User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Sprinter için buzdolabı, perde, otomatik kapı

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sprinter için buzdolabı, perde, otomatik kapı

Merhabalar, multivanı sattıktan sonra yine o büyüklükte bir araç aldık. 13+1 Sprinter ( en kısa şase olarak bunu bulabildik ancak bir 3'lü koltuğu çıkararak arkaya bagaj hacmi yaratacağız )

Öncelikle olarak araca bir buzdolabı arıyoruz, daha önce hiç almadığımız için nerden buluruz bilmiyoruz. Perde konusu ise, araç bizden önce 2015 model olarak sıfır alınmış, Tekirdağ içinde turizm işi yapan bir firmada çalıştığı için aracı en boş paket almışlar. ( Klimasız, manuel kapılı,perdesiz) Dışarıdan albatros marka klima takılmış, yeterli derecede soğuttuğunu düşünüyorum. Ancak dışarıdan taktırdıkları kapı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kapı mekanizmasının dışarıda olması canımı sıkıyor ve gizli bir mekanizma arıyorum.

Perde konusunda ise, araç perdesiz olduğu için park sırasında sürekli güneş alıyor ve trafik içinde aile bireylerinin belli olmasını istemiyoruz. Sizin fikrinizi almak amacıyla soruyorum, sizce perde mi taktırmalıyız yoksa cam filmi işimizi görür mü ?

Ayrıca elinde mönitörlü sprinter teybi olan varsa mesaj atabilir.

Saygılar, sevgiler tt ailem. Gün gelir belki otomobilleriniz konusunda görürüz.

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizde geçen hafta kullanmış olduğumuz 2016 vito 114 ün iç dizaynını yaptırdık ikitelli sanayide aytaç oto dizayn..biz memnun kaldık çok isterseniz arayın bilgi alın..google da yazınca direk çıkıyor sitesi.

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde geçen hafta kullanmış olduğumuz 2016 vito 114 ün iç dizaynını yaptırdık ikitelli sanayide aytaç oto dizayn..biz memnun kaldık çok isterseniz arayın bilgi alın..google da yazınca direk çıkıyor sitesi.
    Tamamdır ustam teşekkürler bakıyorum hemen

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler