User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
88 sonuçtan 77 ile 88 arası

Konu: Hydrographics Uygulama (Yeni)

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bn bugun malzemelerı teslım aldım.kerim abi saolsun ucretsız gonderdı. folyo gıbı bı kac malzeme ve aktıvator. netten bıraz okudum nasıl yapılır nasıl edilir diye ilk ufak bı parça deneme yaptım hıc dusunuldugu gıbı degıl cıdden malzemenın cop olması 1sn lık olay sabır ve bol deneme lazım dıye dusunuyorum.video paylaşıcam bıkac gun ıcınde buyuk parçayla deneme yapıcam.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Antalyalogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bn bugun malzemelerı teslım aldım.kerim abi saolsun ucretsız gonderdı. folyo gıbı bı kac malzeme ve aktıvator. netten bıraz okudum nasıl yapılır nasıl edilir diye ilk ufak bı parça deneme yaptım hıc dusunuldugu gıbı degıl cıdden malzemenın cop olması 1sn lık olay sabır ve bol deneme lazım dıye dusunuyorum.video paylaşıcam bıkac gun ıcınde buyuk parayla deneme yapıcam.
    Hadi gazan mubarek olsun.
    '' Detaylı Araç Bakımı, Temizliği ve Boya Koruma '' :

http://detayciyim.blogspot.com/

Agah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mkerim amca yaşımı küçük gördü sağolsun takmıyor beni ruudvan abi tecrübelerini paylasırsan sevinirim

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Agah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim amca yaşımı küçük gördü sağolsun takmıyor beni ruudvan abi tecrübelerini paylasırsan sevinirim
    sen bırak ruudvan ı ben dedim ya yapamazsın diye. Ayrıca içerdiği maddelerden dolayı senin yaşında birinin bunu uygulaması tehlikeli.

Genel olarak herkesin hevesi var bu konuya. Kötü niyetli olsam şimdi herkese 50 tl lik birer kit hazırlayıp gönderirdim. Alanlarda yapamazdı. Hatta videodakine bile yaklaşamazdı. Sonra banane yapamamışsın diyerek işin içinden çıkardım. Bu dürüstlük değil. Ben malzeme gönderirken bunun ev ortamı yada çoluk çocuk işi olmadığını söylemeye çalıştım. Nasıl evin içerisinde arabanızı boyayamaz yada motorunu rektifiye edemezseniz bunuda yapamazsınız. Dürüst olmakta yaramıyor anlaşılan. Etrafta satılan binlerce ürün var. Videolardan da nasıl yapıldığını anlatıyorlar. Sende saf saf videoya bakıp yapmaya çalışınca olmuyor sonra malı satan becerememişsin banane diyerek sadece aldığı parayı gören ahlak kavramı olmayan insanlar varken ben yapamazsınız paranızı çöpe atmayın dedim. Nereden bilebilirim dürüst olmaktansa bak videoda ne güzel yapıyorlar al sende deseydim keşke.
    Bu tür uygulamalar özel atölyelerde yapılır evde denemeyin hatta bilmeden hiç denemeyin.
    Bazı işler sadece uzmanları tarafından yapılır.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    malzeme karbon kagıdı ıncelıgınde. suyu gordugu zaman yumusuyor hatta suyu gordukten sonra ters bır hamlede bıyerını kanarda kan yayılır elınızı dokunursunuz pıhtılasmıs olur bı kısmı topak topak olur aynen o sekılde oluyor malzeme ve tekrardan duz sekle getırıp acmak cok zor yanı dırek çöp.
    malzemeyı suya yaydıktan sonra aktıvator sıkılıyor aktıvatoru sıkıcan beklıcen malzemyı folyonun ustune yatırıcan erken hamle yaptın yada aktıvator az malzemeye daldırdın cıkarttın hop kaplamadı yıne malzeme cop
    bı vıdeo cekıcem ıslerm var bıraz musaıt zaman bulamadım herkes az cok fıkır edıncek.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen bırak ruudvan ı ben dedim ya yapamazsın diye. Ayrıca içerdiği maddelerden dolayı senin yaşında birinin bunu uygulaması tehlikeli.

Genel olarak herkesin hevesi var bu konuya. Kötü niyetli olsam şimdi herkese 50 tl lik birer kit hazırlayıp gönderirdim. Alanlarda yapamazdı. Hatta videodakine bile yaklaşamazdı. Sonra banane yapamamışsın diyerek işin içinden çıkardım. Bu dürüstlük değil. Ben malzeme gönderirken bunun ev ortamı yada çoluk çocuk işi olmadığını söylemeye çalıştım. Nasıl evin içerisinde arabanızı boyayamaz yada motorunu rektifiye edemezseniz bunuda yapamazsınız. Dürüst olmakta yaramıyor anlaşılan. Etrafta satılan binlerce ürün var. Videolardan da nasıl yapıldığını anlatıyorlar. Sende saf saf videoya bakıp yapmaya çalışınca olmuyor sonra malı satan becerememişsin banane diyerek sadece aldığı parayı gören ahlak kavramı olmayan insanlar varken ben yapamazsınız paranızı çöpe atmayın dedim. Nereden bilebilirim dürüst olmaktansa bak videoda ne güzel yapıyorlar al sende deseydim keşke.
    Bu tür uygulamalar özel atölyelerde yapılır evde denemeyin hatta bilmeden hiç denemeyin.
    Bazı işler sadece uzmanları tarafından yapılır.
    eyvallah m.kerim amca yaşın küçük diyosun ev ortamı diyosun da şükür depom var her türlü ihtiyacımı da giderebiliyorum. Evde araba boyuyabilirmisin demişsin, depomda tampon çamurluk boyadım. Demek istediğim en sevmediğim şeydir tanınmadan yapamazsın denilmesi bana. Akvaryum yapamazsın dediler 320Litre akvaryum yaptım. Kapıda yay değişemezsin coil takamazsın custom kule gergisi imal edemezsin falan fıstık. Çok şükür elimiz iş görüyo. He ben malzemeyi alıcam malzemeyi zımba gibi önünüze koycam demiyorum yok öyle bi dünya Elbette acemilik olcak ama bi yerden başlayıp öğrenmek, eli alıştırmak malzemeyi tanımak lazım.

--

Ruudvan abi video bekliyorum (y)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Agah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyvallah m.kerim amca yaşın küçük diyosun ev ortamı diyosun da şükür depom var her türlü ihtiyacımı da giderebiliyorum. Evde araba boyuyabilirmisin demişsin, depomda tampon çamurluk boyadım. Demek istediğim en sevmediğim şeydir tanınmadan yapamazsın denilmesi bana. Akvaryum yapamazsın dediler 320Litre akvaryum yaptım. Kapıda yay değişemezsin coil takamazsın custom kule gergisi imal edemezsin falan fıstık. Çok şükür elimiz iş görüyo. He ben malzemeyi alıcam malzemeyi zımba gibi önünüze koycam demiyorum yok öyle bi dünya Elbette acemilik olcak ama bi yerden başlayıp öğrenmek, eli alıştırmak malzemeyi tanımak lazım.

--

Ruudvan abi video bekliyorum (y)
    yakın olsa gel birlikte yapalım dıcemde ankara bana daha yakın

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakın olsa gel birlikte yapalım dıcemde ankara bana daha yakın
    ahaha aynen abi cok iyi olurdu aslıda, düşünmen yeter eyvallah

RickPierOneiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takipteyim

RickPierOneiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    durum ne oldu ya ruudvan yapamadın mı yoksa evden mi attılar

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler deneyen-eden, yapan-yapamayan varmı uygulamayı ??
    Fiat's Are Faster Than You Think!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben baslık sahibinin uygulamasını merak ediyorum 1 seneyi geçmiş nasıl oldu sıcaklık gördükçe deforme oldu mu kapaktaki kaplamada yazarsanız sevinirim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)