User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
100 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: --d14e ufaktan girsek? mantıklımıdır ?

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bladerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin rakamlara 145 hp civarı güç elde edersin
    yeminnn ediyorumm tamamen wazgeçtimmm

life is life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer hızlanmak istiyorsan bence arabanı sat ve bütcene göre daha iyi yürüyen bir araba al kardeşim.. 1.4 is yüklemek macera olur..ama ben şaka yapacağım dersen iyi bir bütce vede iyi ellerden çıkan emeğe fazlasıyla ihtiyacın olacak..

bugratemel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 tane arabam oldu 1.4 is - 1.4 is - 106 gtı
    şu an vtecleri delip geçiyorum ama 1.4 ün keyifini yürütme azmini hiçbişey vermiyo
    ya ben hondalarım çok hızlıydı -ciğerliydi ya sizin 1.4ler yavaş
    düz-flitre-ss magnum rep yes yeni baskı balata yerlerde yay kiti birde yan koltuğa kadar söktümmü
    ies falan brakmıyodum 2 3 boy atıyodum hatta bi gün kapı döşemelerini bile söktüm gittim herkes kafasında kurmuş şu beygir bu beygir
    ee vtec 165 hp benm şu anki arabam(106) 130 hp 5 6 boy atıyorum bi gariplik yokmu var çünki kimse araç hafifletme aerodinamik yapı aktarma lastik balata bnları düşünmüyo ben gene 1.4 toplasam beni gene 1.6 geçmezzz gene bascam yerlere 3 parmak yapcam teneke jant ince yanak lastik en temizinden hava alan flitre ince conta portpolish organik baskı balata dümdüz boru uca ss misss
    ayrıca araban d14z2 motor koduna sahipse p29 civic si beyni alıp harness ile bağlayıp güzel bi çip ile braz daha gücüne güç katablirsin biz p28 takmayı denedik blaberk erkut bey bilir hatta konumuza sağolsun yorum yazıp önerilerini dikkate almıştık ama aracı acil satmam gerekti kaldı öyle

ayrıca arabanı sakın satma sonra çook pişman olursun
    -- Japan center --

fuatvts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JDM VTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3bine turbo işlemini bitirisin, ama ıvız zıvır yine 4bin diyim ben
    3 bine zor be sadece turboyla bıtmıyo olay bunun enjektörü var debriyajı var pompası var ayarı var var oğlu var yani...

JDM VTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araştırısan toplarsın parçaları 3bine 2.el ya
    Bazen ne kadar küçük olduğunu anlamak için iyice yükseğe çıkmalısın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fuatvts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 bine zor be sadece turboyla bıtmıyo olay bunun enjektörü var debriyajı var pompası var ayarı var var oğlu var yani...
    yaparsın şöyle olur toplama olur doblo turbosu mesela şu an nette 300 350 ye bulunur albea intercooler 100 lira gibi basit dizel araçların 2. el parçaları ile olablir ama ne kadar sağlıklı olur orası mechull
    -- Japan center --

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben zaten 2 inci el aldım çoğu parçayı sonra kafadan bi turbo kaçtı zaten Benımde 6-7 liraya maloldu ama şaka yapıyorum yani çoğu arabaya..

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bugratemel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane arabam oldu 1.4 is - 1.4 is - 106 gtı
    şu an vtecleri delip geçiyorum ama 1.4 ün keyifini yürütme azmini hiçbişey vermiyo
    ya ben hondalarım çok hızlıydı -ciğerliydi ya sizin 1.4ler yavaş
    düz-flitre-ss magnum rep yes yeni baskı balata yerlerde yay kiti birde yan koltuğa kadar söktümmü
    ies falan brakmıyodum 2 3 boy atıyodum hatta bi gün kapı döşemelerini bile söktüm gittim herkes kafasında kurmuş şu beygir bu beygir
    ee vtec 165 hp benm şu anki arabam(106) 130 hp 5 6 boy atıyorum bi gariplik yokmu var çünki kimse araç hafifletme aerodinamik yapı aktarma lastik balata bnları düşünmüyo ben gene 1.4 toplasam beni gene 1.6 geçmezzz gene bascam yerlere 3 parmak yapcam teneke jant ince yanak lastik en temizinden hava alan flitre ince conta portpolish organik baskı balata dümdüz boru uca ss misss

ayrıca arabanı sakın satma sonra çook pişman olursun
    uuuvvv ucurdun 14ü yaa masallah..14 le heralde yürüyen bi ies ile denemedin anca orjinal katı üstünde falan olanı zorlarsın uzunda yine ies gecer.bende hiç 106 ya geçilmedim vtecle hep 3 4 boy attım nasıl olucak şimdi?hepimiz araba kullanıyoruz 14 te cok kullandım soch yapamadan yurumez ne yaparsan yap.yaptığın bi 14 varsa polishli baskı balatalı videola 16 ies geç bakalım görelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Talih.b16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uuuvvv ucurdun 14ü yaa masallah..14 le heralde yürüyen bi ies ile denemedin anca orjinal katı üstünde falan olanı zorlarsın uzunda yine ies gecer.bende hiç 106 ya geçilmedim vtecle hep 3 4 boy attım nasıl olucak şimdi?hepimiz araba kullanıyoruz 14 te cok kullandım soch yapamadan yurumez ne yaparsan yap.yaptığın bi 14 varsa polishli baskı balatalı videola 16 ies geç bakalım görelim.
    Bende 106 geçen vti görmedim açıkcası ...Yüklü bi 106 yı geçmesi için vti ın en az atmo olarak 5000 dolar gömmesi lazım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ah ne çok isterdim 106 ve vtecleriniz varsa deneyelim diye ama yine hızlanıyoruz Allah'ın izniyle

o zaman gelmediler şimdi beyin yüzde 85meth ile hiç gelmezler heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya hep seninle aynı konularda çatışıyoruzşimdi 3 bin liraya turboluyabilirmisin 14 üturbodan cok anlamam ama bilgim dahilinde yazıyım
    turbo cooler boruları flanşları manifoldu eksozu stage 1 2 baskı bujisi enjectörü pompası regülatörü anakolyatak yağ pompası wideband yazılım vsvb daha uzar gider.bunlar 3 liraya olurmu sizce daha bilmediğim alınması gerekenler mutlaka vardır e bide iyibi işçilik yapın bravo vallaha

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sımdı aslında bnm anlamadgm bı nokta daha war, turbo ıle arac 140-145hp cıvarı bı gucten bahsedılıyo.

radar honda nın eskı aracı olan ef civic KNT şuanda bizde.
    aracta port polısh,duz boru,otto egsoz,bujıler,kasnak, ozel yapım fıltre kıtı vs..war.
    arac standartta 90hp bılıyorsunuz. bu arac normal 1.4 cıvıclere 4 boy cıvarında atıyo.
    fd6 cıvıclerle 170-180e ne kadar kafa kafaya gidiyo.
    acaba hafifligenden dolayımı kaynaklanıyo ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabi ki hafifliğinden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Talih.b16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sensin arkadaşım ben sana burdan geçtiğim si lerin vteclerin listesini yazmaya kalksam sabah olur rahat ol yürüyen 106 var bizde turşu deil 1.4 konusundada çok tartışmalarınıda yaptım zamanında videolarda izlettik kimse inanmıyodu ama biz beyin takıp yürütmeyi denedik o mevzular eskide kaldı 1.4 üm olsa halaa gider yapardım ama(hacim farkından dolayı 190 200 üstü ies alması normal) o yüzden diyecek sözüm yok şu an sensin diyorum ama beni bu zamana kadar ne si ne vtec geçti ha bana benin arabam çook giderli diyosan gel buyur misafir edelim yürüyelim yürütelim at 3 4 boy benzin paranıda biz verelim
    -- Japan center --

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buğra arkadaşım dediğin adam 30 yaşında dostum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fuatvts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 106 geçen vti görmedim açıkcası ...Yüklü bi 106 yı geçmesi için vti ın en az atmo olarak 5000 dolar gömmesi lazım..
    5000 dolar şakamı?ben sizin hesapları hiç anlamıyorum.piston 1.250 egzantrik 1.500 yazılım 2000 leri bulur itr pompası bujisi walbrosu regülatörü enjectörü yay şapkası termostadı işçiliği kapakcısı daha bu ilk aşamadır belki baskısı aklıma gelmeyan daha okadar cok varki yazmaya üşenirim o işler 5000 doları cok cok aşar o stupta araçlar s2k typer ile yürüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buğra arkadaşım dediğin adam 30 yaşında dostum...
    pardon tamam sustummm yazılanı okuyunca yaşa dikkat etmedim söylediklerimde
    kesinlikle art niyet yok yalanda söylemiyorum
    -- Japan center --

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabi herkesin düşüncesi farklı ama bende daha önce D16 kullandım, şimdi D14 kullanıyorum. Nedendir bilinmez D14'ü yürütmenin keyfi bambaşka yani satıp vtec al ya da turbola demek yersiz bence, eğer çok beklentin yoksa yazdıklarını yaparsan çok keyifli bir şey ortaya çıkar.
    Tamamen ne istediğine bağlı bir şey bu aslında...
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi herkesin düşüncesi farklı ama bende daha önce D16 kullandım, şimdi D14 kullanıyorum. Nedendir bilinmez D14'ü yürütmenin keyfi bambaşka yani satıp vtec al ya da turbola demek yersiz bence, eğer çok beklentin yoksa yazdıklarını yaparsan çok keyifli bir şey ortaya çıkar.
    Tamamen ne istediğine bağlı bir şey bu aslında...
    işte tam olarak anlatmak istediğim bu teşekkür ederim tercuman olduğunuz için maksat ies falan geçmek deil 1.4 yürütmek harbi eglenceli
    205 üstünü gören çıkmadı ben 220 gördüm dedim kimse inanmadı alın dedim videosu hani az önceki bir kaç bişey söyledim ya istiyorsanız bulurm arşivden 22o videosu ucurum aşşağı deil
    -- Japan center --

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)