User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
36 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Adana veya Kayseri,de göçükcü arıyorum

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Adana veya Kayseri,de göçükcü arıyorum

Arkadaşlar aracımda çok derin olmayan ama yakından inceleyince belli olan dolu göçükleri var bunları yaptırabileceğim bir yer varmı.
    Adana yada kayseri,de olursa güzel olur işim gereği buralara çok gidip geliyorum ankara uzak kalıyor gidemiyorum.
    Daha önceden gidip tavsiye edeceğiniz yerler varsa çok memnun olurum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adanalı ve kayserili arkadaşlardan yardım bekliyorum

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adananın 1 numarası hatta trdeki en iyilerin arasına girebilir ve ilklerdendir eşref usta fiyatıda gayet uygun efendi işinin ehlidir, yalnız gidip randevu almanız lazım

0535 225 04 01
    0322 431 00 70

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Randevu alırız adanaya gelip gidiyorum sürekli önemli olan gerçekten iyi biri işinin ehli olması gerek çünkü çevremdeki herkes gerek yok diyor ama benim içime sinmiyor bi türlü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adananın 1 numarası hatta trdeki en iyilerin arasına girebilir ve ilklerdendir eşref usta fiyatıda gayet uygun efendi işinin ehlidir, yalnız gidip randevu almanız lazım

0535 225 04 01
    0322 431 00 70
    Yeri neresi acaba soran olursa müşteri yonlendiririm

gfb01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kia vs bi çok marka eşref ustayla çalişiyor yeri havaalanından çarşıya gelirken sağa çetinkayaya yol gidiyor sağda autoplus ismi sedef otelinin arkasına düşüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıfır araçlarıda yapıyorsa %100 düzeltme imkanı varmıdır ve en önemlisi fiyat konusunda uçurum rakamlar çıkarırmı
    Adanada yakın zamanda iş yaptıran varmı ?

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen gel halledelim abi 0532altıyüz2845

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cem kayseride yapan biyer bulamadım autokinge sordum yapamayız demişti

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nereyi yaptiracaksin fotografi varsa paylasirsan belki bi tahmin yapabiliriz, fiyat olarakta bence gayet uygun ankarada 450 tl dedikleri yeri esref usta 200e yapti

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eşref usta tek bu konuda auto plus diye aratırsanız bulabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotografta belli olmuyor malesef çarşamba adanaya gidilecek geldiğimde bi uğrayıp göstericem sonuçları yazarım buraya sağolun arkadaşlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aman sakın Eşref Usta mı???? Bizim arabamızın içine ettiler isterseniz sizde deneyin görün. Reklam yapmak için Tek bir kişi konu açıyor farklı hesaplardan yorum yapıyor. Önce Kim iyi yapar onu söylüyor. Farklı hesaptan giriyor sonra nasıl ulaşacağını başkası gibi söylüyor, sonra başka hesabından yorum yapıyor Google üzerinden nasıl aratacağını bile söylüyor. Sizde bu yorumlara güvenerek iş yaptırmaya giderseniz size daha önceden yaptıkları resimleri gösteriyor tabi Photoshop resim düzenleme programı ile düzeltilmiş resimler mi ararsınız yoksa öncesi çarpılmış hali sonrası çarpılmayan başka bir araçtan aynı açıdan çekilen resim. Artık karar sizin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bu kişi kimdir nedir bilmiyorum ama fark edersiniz konuya en ufak yorumum bile yok ve karakter olarak beni çoğunuz tanır, bahsi geçen eşref ustaya hiç yoksa 20-30 araç yolladım eş dost ve çevreden daha henüz 1 tane bile abi helal olsun kral iş yaptı demeyen duymadım.

adam acaip şekilde yoğun ve resmen haftalar sonrasına randevu veriyor ama ince ince iş yapıyor ciddende işin kralı, eğer bahsi geçen arkadaş aceleye getirdiyse birşey diyemem ama iş ahlakı benim en önemsediğim bir detaydır bu insanda işinde oldukça etik ve ahlaklı.

kimdir nedir ne sebeble böylesi iyi iş yapıp nadir kalan adam gibi adama *** atar bilmiyorum ama sabah sabah cuma cuma acaip sinirlendim

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni hesap ilk mesaj hop karalama. Bir yanda bir çok memnuniyet var diğer yanda kim olduğu belli olmayan birinin karalaması. Ben konuyu olunca ya benim göçükleri de hallederse bi uğrayayım diye düşünürken sonra böyle bi güncelleme görünce ben de tiksindim sabah sabah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarbay sen kimsin bilmiyorum ama adama internet üzerinden iş bağlayanların komisyon aldıklarını duymuştum. Sen de maşallah 20-30 tane işten iyi kazanmışsındır. Zaten sabah yazılan bu mesaja bu kadar kısa sürede cevap vermen seni ele veriyor. Sizi gidi internet pazarlamacıları sizi. Bu da son mesajım olsun polemikten hoşlanmayan biriyim. Ben bunu sabah sabah buraya yadıysam Arabamın içine ettikleri içindir. Ama sen neden acilen cevap yazma ihtiyacı duydun ve sanki sürekli bunun için ekran başında bekliyor gibisin...

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Adanalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarbay sen kimsin bilmiyorum ama adama internet üzerinden iş bağlayanların komisyon aldıklarını duymuştum. Sen de maşallah 20-30 tane işten iyi kazanmışsındır. Zaten sabah yazılan bu mesaja bu kadar kısa sürede cevap vermen seni ele veriyor. Sizi gidi internet pazarlamacıları sizi. Bu da son mesajım olsun polemikten hoşlanmayan biriyim. Ben bunu sabah sabah buraya yadıysam Arabamın içine ettikleri içindir. Ama sen neden acilen cevap yazma ihtiyacı duydun ve sanki sürekli bunun için ekran başında bekliyor gibisin...
    Arabanızın içine edildiğine pek üzülmedim yazdıklarınızdan sonra. Gidin paranızın hakkını alın, ustayı tanımam ama burada bilmediğiniz kişiler hakkında yorum yapmayın.

Anonymous takılan bir çok delikanlı yüzyüze olmamanın getirdiği güvenceyle klavyesinin tuşlarını konuşturdu. Niceleri sonucunda harap oldu. Hadi Bye o zaman gelme bi daha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni hesap ilk mesaj hop karalama. Bir yanda bir çok memnuniyet var diğer yanda kim olduğu belli olmayan birinin karalaması. Ben konuyu olunca ya benim göçükleri de hallederse bi uğrayayım diye düşünürken sonra böyle bi güncelleme görünce ben de tiksindim sabah sabah.
    İlk hesap olmasının sebebi bu olay zaten. Ben tesadüfen burayı okuduğumda olumlu bir algı yaratmışlardı. Mağdur olduktan sonra tekrar bu sayfaya gelip üye olup durumu anlattım. Karalama değil gerçeklerden bahsettim. Üye olmadan nasıl yapılabilirdi ki zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Adanalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınızın fotoğraflarını yükleyip iddianızı ispatlamazsanız, bence siz rakip firmadan komisyon alıyorsunuz derim ben de...
    Adanaya gitmişliğim yoktur, adanalı arkadaşım bile yoktur)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)