User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Uygun fiyatlı Cam filmi hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Uygun fiyatlı Cam filmi hk.

Arkadaşlar selam
    Malumunuz yaz geldi. Üzerine birde ramazanda güneşin altında kalan arabaya binince sauna gibi oluyor.
    Bu nedenle aracıma cam filmi çektirmek istiyorum.
    Çok kaliteli birşey olmasına gerek yok ama tabi 2 hafta sonra da sökülmemesi lazım.
    100 tl civarı bütçe ile istanbulda, ilçe fark etmez yakın zamanda cam filmi çektiren varsa önerebileceği biryer var mı? Fiyatları nasıl.
    Araç linea bu arada.
    Şimdiden teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek?

Slammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100 liraya kısa film+ciğer filmi hediyeli var hemde gunes vurdukca sıyahtan kahverengıye donup arac ıcınde cumbus havası yaratıyo. ısın sakası tabı ama ne kadar saglıklı olur mechul sıshaneye gelmeden odakulede var 70 lıraya 5 yıl garantı verıyo flımın turunu sız secıyosunuz dram/komedı/korku/gerılım hepsı IMDB 9 ustu puan almıslar

DeliceBirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100 liraya bulmanız çok zor ha varmı var tabi kağıthane gültepede tuning cadde kağıthane var 50 tl film çekiyor, 5 numara çektiriyorsunuz 2 hafta sonra 1 numara oluyor

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maltepe'de gkm var. Gökmen abi. Son 2 arabama onda çektirdim. Focus için 2 yıl önce 140lira geçen sene Polo için 130lira verdim.
    E5ten maltepe camisine inerken sağ sol atıyorsun kullanılmayan bir benzinci var orayı geçince 2.sagda.
    Yani tabiki çok süper ultra kaliteli değil ama ben 2 arabada toplam 2 sene kullandım. Atma solma vs olay yaşamadım. Sadece 3 numara yaptırdığım filmler şuanda 2 numara gibi. Rengi açıldı. Ama yani homojen şekilde yani filmin üstü açık altı koyu değil.
    Ama.cevirmede acimayip cart diye sokerim bizde billiyoz tanzerde yaptırmayı yoksa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen abicim ufuk a bende katılıyorum maltepede gökmen abi var işçiliği çok iyidir bana göre tanzer ve llumar ahmet ten sonra gelir fiyatlarıda cok uygundur

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugüne kadar her arabama hep farklı yerlerde film yaptırdım hiç birinden de memnun olmadım
    son durağım sahibinden de aradım bir yer buldum şirinevlerde erdoğan oto film center diye
    kampanya falan filan 100 tl den 500 tl ye kadar çeşit var
    ısı kontrollü sözde %46 ısı kesen film 170 den 150 liraya inmiş neyse gittik yaptırdık
    film bildiğin kahverengi renk.. 2 numara film ama dışardan bak arabadaki adamın sivilcesini bile görürsün
    paraya kıyıp adam gibi bir film yaptırmayı düşünüyorum şimdi
    Ne mutlu Türküm diyene

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

oxygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaliteli bir cam filmi ortalama ne kadar mal oluyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Cam filminin ortalama fiyatı ne kadardır ve nerede yaptırabiliriz. Önerebilecek arkadaşlar var mı ? @srkns bana da şirinevlerde erdoğan oto'yu önerdiler. telefonda 250 lira fiyat aldım. Hiç boşuna gitme mi diyorsun?

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmit'te tavsiye edeceğiniz uygun fiyata düzgün cam filmi çeken yer varsa bende yaptıracağım.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kartalda bktuning var stadın tam altında kalıyor..facebook yada instagramda bktuning diye aratırsan yaptığı arabaları görebilirsin..fiyatıda sorabilirsin.
    2000 A3 8L

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondaPower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Cam filminin ortalama fiyatı ne kadardır ve nerede yaptırabiliriz. Önerebilecek arkadaşlar var mı ? @srkns bana da şirinevlerde erdoğan oto'yu önerdiler. telefonda 250 lira fiyat aldım. Hiç boşuna gitme mi diyorsun?
    bana (sözde) kampanyalı olan filmden yapıldı, hiç memnun değilim açıkcası. Hatta 1.5 ay içinde inceden bir solma da oldu.
    kaliteli filmlerde vardır eminim, uygulama yapılan yan taraftaki yerde epey çeşitler vardı premium gold vs fiyatlar 300-400-500 gidiyordu
    ben dükkana ilk girdiğimde şansıma beyaz bir 5.20 vardı bende de beyaz araç olduğundan 3 numara aynı tonda istedim içten-dıştan inceleyip, bana ısrarla yok sana gitmez 2 numara yapıcaz tarzında konuştu tamam dedik bir bildiği vardır, dışardan ne kadar karartmalı görünüyorsa araç içi, içten dışarıya bakarken de bir o kadar netlik azaldı..
    yaşları 17-22 arası değişen 5 arkadaş aynı anda her biri de bir camı yaptı aynı anda, ortalama 15 dakika da tamam abi bitti dediler.
    daha kaliteli/pahalı yaptıran arkadaş belki memnun kalmıştır tercih meselesi, yazdıklarım şahsi görüşümdür
    Ne mutlu Türküm diyene

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srkns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana (sözde) kampanyalı olan filmden yapıldı, hiç memnun değilim açıkcası. Hatta 1.5 ay içinde inceden bir solma da oldu.
    kaliteli filmlerde vardır eminim, uygulama yapılan yan taraftaki yerde epey çeşitler vardı premium gold vs fiyatlar 300-400-500 gidiyordu
    ben dükkana ilk girdiğimde şansıma beyaz bir 5.20 vardı bende de beyaz araç olduğundan 3 numara aynı tonda istedim içten-dıştan inceleyip, bana ısrarla yok sana gitmez 2 numara yapıcaz tarzında konuştu tamam dedik bir bildiği vardır, dışardan ne kadar karartmalı görünüyorsa araç içi, içten dışarıya bakarken de bir o kadar netlik azaldı..
    yaşları 17-22 arası değişen 5 arkadaş aynı anda her biri de bir camı yaptı aynı anda, ortalama 15 dakika da tamam abi bitti dediler.
    daha kaliteli/pahalı yaptıran arkadaş belki memnun kalmıştır tercih meselesi, yazdıklarım şahsi görüşümdür
    Peki siz o bmwdeki filmin fiyatını ve türünü sormuş muydunuz ? Polisin bir tırnak atmasıyla bozulabilecek birşey olsa da insan para verdiği zaman en azından karşılığını almak istiyor. Avrupa yakasında bana film için orta bütçede önerebileceginiz biryer var mı acaba. İlk defa yaptıracağım için bu konuda biraz bilgisizim

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen kışa kadar gülsuyu köprüsünden yukarı çıkarken Tek Tuning var oraya götürürdüm bizim arabaları. Geçen kıştan beri tavsiye üzerine gökmen abiye gönderiyorum. Henüz şahsen tanışmadım ama işini tavsiye ederim.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki siz o bmwdeki filmin fiyatını ve türünü sormuş muydunuz ? Polisin bir tırnak atmasıyla bozulabilecek birşey olsa da insan para verdiği zaman en azından karşılığını almak istiyor. Avrupa yakasında bana film için orta bütçede önerebileceginiz biryer var mı acaba. İlk defa yaptıracağım için bu konuda biraz bilgisizim
    avrupa yakasında şirinevlerdeki o meşhur caddede dönüyo genelde bu işler. Kaliteli olarak AFM var ama fiyatlar yüksek bence. Ben de şirinevlerdeki o cadde de Montajhane adlı bi yerde yaptırdım aldığım arabaya 200 TL ye geldi 5 cam ben memnun kaldım açıkcası. Aracın resmini atıyorum bakarsın.

'14 Seat Leon TDI

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupa yakasında şirinevlerdeki o meşhur caddede dönüyo genelde bu işler. Kaliteli olarak AFM var ama fiyatlar yüksek bence. Ben de şirinevlerdeki o cadde de Montajhane adlı bi yerde yaptırdım aldığım arabaya 200 TL ye geldi 5 cam ben memnun kaldım açıkcası. Aracın resmini atıyorum bakarsın.
    aracınıza maşallah öncelikle bu montajhane caddeden sola dönünce arada kalan dükkan değil mi mahalle arasında ? Eğer orasıysa bir arkadaşımın arabasına sis farı montajı için gitmiştik tamponu geri takarken oturtamadılar üstüne sis farını da oturtamadılar yerine. sis farı konusunda işçilikleri rezaletti cam filmi konusunda birşey diyemem ama bu cam filmi işlerinin yapılması için toz almayan bir mekan olması gerekmıyor mu onların uygulama yeri tek arabalık garaj gibi dışarıya açık biryerdi. uygulama kaç saat sürdü peki ?

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben dün AFM' de yaptırdım. Amerikan filmlerin fiyatı 150 TL' den başlıyor, Lumar' da ise 300 TL' den başlıyormuş fiyatlar. Ben 200 TL' ye 3 yıl garantili Amerikan film yaptırdım ve güzel oldu. Arabayı dükkana sokup dükkanın tüm kapılarını kapatıp çektiler filmi. Öneririm.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    o meşhur caddede hepsine yaptırdım golf 7 yi adam akıllı yapan yok şirinevlerde haberiniz olsun

afm de sülo ya bmw f30 yaptırdım çok güzel olmuştu komple ön dahil 250 tl ye hiç sıkıntı yaşamadım

ama golf 7 sıkıntı 3 tane yaptırdım ayrı yerler bir türlü memnun olamadım işçiliktenmi filmdenmi bilemedim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)