User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 207 rc spoiler fiber ustası

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

207 rc spoiler fiber ustası

207 aracım içim rc spoiler taktırmak istiyorum.Özellikle maslak çevresinde avrupa yakası genelide olabilir bi ihtimal işinde iyi hata,dalgalanma ve kalıp hatası yapmayacak düzgün işçiliği olan nereyi önerirsiniz?Servisten orjinalinî 3 aydır temin edemedim.

meSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    207 aracım içim rc spoiler taktırmak istiyorum.Özellikle maslak çevresinde avrupa yakası genelide olabilir bi ihtimal işinde iyi hata,dalgalanma ve kalıp hatası yapmayacak düzgün işçiliği olan nereyi önerirsiniz?Servisten orjinalinî 3 aydır temin edemedim.
    sah.....den sitesinde güzel ürünler var sıkıntı cıkmıyor, hazır boyalıda alabilirsiniz.
    Born to Drive... (E-TUNERS Türkiye)

E-Tuners Stage4+/SeatSport Intercooler/TD05H-big16g-8/Hard Boost Pipes/ITG Maxogen CAI/70mm Down+63mm Straight+Varex/AEM WideBand/Greddy NewProfec BC+EGT/WMI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ordakileri gördümde bazılarında çok kalıp hataları oluyor biraz fazla titizim.Maslakta temelli servisi aradım peugeot çalışmıyoru dedi garage tuningi önerdi ordakilerde temelliden ayrılmaymış aradım boyasız 180 dedi piyasada 100-120 garage'ın işçîliği nasıldır?yoksa piyasadakilerden farkı yok mudur?

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahibinden deki fiber kalıplar fena sayılmaz bende kullanıyorum.Biraz kusurları oluyor ama oturuyor.Hiç hatasız istersen servisten orjinal parça al vida deliklerinden vidala 250 liraydı galiba serviste
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahibinden deki fiber kalıplar fena sayılmaz bende kullanıyorum.Biraz kusurları oluyor ama oturuyor.Hiç hatasız istersen servisten orjinal parça al vida deliklerinden vidala 250 liraydı galiba serviste
    Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama yazımın başındada belirttiğim gibi 3 aydır servisin Fransa'dan getirmesini bekliyorum süre ve tarih veremiyorlar.Ayrıca önceki aracım içinde servisten almıştım vidalamadım yapıştırdım.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence sahibinden üzerinden alın, olmazsa o parça üzerinde ufak tefek oynama ile kusurları halledip orijinal görüntüye ulaşmanız fiyat açısından daha iyi olur bana göre.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)