User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 20 ile 36 arası

Konu: Adana veya Kayseri,de göçükcü arıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınızın fotoğraflarını yükleyip iddianızı ispatlamazsanız, bence siz rakip firmadan komisyon alıyorsunuz derim ben de...
    Adanaya gitmişliğim yoktur, adanalı arkadaşım bile yoktur)

bende cuma cuma böyle ahlaksız bir iddiada bulunduğun için sana yuh diyorum gram bir haltda paylaşmıyorum ne halta inanırsan inan kimsinki ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende cuma cuma böyle ahlaksız bir iddiada bulunduğun için sana yuh diyorum gram bir haltda paylaşmıyorum ne halta inanırsan inan kimsinki ?
    yanlış alıntı yaptınız sanırım, ben değil adanalı iddia etmiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış alıntı yaptınız sanırım, ben değil adanalı iddia etmiş

Aynen öyle oldu kardeşim kusura bakma

şu 3 mesajı olan adanalı arkadaş kimse ona yazayım dedimde neyse ciddiye alınmaya bile değer bir yaradılış değil belliki boşverin herifi adama yazdıkça kendini ciddiye aldık sanacak.

bahsi geçen ustayı adana'dan bilen biliyor zaten herifin reklama gereği bile yok dediğim bırak zırvalasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır en komik vede en üzücü olan yanı ise benim kimseyi kolay kolay kefil olup savunmayacak tipte biri olduğum halde bahsettiği adamın günümüz türkiyesinde rastlanması zor şekilde iyi kalpli ,dürüst vede işinde tek kelime ile kral olduğudur

tek kelime ile şaka herhalde bir adama pok atmak bu kadar kolay olmamalı hiç hoş değil.

halilcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adana nengerlerin eski hasar sorumlusu Emre ayrılıp babasının kaporta atölyesine geçti bende GLA nın ön tampon sol alttaki çatlak pasta polish ve göçük için ona götürdüm.

Oda bana bilgisini verip bahsi geçen ustaya götürdü göçük için ve oraya götürme sebebinide "almanyada eğitim aldı diğerleri göçük yapıyorum diyip boya vurmaya kalkıyor boyanacak olsa bende yaparım zaten mengerlerde ona götürüyor" dedi.

Velhasıl kelam ben memnun kaldım. Fiyat olarak denk gelip fiyat aldığım bir kaportacı ile çok farklı çıktı ama o kaportacıda çok güven vermemişti doğrusu ve evet göçükcüden randevu alıp gitmek gerekiyor.

Bu kötü yorum yapan üye ise 1 hafta önce üye olmuş. İnandırıcılık için arabasının kendisinin gerçek bilgilerini paylaşır merak eden kişilerde gidip bu ustaya sorar birde olayı o zaman anlaşılır durum yoksa karalama kampanyası gibi geliyor banada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır en komik vede en üzücü olan yanı ise benim kimseyi kolay kolay kefil olup savunmayacak tipte biri olduğum halde bahsettiği adamın günümüz türkiyesinde rastlanması zor şekilde iyi kalpli ,dürüst vede işinde tek kelime ile kral olduğudur

tek kelime ile şaka herhalde bir adama pok atmak bu kadar kolay olmamalı hiç hoş değil.
    günümüz türkiyesinde rastlanması zor şekilde iyi kalpli ,dürüst vede işinde tek kelime ile kral olduğudur

Yukarıdaki cümleden kimin adına çalıştığın belli olmakta.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "almanyada eğitim aldı diğerleri göçük yapıyorum diyip boya vurmaya kalkıyor
    Almanyada eğitim aldı demişsin güldürme beni. Almanyada Kaporta göçüğümü yapıyorlar. Adamlar Türkler gibi boyalı boyasız ayrımı mı yapıyor. Komik olmayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Adanalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanyada eğitim aldı demişsin güldürme beni. Almanyada Kaporta göçüğümü yapıyorlar. Adamlar Türkler gibi boyalı boyasız ayrımı mı yapıyor. Komik olmayın.

bilgini ve sözünün geçerliliğini daha ortaya koyan bir cümle/iddia daha ileri süremezdin herhalde göçük tamiri,dolu tamiri konusunda öncü Almanlar ve Amerikalılardır ve genelde çoğu profosyonel firmaya ürün tedariğinden tut eğitimine kadar Almanlar vermekte.

kurduğun cümlü lan TÜV almanmı olur besbelliki Türk T ile başlıyor ve içinde Ü harfi var demek kadar cahilce bir önyargı

KhS Unser Service

Miracle-Europe(R): Paintless Dent Removal

Dent Wizard - DentWizard

muhtemelen 150 tane dahada bulabilirim sana ve evet Eşref usta Alman eğitiminden dolayı Borusan oto, Mercedes Mengenler onaylı göçük tamircisi kardeşim adama böyle bir yetkiyi her babanın oğluna böylesi firmalar vermez herhalde.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi deli kuyuya taş atıyor. Kırk akıllı çıkartamıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moderatörler şu trollü bir zahmet yollasında boşuna kirlenmesin forum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moderatörler şu trollü bir zahmet yollasında boşuna kirlenmesin forum

onca bmw sahibi arkadaş varken siz baya safkan Mercedesci takıldınız, A sonra E cabrio akabinde gla'da aldıysanız giriş paketden,sporuna ondanda suvsine her türünü kullandınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıralama şöyle

A1 varken A180 geldi A1 + A180 oldu

A1 gitti GLA geldi A180 + GLA oldu

sonra A180 gitti e cabrio geldi GLA + e cabrio oldu

şimdi e cabrio gitti sadece GLA var ama herhalde yine e cabrio gelecek yeni kasasıyla param olursa

458 falan istiyordumda nefesim yetmeyecek ona hiçbir türlü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıralama şöyle

A1 varken A180 geldi A1 + A180 oldu

A1 gitti GLA geldi A180 + GLA oldu

sonra A180 gitti e cabrio geldi GLA + e cabrio oldu

şimdi e cabrio gitti sadece GLA var ama herhalde yine e cabrio gelecek yeni kasasıyla param olursa

458 falan istiyordumda nefesim yetmeyecek ona hiçbir türlü

bineklerde zevklerimiz çok zıt ama sporlarda bir okadar hemfikiriz, E coupe'un çok güzeldi gerçekten.
    458i ortaklaşa alalım diyecemde benim gücüm ancak %25/%75e yeter

şaka bir yana Adana'da Ferrariya asla binmezdim herhalde , yollarımız resmen offroadluk yazık araca.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bineklerde zevklerimiz çok zıt ama sporlarda bir okadar hemfikiriz, E coupe'un çok güzeldi gerçekten.
    458i ortaklaşa alalım diyecemde benim gücüm ancak %25/%75e yeter

şaka bir yana Adana'da Ferrariya asla binmezdim herhalde , yollarımız resmen offroadluk yazık araca.
    GLA ve A1 hanımın arabaları idi aslında ama yine seçen yönlendiren bendim. E cabrioyu sipariş verip 3 aymı ne beklemiştim yoksa almazdım zaten siyah yada beyazı vs

Yollar maalesef öyle , A180 iki kere lastik yarmıştım E Cabrio nunda tüm jantları yamulmuştu balans tutmuyordu.

GLA da yarmasa fındıklamasa bile 19 runflatler ile içim dışıma çıkıyor mümkün olduğunca kullanmamaya çalışıyorum zaten artık ev ofis yakınlığından dolayı. Önceden git gel 30 km iken şimdi git gel 1.5km

Ama yinede dediğim gibi alabilsem alırım çünkü severim titizlenirim falan ama ben aldığım arabayı kullanmak için alırım E Cabrio 16 ayda 30 bin olmuştu

Neyse velhasıl kelam göçükçüyü tavsiye ederim tek sevmediğim hemen plakalıkları değiştirmiş GLA nın , kendininkini takmış
    Konu halilcakir tarafından (29-09-2017 Saat 19:03 ) değiştirilmiştir.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arkadaşın siteden uzaklaştırılmasını talep ediyorum.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşın siteden uzaklaştırılmasını talep ediyorum.
    Zaten doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış. Senin de talebin tamda bu yönde. Neyse canın sağolsun.
    Bazı arkadaşlar mesaj sayısı az o yüzden karalama yapıyor demiş. Çok komik geldi bana.

Sadece şunu belirtmek isterim. Acaba Eşref ustanız yada akrabanız hatta bazılarının kralı artık her kimse, siz burayı okuyarak burada yazılanlara inansanız ve Sizin ARABANIZIN İÇİNE ETSE ilk iş buraya gelip üye olup insanlara bunu yazmazmısınız?

Yazıncada ilk mesajları bak birini kötülemiş hemen bunu atın bu forumdan mı dersiniz. Zaten forum böyle şeyleri paylaşmak için değil midir? Zaten forumlarda genelde hep bu şekilde reklamlar yapılıyor. BURAYA DİKKAT Hiç kimse arabamı iyi yaptı diye bir foruma üye olup o kişiye fanatik bir şekilde güzel yorumlar yazmaz. Fakat aracına kötü muamele yapılmışsa üye olmaya üşenmez ve gerekeni yazar. Ama arkasından ilk mesajları bu adamı atın forumdan dersiniz. Yazık...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşım bizler senin sahtekar olduğunu bir değil bir çok sebebten dolayı anlıyoruz (düşünmüyoruz direk anlıyoruz!)

1) direk üye olup yallah deyip saldırdığın için

ama daha önemlileri

2) bizi tanımadan komisyon almakla
    3) akraba olmakla
    4) tanımadığın adamın hakkında sanki eşiymişsin gibi eğitimini emin dille pok atmanla
    5) iddia iddia iddia ama gram elde foto vs gibi elde tuttulur bir halt paylaşmamanla

ucuz ucuz çoçukça ve zavallıca suçlamadandan, direk anlıyoruz.

çok mert bir adamsan , paylaş o önce senin akabinde akraban diye revize olan zarar görmüş yarın arkadaşın hatta okul müdürün olacak kişinin aracının!
    paylaş foto ,isim,plaka sen değil biz senin adına çalışıp hakkını savunalım çok doğru ve dürüst adamsan emin ol Eşrefle vs çıkarımız yok direk ortaya çıkar herşey ama sen bunada kılıf uydurur yok işte sen komisyoncusun vs ler başlar.

bende diyorumki ben hariç adam seç adanalı geçmiş üyelerimizden çok istiyorsan bakalım haklı çıkacakmısın,görelim..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)