User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Hangi Auto King Bayisi? / İstanbul

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hangi Auto King Bayisi? / İstanbul

Arkadaşlar merhaba,

Geçen evin önünde aracıma sürtüp kaçtılar. Sigortacımla görüştüm, AutoKing ile kasko firmasının anlaşması olduğu ve mini onarım altında kaskoyu bozmadan halledebileceğini söylediler.

Aslında amacım, kasko sözleşmesinde 500-1000 liralık onarımlar kaskoyu bozmadan yapılabilir gibi bir hüküm olsaydı dışarıda işçiliğini beğendiğim bir yerde yaptırmaktı, ancak bu mümkün değilmiş. İlla ki Auto King olmalıymış.

İnternette Auto King ile ilgili okuduğum yorumlar hiç iç açıcı değil. İstanbul içi önerebileceğiniz, işçiliği güzel Auto King bayisi var mıdır? Avrupa olursa iyi olur, ancak işçiliği güzelse Anadolu'ya da geçebilirim, zira bu bir kere olacak bir olay, iyisi olsun.

Hasarın resmi de bu:
    [/QUOTE]

Teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu mini onarimlar ileride daha buyuk sikinti cikartiyor, police fiyati vs vs.
    yerinde olsam kendi cebimden yaptirirdim.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Geçen evin önünde aracıma sürtüp kaçtılar. Sigortacımla görüştüm, AutoKing ile kasko firmasının anlaşması olduğu ve mini onarım altında kaskoyu bozmadan halledebileceğini söylediler.

Aslında amacım, kasko sözleşmesinde 500-1000 liralık onarımlar kaskoyu bozmadan yapılabilir gibi bir hüküm olsaydı dışarıda işçiliğini beğendiğim bir yerde yaptırmaktı, ancak bu mümkün değilmiş. İlla ki Auto King olmalıymış.

İnternette Auto King ile ilgili okuduğum yorumlar hiç iç açıcı değil. İstanbul içi önerebileceğiniz, işçiliği güzel Auto King bayisi var mıdır? Avrupa olursa iyi olur, ancak işçiliği güzelse Anadolu'ya da geçebilirim, zira bu bir kere olacak bir olay, iyisi olsun.

Hasarın resmi de bu:

Teşekkürler.[/QUOTE]

1 tane forester 1 tane de super b götürdüm Maslaktakine.
    Adamlar aşırı derece yoğun, bu aralar götürürsen ortalama Eylül sonu belki de Ekim başı gibi tarih vereceklerdir.
    Maslak haricinde bir yere gitmeni öneririm. En azından diğer şubelerini ara yoğunluğunu öğren ona göre bırak.
    Maslak - İkitelli - Maltepe de var birde sanırım.
    Super B ye bayram sonrası dedi, biraz mırın kırın ettik saolsun 8 Eylül de aldı bugün teslim alacağız.
    Mini onarıma girer 2 Lokal olarak ortalama 150-200 Extra ödersin. 140 Baz fiyat gibi bir şey - Max 200 e falan çıkarsın. 200 Bile tutmayabilir
    http://www.autoking.org/servisler_istanbul_105.html
    Geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mini onarimlar ileride daha buyuk sikinti cikartiyor, police fiyati vs vs.
    yerinde olsam kendi cebimden yaptirirdim.
    O ihtimali de değerlendiriyorum ama, 10 yıldan beri kasko yaptırıyorum arabaya. Şimdiye kadar bir Şahin parası vermişimdir herhalde. Böyle bir imkan varken değerlendirelim istiyorum.

Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.
    Adamlar aşırı derece yoğun, bu aralar götürürsen ortalama Eylül sonu belki de Ekim başı gibi tarih vereceklerdir.
    Maslak haricinde bir yere gitmeni öneririm. En azından diğer şubelerini ara yoğunluğunu öğren ona göre bırak.
    Super B ye bayram sonrası dedi, biraz mırın kırın ettik saolsun 8 Eylül de aldı bugün teslim alacağız.
    Mini onarıma girer 2 Lokal olarak ortalama 150-200 Extra ödersin. 140 Baz fiyat gibi bir şey - Max 200 e falan çıkarsın. 200 Bile tutmayabilir
    Geçmiş olsun.[/QUOTE]

Aynen ufak bir meblağ ek olarak isteyeceklerdir, ama problem değil. İşçilikleri güzel olsun, boya sırıtmasın yeter.

Ancak bir arkadaşım Maslak Şubesini pek önermedi. Sanırım bu işlerde nesnel bir genel geçer yok. Birisinin memnun kaldığına, diğeri kalmayabiliyor.

Bakalım biraz daha araştıralım. Sanırım kelalper ve Ertekin abilerle gitmek lazım buralara. Bir miktar dayak çözüm olabilir.

Cevap için teşekkürler.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ihtimali de değerlendiriyorum ama, 10 yıldan beri kasko yaptırıyorum arabaya. Şimdiye kadar bir Şahin parası vermişimdir herhalde. Böyle bir imkan varken değerlendirelim istiyorum.

Geçmiş olsun.
    Aynen ufak bir meblağ ek olarak isteyeceklerdir, ama problem değil. İşçilikleri güzel olsun, boya sırıtmasın yeter.

Ancak bir arkadaşım Maslak Şubesini pek önermedi. Sanırım bu işlerde nesnel bir genel geçer yok. Birisinin memnun kaldığına, diğeri kalmayabiliyor.

Bakalım biraz daha araştıralım. Sanırım kelalper ve Ertekin abilerle gitmek lazım buralara. Bir miktar dayak çözüm olabilir.

Cevap için teşekkürler. [/QUOTE]

Sonuç olarak yoğun bir yer, çok fazla irdileyerek yapmıyorlar.
    Onun için kaportacıya gidersen o da minimum 400 den aşağıya yapmaz o işi.
    %50 sinden den daha az fiyata yaptırıyorsun
    Eğer yok beklemem, önermediler derse yine Maslakta sağlam kaportacı var Fazlı usta tavsiye ederim. Yıldız Kaporta

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Getir bana ben hallederim.

Malzeme Listesi :

Spatula : 1 adet
    Boya Sökücü : 2 adet
    80D Zımpara : 1 Adet

Bol kas gücü : Sınırsız...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Getir bana ben hallederim.

Malzeme Listesi :

Spatula : 1 adet
    Boya Sökücü : 2 adet
    80D Zımpara : 1 Adet

Bol kas gücü : Sınırsız...

Akşam yorgunluk: Paha biçilemez

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Sol camurluk lokal olursa renkte ton farki olacaktir zira boya rengi buna pek musait degil.
    Yinede sen bilirsin istersen maltepe auto kingde servis muduru seyfullah bey var
    Gorusebilirsin ama bayram yogunlugu vardir.

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler başka konu açmayayım, servise ne şekilde gitmemiz gerek elden evrak poliçe istiyorlar mı mini onarım için ?

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bişeye gerek yok mini onarımsa zaten poliçe yanında oldun yeter.

Mini onarıma girmezse beyan yazarsın hasarsızlığın düşer ona dikkat et.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poliçe yeterli, yalnız ilk olarak yapılacak yerin tesbitini yapıyorlar, sonrasında gün veriyorlar. İki kere git gel durumu oluyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)