User Tag List

17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Sinyallere turuncu pleksi ya da folyo?

Khortytsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sinyallere turuncu pleksi ya da folyo?

Merhabalar. 2010 model makyajsız kasa bir corsa D sahibiyim. (Araç şu an evde olsa da ) amerikan park hayranlığım var, ancak corsa d'nin farları JDM tarzı turuncu sinyal yapılması kolay bir yapıda değil, bu yüzden fikir yürütüyorum, sizlere de tanışmak istedim. Sorum şu;
    sinyallerin üstüne turuncu folyo çeksem mi? hoş durur mu? farı açıp içeriden pleksi parça koymak mümkün olur mu? Ya da bunlarla ve modülle uğraşmadan, direk tampona w204lerin tampon parklarından mı yaptırsam. Biraz karışık bir anlatım oldu ama umarım anlatabilmişimdir. Hepinize teşekkürler, iyi günler.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    direk osram turuncu ampul al tak bence... folyo işi biraz olayı basitleştiriyor farıda açmak zahmetli iş sadece ampülü değiştir turuncu ampül tak
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direk osram turuncu ampul al tak bence... folyo işi biraz olayı basitleştiriyor farıda açmak zahmetli iş sadece ampülü değiştir turuncu ampül tak
    ampuller turuncu şu anda, modül de yok, aslında ayarlı bi modül alıp bu işi bitirsem mi? Ne zor şey şu kararsızlık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amerikan park modülü yoksa ztn folyo ve boyamanın mantığıda yok... sen sanırım boyayıp yada folyo çekip amerikan park varmış gibi dursun istiyosun ama amerikan park yanmadan bişeye benzemez... amerikan park yaptır turuncu ampulde varmış zaten başka birşeye gerek yok bence
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modül alacağım zaten de, hani o turuncu görüntü hoşuma gidiyor nedense o yüzden sordum, modül dışında, bir de tampon sinyali olabilir, daha orjinal bir görüntü elde edebilirim gibi düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Khortytsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Modül alacağım zaten de, hani o turuncu görüntü hoşuma gidiyor nedense o yüzden sordum, modül dışında, bir de tampon sinyali olabilir, daha orjinal bir görüntü elde edebilirim gibi düşünüyorum.
    tampon sinyali dediğin amg yada mini sinyalleri ekliyorlar onlarmı? eğer onlarsa aracın sağını solunu kestirme bence tam modülü yan çamurluk sinyalleride parka ekle çok güzel bir görüntü olur birde arka plakalık lambalarına beyaz ledli tak 8led'li fln gece çok güzel bir görüntüsü olur

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En orijinal görüntü şu anki Benim de Corsa Sport'um vardı zemini siyaha boyayıp turuncu sinyal ampulünü bağlayıp devam etmiştim

Sislerine xenon takıp (aşağı bakacak şekilde ayarlamak şartıyla) güzel bir görüntü yakalayabilirsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En orijinal görüntü şu anki Benim de Corsa Sport'um vardı zemini siyaha boyayıp turuncu sinyal ampulünü bağlayıp devam etmiştim

Sislerine xenon takıp (aşağı bakacak şekilde ayarlamak şartıyla) güzel bir görüntü yakalayabilirsin
    Merceksiz xenon'a hevesim yok pek, sarı ampul fanıyım, uzunlara sarı ampul alacağım. All seasondu sanırım osramın. Ampuller de turuncu olduğuna göre tek çare modül, anlaşıldı.

Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tampon sinyali dediğin amg yada mini sinyalleri ekliyorlar onlarmı? eğer onlarsa aracın sağını solunu kestirme bence tam modülü yan çamurluk sinyalleride parka ekle çok güzel bir görüntü olur birde arka plakalık lambalarına beyaz ledli tak 8led'li fln gece çok güzel bir görüntüsü olur
    Aynen, amg sinyali. Plakalara beyaz led takmıştım, pırpırlanıyordu, birini mavi boyalı ampul yaptım, bi taraf sönük gezdik 4-5 ay, sonra gıcık kapıp orjinal sarılara döndüm. Plaka ledlerinden soğudum led seçme olayı yüzünden...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merceksiz xenon'a hevesim yok pek, sarı ampul fanıyım, uzunlara sarı ampul alacağım. All seasondu sanırım osramın. Ampuller de turuncu olduğuna göre tek çare modül, anlaşıldı.

Aynen, amg sinyali. Plakalara beyaz led takmıştım, pırpırlanıyordu, birini mavi boyalı ampul yaptım, bi taraf sönük gezdik 4-5 ay, sonra gıcık kapıp orjinal sarılara döndüm. Plaka ledlerinden soğudum led seçme olayı yüzünden...
    pırpırlanma yaptıysa ledlerde bi sıkıntı olabilir bi ara kızgınlığın geçince dene gene ama kaliteli bi led al bu arada sağını solunu kestirme aracın tak modülü gez

enesbeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayarlı modül tak sen en iyisi
    Ne Mutlu Türküm diyene! K.Atatürk

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    sislerine 3000k xenon tak bayılıcaksın.. tam senlik.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sislerine 3000k xenon tak bayılıcaksın.. tam senlik.
    Merceksiz xenon sevmiyorum dememe rağmen bu cevabı yazmanızı, sebebini anlamadığım kızgınlığınıza veriyorum. Yine de öneriniz için teşekkürler.

Oğuzhan Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bencede ayarlı modül al ayarını en sona getirirsin hoşunada gider

ae101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merceksiz xenon sevmiyorum dememe rağmen bu cevabı yazmanızı, sebebini anlamadığım kızgınlığınıza veriyorum. Yine de öneriniz için teşekkürler.

bundan dolayı yazmıs olabılır..
    Golf GTI 3000k xenon HID fog lights warm up sequence - YouTube
    45 ZK 098 - USDM AE101 - Sold
    35 MMR 57 - Auris - Just Begining

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ae101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yanlış anlaşılma olmuş pardon. Gerçekten hoş gözüküyor.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ne kızgınlığı ???? niye kızıyım ?? tam aksine çok candan samimi yazdım.

Ben yazdığını okudum ama o mercek olayını farlara dediğini düşündüm.. sislerde mercek gereklilik zaruriyeti yok açıkcası bir anlamıda yok.. ve gayette güzel duruyor sislerde 3000k eski vectralarımda ve şu andaki sotamın sislerinede var ..

3000k şekil değil sadece ayrıca sıfır siste önünüde bıçak gibi açar dumanı deler geçer.. yani faydalıdırda.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

BİGFOOT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ae101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi
    07 HG 231--Renault Flash (R11) 1.7
    07 GJU 41--Toyota Corolla (AE112) 1.6VVT-İ
    07 EZS 96--Volkswagen Caddy (MK3) 1.9TDI
    07 ABZ 206--Seat Cordoba Vario (6K2) 1.9TDI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)