User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Ankara'da Cam Filmi Tavsiye

d.berkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Llumar cam filmleri ve koruma filmleri konusunda, distribütör garantili olarak uygulama yapıyoruz.

Değerlendirmek isterseniz; www.dbydetailing.com / Facebook.com/DBYDetailing adreslerinden örnek uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz..

serdar_yuksel06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu zamana kadar her türlü araca vam filmi çektirdim. Müşterilerimde olsun kendi araçlarlarımızda her zaman yaptığı işin arkasında ve düzgün işçilikle yapıyor bizim için her zaman cam filmi konusunda DOHA'dır.
    Her Türlü Mercedes-Benz Parçası İçin Ulaşınız.

mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu hortlatayım, arkadaşlar babamın aracına cam filmi çektirmemiz lazım,bir deri hastalığı olduğu için bizim açımızdan uv koruması önemli, iş yerime yakın olan xxxxx markasının bayisi ile bir görüştüm,arada sırada araç yıkatıyorum,350 450 tl arası fiyat verdiler, bayilik sistemi olan bir markada standart bir cam filmi uygulaması için neden fiyat esner anlamadığım için çıktım oradan,hani ne tutturabilirsek gibi bir izlenim oluştu açıkcası. çok uzak olduğum bir konu,yan ve arka camlar renkli mümkünse de en açık renk olacak ama dediğim gibi uv koruması benim için esas,okuduğum kadarıyla renk tonunun uv koruma ile bir alakası yok ışık ve ısı geçirgenliği ile ile alakalı,ön cam içinde şeffaf uv korumalı filmler olduğunu okuduk doğru mudur, ilk etapta yan ve arka cam yapılacak,kime gidelim? ön cam için böyle özel bir ürün varsa maliyeti nedir? Mecburiyetimiz olduğu içinde kazık yemekte istemiyorum. 3M ve llumar dışında başka marka var mıdır?

Gearbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar

Cam filmi icin DBY Detailing ile iletisime gecmenizi oneririm. İscilik ve kalite olarak memnun kalirsiniz.

Uv korumasi olarak llumar PP serisi vardir. Renksiz oldugu icin kullaniciyi yormaz ve gorusu dusurmez. Daha detaylari var ama malesef cok bilgim yok.

İsmini verdigim yer ile detaylari ogrenebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Em Car'da Lumar cam filmi yaptırdım ve aracımı komple kaplattım. Sahibi Emrah cok düzgün bir esnaf ve işçiliği kusursuz bence.yanında çalışan elemanları dahi işinin ehli ve severek yapıyorlar işini. cam filmi yaparken spreyden akan eden birsey iç aksama gelmesin diye heryeri kapatıyor naylon bir örtüyle. ben yaptırdığım her işinden aşırı memnun kaldım tavsiye ederim.Fiyat konusunda da çok cazip.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)