etmesede tekletiyo. Otomatik jigle düzgün çalışmıyo gibi ama 100 oktan ile hiçbir sorun çıkartmıyo. Yanlız çok pahalı birde daha çok yakıyo gibi geldi sanki bana 100 var diye daha mı çok gazlıyorumda ondan mı psikolojik mi bilemedim. Bu arada fiyat olarak çok yakmıyo lt olarak çok yakıyo.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

sascohiba
    Misafir
    Schumi kesin gazlıyorsun sen ondan.Bir an evvel yuksek vitese cıkıp az gazla gittinmi hakikaten az yakıyoır.Diger benzinlerle bu kar optimal kullanılamıyor sanırım.Bende yakıt dustu.

orhan_guney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 yıldır hergün 100 oktan alıyorum eğer devamlı alırsanız farkını görürsünüz aracın sesi bile değişiyor. ama şunu unutmayın aracınızın ıcınde deposunda kesınlıkle 98 veya 95 oktan olmıcam devamlı 100 oktan bizim ölçümlerimizde rolinglerde 3 ile 4 arası hp verıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende şu an beyinden dolayı paso 100 alıyorum gayet memnunum devam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)