User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: E46 ci aynası hakkında yardım

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E46 ci aynası hakkında yardım

İyi akşamlar uygun denk geldiğinden il dışından bakmadan e46 ci aynası aldım yalnız takıldığım 1-2 nokta var
    1- aynaların bir tanesi elle katlanıyor katlanırken ayağına sürtme yapıyor hareket eden kısım diğerine göre daha açık
    2- diğer ayna ellede olsa katlanmıyor kapağını açtım yaydan dolayı sanırım bunu nasıl hareketli hale getircem
    3- bu aynalar elle katlanır sanırım 5 adet kablosu var 3 ü ayna ayarı 2 tanede siyah iç kısıma giriyo bunlar ısıtmamı yoksa elektrikli katlama mı ?
    4- bir tanesinde ayna hafif titriyo çözümü var mı ?

Bmw parçaları hakkında pek bilgim yok yardım edecek varsa sevinirim bu şekilde direk takmak istemiyorum en azından katlanmasını yapmam lazım

Kapağı açık olan hareket etmeyen , kapalı olan elle katlanabilen hareket kısmı az açık sürtme yapıyor
    Fotoğrafı telefondan çekip eklemek zorunda kaldım boyutlarda sorun varsa kusura bakmayın ,yönrticiler yardımcı olursa sevinirim

GuNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4cü sorya cevap verebilirim. Bendeki e46 nında söför tarafı aynasında sallanma vardı. plastik bir şeyle ikitaraftan aynayı çekince ayna geliyor. aynanın arkasında dişleri var çakmakla ısıtıp biraz daraltmıştım düzelmişti aynı sorun olabilir.
    Okuma alışkanlığı
    olmayan toplumların
    ömrü lâklâkla geçer!

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GuNeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4cü sorya cevap verebilirim. Bendeki e46 nında söför tarafı aynasında sallanma vardı. plastik bir şeyle ikitaraftan aynayı çekince ayna geliyor. aynanın arkasında dişleri var çakmakla ısıtıp biraz daraltmıştım düzelmişti aynı sorun olabilir.
    Aynayı kırmadan yapmak biraz risk camı bile pahalı bi parça ama dikkat ederek deneyecem teşekkür ederim

2. soruyu çözdüm sağ aynayı katlamak için biraz güç kullanmak gerekiyor ama sorunsuz katlanıp açılıyor sanırım sol gevşek olması gereken sağ zor katlanan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler