User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: E39 M tampon takımı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow E39 M tampon takımı

Bayramdan sonra e39 528 alacağım kısmetse. Araca yarın bakıcam noter vs işlerinden dolayı 1 hafta sarkıcak. Aksilik olmazsa yarın kaporamızı vericez.

Araç full standart, ellenmemiş, kurcalanmamış bir araç. Alır almaz tamponları M yapmak istiyorum. İnternette envai çeşit tampon var, kalitelisi güzeli hangisidir bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı olsun,yetkili servisten almak istesen,ateş pahası.Çıkakacak fatura insanı korkutur.Orjinal olsun,daha uygun olsun dersen Ertürk Bmw'den getirtebilirsin,boya-montajı sanayi de 600-700 civarı yaptırırsın.O da pahalı geldi,yan sanayi olsun dersen 1-2 yıl önce Alman yan sanayi vortex tamponlar ithal ediyordu parçacılar.En kaliteli yan sanayi oydu.Oturması sorunsuz,boşluk vs. sıfıra yakındı ama şu dönem ne satanı gördüm,ne de takanı.Şu ara bolca uzak doğu malları mevcut.Çin ve taiwan malları.Bir de dökme fiber tamponlar.Fiber i zaten kafadan eleyin,50 metreden belli olur fiber olduğu ve uzun ömürlü olmaz.Plastikte ise Taiwan malları Çin e göre daha kaliteli.Şu an 650 ile 1200 lira arası uzakdoğu M setler mevcut.Dediğim gibi Taiwan malı yan sanayi alın,tatmin eder.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler,bu iş için bin TL gibi bir rakam var kafamda, olmadı biraz daha üstüne çıkarım, aracın tüm havasını değiştiriyor o yüzden kesinlikle yapıcam.

Far ve stopları da değiştirmeyi düşündüm fakat fiyatları çok yüksek onları da hemen olmasa da zaman içerisinde değiştirmeyi düşünüyorum...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)