User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ankara far camý tamiri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ankara far camý tamiri

Arkadaşlar merhaba,

Demin yanlarken spin atıp farı bariyere geçirdim, çalışma fonksiyonlarında sıkıntı yok, darbeden sonra far biraz yakını aydınlatmaya başladı ve camı kırıldı. Sizlerin önerisi nedir çözüm için? Tamir(fiberglasdan yeni döküm cam), çıkma(güvenemiyorum), kendi cebimden yeni far(cezbetmiyor), kaskodan yeni far(hasar kaydım hiç yok)? Ayrıca 1-2 hafta böyle gezsem farı komple bozar mıyım? Kaskoda şu an %68 indirim var, 1031 TL ödüyoruz, bozsam fiyat çok yükselir mi? Dışarda yaptırırsam tahmini hasar tutarı 2000 TL olur.

Not: 2013 BMW F20 116i sol far

https://i.hizliresim.com/8NOA7k.jpg

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tanesi 1200 e iyiymiş, alın takın bence.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şaşmazda 2002 stop var. Yeni far almadan önce oraya gösterin bence. Çare bulabilirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşmazda 2002 stop var. Yeni far almadan önce oraya gösterin bence. Çare bulabilirler.
    2002 stop ile whatsapp uzerinden gorustum, gereksiz bir atar yapti kendileri, sinirim bozuldu, sasmazda gezmek istemedim, konya yolu opetin icinde kost otomotiv var, babamin yakin arkadasi, gittim oraya, kaskodan sadece far degisimi talep ettim, far ellerine ulasinca haber verecekler, arabayla gidip degisecegim, 2-3 lira hasar kaydi olacak artik, kasko %65 indirimli, %60 a duser diye dusunuyorum.
    Konu Özgür Güneş tarafından (01-12-2017 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler