User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Tampon Tamiri Konusunda Yardım

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Elensi59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he orası öyle bende fark ettim ama bizim bi abi arabasını boyatıcaktı pendik sanayide tamponda kırık vardı ekte falan w208 merco pendikte 200 tl dediler sırf tamire kartala gittik 40 tl ye yaptı fiyatları uygun onun içinde yazdım biraz yoksa savnduğumdan falan deil.

he onların yaptığı işi bende bikaç sefer izledim sonra gittim kendi tampon tırnağımı tamir ettim bostancı sanayide bi tanıdığın dükkanında hatta tampon tamir işini yapan biri geldi o olmaz öyle dedi niye olmasın dedim sizde böyle yapmıyomusunuz sonra gitti ben yaptım bidaha denk geldi bak dedim mermi gibi yok dedi esneyince atar o ben tuttum tamponu alttan ya dur yapma atar matar dedi ya dedm bşy olmaz esnettim baya bişey olmadı iyi dedi güzel olmş zor şeyler deil tabi uğraşılırsa yapılır ama herkste uğraşamaz
    aynen cok zor deıl adam çay kaşığıyla bu işi yapıyosa sende elbet yaparsın .sonucta onların yaptıkları cogu tamiratada boya macun gerekiyr.
    200 lirada cok paraymıs acıkcası.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen cok zor deıl adam çay kaşığıyla bu işi yapıyosa sende elbet yaparsın .sonucta onların yaptıkları cogu tamiratada boya macun gerekiyr.
    200 lirada cok paraymıs acıkcası.
    bu sanayide işler bi tuhaf zaten aynı arabanın sanruf düğmesi bozuktu beraber bostancıda sorduk 100 150 arası yaparız dediler sonra pendikte birine götürmüş ben yoktum adam sökmüş uğraşmış yapmış ne kadar demiş borcum abi demiş çok uğraştım patron laf eder bi 40 lira ver al lan demiş sana 50 lira hahaha

Tekos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende arıyorum izmirde bu işi düzgün yapan ve iyi bir yer , auto king'e götürsek bütün tampon boyanacak hiç gerek yok.
    Alıntı onur_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracımı park ederken kaldırımı görmedim ,ön tampon kaldırıma takıldı,geri vitese taktığımda zar zor çıktı araba,sol tarafta hiçbirşey yok fakat sağ far altı yerinden çıkmış ve muhtemelen orta tarafı da yerinden çıkmış.Elimle bir kaç kere vurdum ama tam oturtamadım.Sis farı da biraz sallanıyor gibiydi ama o tampona bağlı olduğu içinmidir yoksa ayaklarımı kırılmıştır? İzmirde bunu en iyi nereye gösterebilirim ,tırnaklarda filan kırıklık varsa plastik kaynağı ile kurtarırmı ? Ben autoking i buldum fakat başka tavsiye ettiğiniz yerler varmıdır,boşuna komple tampon değiştirmek istemiyorum ? Aracın resimlerini ekleyeceğim
    e1301.hizliresim.com/15/n/j4glz.jpg
    e1301.hizliresim.com/15/n/j4gmg.jpg
    e1301.hizliresim.com/15/n/j4gpx.jpg
    e1301.hizliresim.com/15/n/j4gqv.jpg
    e1301.hizliresim.com/15/n/j4gs3.jpg

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)