User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Cam Filmi + Kaput Filmi LLumar bilgi (öncam bilgisi)

Soundcheck
    Misafir

Cam Filmi + Kaput Filmi LLumar bilgi (öncam bilgisi)

Merhaba arkadaşlar, Yarın LLumar cam filmi uygulaması yaptırıcam.

Öncam için llumarın özel bir cam filmi varmış sizce öncamada bu filmden çektirmelimiyim.

Aracım VW Scirocco ve kaput cok fazla taşvs ye maruz kalıyor. LLumar kaput filmi yaptırmalımıyım ?

Şimdilik kesin olarak kapı camlarına film çekiricem ( arkacamlar karartılmış) sizin vericeğiniz bilgiler doğrultusunda ön cam ve kaput filmide uygulatabilirim.

Bilginize ihtiyacım var teşekkürler.

ANIL ERCAN
    Misafir
    Evet özel film var ön cam'a göre 0.5 numara herhangi bi göz yanılması felanda yapmıyor + gece gorusude engellemiyor.. Sakın Normal film cektirmeyin göz yanılması yaptırıyor Arkadasımın Clio'da yasadık ön cama normal film cektirdi 1 numara 2 gün sonra söktü filmi bi kaç kere kaza atlattı gözü yanıltıyor.

Ben 150 liraya cektirmiştim solarfree marka 0.5 ön cam filmi 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum en iyi yanı güneş direk yüze vurunca cıplak cam gibi gözlerim kamasmıyor..

Soundcheck
    Misafir
    Alıntı ANIL ERCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet özel film var ön cam'a göre 0.5 numara herhangi bi göz yanılması felanda yapmıyor + gece gorusude engellemiyor.. Sakın Normal film cektirmeyin göz yanılması yaptırıyor Arkadasımın Clio'da yasadık ön cama normal film cektirdi 1 numara 2 gün sonra söktü filmi bi kaç kere kaza atlattı gözü yanıltıyor.

Ben 150 liraya cektirmiştim solarfree marka 0.5 ön cam filmi 1 senedir sıkıntısız kullanıyorum en iyi yanı güneş direk yüze vurunca cıplak cam gibi gözlerim kamasmıyor..

bende o amaçla istiyorum karartmak değil güneşin sertliğini kesebilmek amacım. teşekkür ederim

maskaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön cama film görüş engelleyici kusur oluyor sigorta şirketleri para ödemiyor kazalarda bunu araştırın derim
    Direksiyonda eşek varsa, motor kaputunun içinde kaç beygir olduğunun hiç bir önemi yoktur. SÜRÜCÜ:

m. ali öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maskaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön cama film görüş engelleyici kusur oluyor sigorta şirketleri para ödemiyor kazalarda bunu araştırın derim
    Zamanında çok konuşuldu ben de çok araştırdım. Ön camı filmli araçla kaza atlatanlar böyle bir şeyle karşılaşmadıklarını yazdılar.
    Hangi konuda konuşuldu hatırlayamadım.

CagkaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön cam işine tamamen karşı olmakla beraber kaput filmi çok mantıklı, ancak zamanla o filmlerde kullanılan yapıştırıcı güneş altında renk değiştiriyor ve film sarımtrak bir görüntü alıyor. Söküp tekrar uygulama yapmak gerekiyor. Daha önce uygulanmış (2-3 sene min.) kaput üzerinde kalmış uygulamaları bulup durumlarına bakıp onlardan yaptırın derim

sonucu paylaşırsanız sevinirim

Akın-S2K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cam filmi kaliteli olduktan sonra kesinlikle problem yaşamazsınız , Ben iki aracımda da aynı marka filmin aynı numarasını kullanıyorum bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım

Llumar ön cam 0.5
    Yanlar ve arka 2

Polislede hiç problemim olmadı.
    TTS'11

RickPierOneiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maskaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben sigortacılık yapıyorum 10 yıldır ilk defa senden böyle birşey duydum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)