User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
127 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 106 için karbon kaput yada folyo bilgi ?

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamponu kaplamak cok cok cok guzel ama, inik arabalarda cok sıkıntı olur illaki surtersin, sagdan soldan patlama catlama yaparsa kotu olur.

kaputu kaplatırsan sıfır astarsız yan sanayi bişey al yoksa sorun olabilir
    gözünü bukadar karartıysan gercek carbon civiclerdeki gibi olan kaput var ingilterede cok aşırı pahalı degil, tabi abd deki kadar ucuz degil ama fiyat uygun.

sunroof cevresi mantıklı, ama tavan guzel olur bak bmw de 10 numara
    benim araba leylek gibi önü sürtmem dikkat ederim ama mutlaka olucaktır.

bide eğer bütçem yeterse tamponu lumar'ın kaput koruma için yaptıgı şeffaf filmle kaplamayı düşünüyorum.

şimdi kaput için 550 ytl dendi eğer o fiyatlara orjin carbon kaput var ise nie almıyım link filan varmı ?

tavan için izmire gitmem gerek o yalan olur

şu anda için iç kapı mandalı çerçevesi, dış kapı mandalı,sunruf mandalı ve ışıkların oldugu parça, sendeki gibi konsol paneli ve depo kapağı. bunların fiyatları yarın gelicek eğer zorlamazsa beni kaput ve tamponuda göndericem. çünkü bugun bi firma ile konustum sadece 2 tane iç kapı mandal çerçevesine 100 euro dedi bende bişe dedim ama buraya yazamam

izmirdeki firma fiyat açısından çok makul gibi telefon görüşmem onu gösteriyor ve yaptları işi çok beğendim.
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    www.megkaplama.com

firmanın uygulamalar bölümünde carbon king vti gördüm, 20.000 dolar harcandığı yazılmıştı , yanlış hatırlamıyorsam ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    www.megkaplama.com

firmanın uygulamalar bölümünde carbon king vti gördüm, 20.000 dolar harcandığı yazılmıştı , yanlış hatırlamıyorsam ?
    onu bende gördüm 18.sayfa

ben çakma carbon king olucam

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı göki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu bende gördüm 18.sayfa

ben çakma carbon king olucam
    Alıntı carbon king Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

CARBONLAR

36-SEİBON carbon kaput
    37-carbon ek9 ön lip
    38-carbon bagaj
    39-carbon yan çıtalar
    40-SEİBON carbon dikiz aynaları
    41-carbon bagaj çıtası
    42-carbon gösterge paneli
    43-carbon gösterge çerçevesi
    44-carbon ön konsol havalandırmaları
    45-carbon orta konsol
    46-carbon jant göbekleri
    47-MUGEN carbon ön panjur

20.000dolar harcanmıstır.parcaların %90 ını amerikadan gelmiştir.san diegodaki gunay ve burak kardeşlerimize burdan çok çok teşekkürler ediyoruz...
    amerika'dan carbon gelmiş evde bir bayram havası

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karbonu bol bulduk modeli yapmamak lazım ama evin mutfak rafları karbon fikri super.

bu firma nerdeyse 2 sene önce cıkarttı kaputu ilk cıktığında hemen adamlar la konustum ama sonra benim tamponda loga olan yere yag sogutucu vs.. gelince kaput biraz sıkıntı oldu bende orjinal kaputu depoya koyup cıkma aldım, sonra bu kaplama olayı cıktı ama oda nedense kendime sindiremedim...

http://www.spoox.co.uk/catalog/produ...products_id=76
    dedigim gibi daha once kaput ve bagaj ı getirmek için fiyat cıkarmıstım ama 106 tıya 1 lira daha harcamak istemiyorum, zorla yakıcan beni 2 tane kaput getiricez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karbonu bol bulduk modeli yapmamak lazım ama evin mutfak rafları karbon fikri super.

bu firma nerdeyse 2 sene önce cıkarttı kaputu ilk cıktığında hemen adamlar la konustum ama sonra benim tamponda loga olan yere yag sogutucu vs.. gelince kaput biraz sıkıntı oldu bende orjinal kaputu depoya koyup cıkma aldım, sonra bu kaplama olayı cıktı ama oda nedense kendime sindiremedim...

http://www.spoox.co.uk/catalog/produ...products_id=76
    dedigim gibi daha once kaput ve bagaj ı getirmek için fiyat cıkarmıstım ama 106 tıya 1 lira daha harcamak istemiyorum, zorla yakıcan beni 2 tane kaput getiricez

bende 106'ya harcamak istemiyorum ama içimde kaldı indigo kadran f1 ayna ve carbon bunlar benim için vazgeçilmez carbon yüzünden hondaya geçmeyi düşünüyorum son anda bu işe girdik artık geri dönüş yok

o 400 euro mu pound'mu

şimdi yan sanayi kaput alıp onumu yaptır diyosun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya gürkan uykumun içine ettin resmen bagaj spoiler hepsi var burda ama bagaj çok pahalı ama herşeyi sil baştan düşünücem şimdi yarın bi fiyatlar gelsin duruma göre seninle bi görüşelim hepsinden 2 şer getirelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açıkcası ben hiç bi arabanın en ufak orjinal parcasını bozmak istemiyorum, 2. kaputun farların ustunu biraz kapa logo iptali işçilik filan bi tuttu geçen sene satiyim sıfır yan sanayi kaput alıp karbon kapliyim dedim güzelde her gören güzel olmuşdan önce altına bakıp aa bu kaplama dicek ama saglıklı olması için boyalı kaputa kaplama olmaz bide daş gelcek yolda.

bu arada seni kriz vurmadı galiba, döviz matbaa sımı vardı sizde
    bence bagaj ve spoiler pahalı ama kaput banada göz kırpıyo 2 senedir zor tutuyorum almamak için. biri çıksın çirkin desin bende hak veriyim almiyim

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Talking

goki kaplama guzel durmamis orj. guzel durmaz demistim ya hani
    orj. CF kaput fenaa duruyo bence direk siparis et fikrimi asiri derecede degistirdi

ya turkiyede su carbon kumasiyla kaplama yapicakbirileri bulunmaz mi acaba?

kaput,tavan,bagaj kombinasyonu yaptirasim geldi ciddi ciddi
    - K -

________
    Dr.Ecu

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    açıkcası ben hiç bi arabanın en ufak orjinal parcasını bozmak istemiyorum, 2. kaputun farların ustunu biraz kapa logo iptali işçilik filan bi tuttu geçen sene satiyim sıfır yan sanayi kaput alıp karbon kapliyim dedim güzelde her gören güzel olmuşdan önce altına bakıp aa bu kaplama dicek ama saglıklı olması için boyalı kaputa kaplama olmaz bide daş gelcek yolda.

bence bagaj ve spoiler pahalı ama kaput banada göz kırpıyo 2 senedir zor tutuyorum almamak için. biri çıksın çirkin desin bende hak veriyim almiyim
    folyo kaplama veya cf kumasiyla kaplama yapildiktan sonra ustune guvenlik filmi cekilse olmazmi acaba ? benimde aklimdan ilk bole bisey gecti cunku
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kanks kriz beni deldi geçti ama elimde bi çekim var onu arkadaşa kasdırdım gereli işleri onun kredi kartı ile yapıcam o yüzden geniş takılıyorum

ben bi aksaray yapayım kaput için bakalım ne kadarmış kaputlar bide pug'un yan sanayi tamponu nu hiç görmedim bildiğin yer varmı aklımdan çıkaramıyorum tampon ve kaput kombinasyonu nu

Alıntı 10ur_K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    goki kaplama guzel durmamis orj. guzel durmaz demistim ya hani
    orj. CF kaput fenaa duruyo bence direk siparis et fikrimi asiri derecede degistirdi

ya turkiyede su carbon kumasiyla kaplama yapicakbirileri bulunmaz mi acaba?

kaput,tavan,bagaj kombinasyonu yaptirasim geldi ciddi ciddi

http://www.megkaplama.com/

sakalımız yokki

bu hafta belli olucak tamamen çakma king mi olucam orjin king mi yarın şu fiyatlar bi gelsin izmirden duruma göre orjin yada çakma mı olucagına karar vericem

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim polyesterci CF kaput dökerim diyor.cf kumaşlar mevcut tr de.

ufak bi parça döktürüyüm yapabilirse cf kaput işine gireriz

...... Sefa_vts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaput fenaa Beyazdada ne güzel durur ya.. Gökhan eğer bişi yaptırmaya karar verirsen toptan yaptırma imkanımız olursa iyi olur.. bende girişebilirim konsoldaki parçalar için kaplanma olayına.. beraber göndeririz ucuza gelmese bile iyi olur.. Tek olmak istion ayrı

Yasin Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bahsettiğim gerçek karbon için 2 yöntem var biri vakum diğeri trim yöntemi sıfırdan parça üretilecekse ağırlık kaygısıda varsa vakum tekniği kullanılır yok ağırlık önemli değil sadece kozmetik olsun dersen trim yöntemi yeterlidir. trim yöntemiylede kaputta kaplarsın tavanda ama çok şekilli bi kaputsa ona uygun ince kumaş gerekli.
    bu arada yapılışını merak edenler için video http://video.google.com/videosearch?...cs&emb=0&aq=f#
    tamam fakat sizin trim dediğiniz el yatırması. o uygulamada fırça yada türevi araçla ilacı yedirmek lazım hem desen hassas dediğim gibi çok çabuk bozuluyo hemde ilaçla elyaf arasında hava kalma riski çok yüksek hava kaldığı zamanda hiçbişeye benzemiyo folyo kapmala yapın daha iyi. hava kalmasın deseniz malzemeye baskı uyguluyosunuz bu sefer desen bozuluyo. vs vs..

o yüzden vakum da desen düzgün, sıfır hava ve en yüksek mukavemet oluyo.

trim uygulaması en fazla iç kısımda ufak çaplı parçalarda yada araç dışında kapı kolları, panjur yada depo kapağı gibi yine ufak parçalarda kullanılmalı bence

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hava kalıcak bişey yokki sen video yu bi izle yanlış anladığın bişeyler var.
    arkadaşın konu başka yerlere gitmesin.

Yasin Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok anladım bi sorun yokta
    neyse olmadı özelden görüşelim
    haklısın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu karbon malzemesi ile kaplama olayı dış malzemede cok iyi sonuç vermeye bilir.

cuktu dıs malzeme cok kasılıyo, dışarıdan güneş içten motor, araba yıkama filan.....
    ustune kaplama yapılırsa daha uzun ömürlü ama yaptırmaya 550, koruma filmi 300 bide orjinal parcanın parası, hazır gercek karbondan daha pahalı gelir gibi geliyo bana.

Bide tt ye 2-3 parca malzeme almıstım almanyadan, altı orjinal parca, biraz kabarma yaptı vernikten reimlerini ceker eklerim guzel bi havada.

Bu arada cf işi tr de cok gelişmiş durumda teknelerde özellikle, bu kumaş kaplama olayınıda izmir ve bursada cok iyilermiş... ama bi turlu direk yapan yere ulasamıyosun

mustafa35
    Misafir
    bende bı ara kaput arıodum 106 ya ama melasef bulmadıgım ıcın..bi kac yere sorduktan sonra izmir de birisi lazer ile yapıo fiyat olarak 400-500demişlerdi

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursada bu iş çok ilerlemiş. SpeedSound Erdoğan bey Bursa'da yaptırıyor bütün CF işlerini. Ama kaput bagaj gibi kaporta aksamlarının kaplanması bence çakma duruyo ne bileyim. Hadi iç mekan neysede. Birde aracın rengi siyah değilse yamalı eşşek gibi duruyor. Şahsen ben CF kaput alırsam ya aracın rengine kaplatırım yada boyatırım. Hafif diye alırım kaputu yani. Ama araba siyahsa kaput hoş olabilir. Bu arada Görkem. Kaput çirkin alma
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)