User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ankarada oto cam fitili - cam lastiği

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ankarada oto cam fitili - cam lastiği

Selamlar, Ankara'da metre işi farkli otomobil cam fitili-cam lastiği çeşitleri bulabileğim bir yer arıyorum.

Aracımın arka camı çevresinde su alma şikayeti yüzünden fitili söküldü. Orijinal fitili sökülürken koptu, tekrar kullanılamayacak duruma geldi.
    Problemin arka camdan kaynaklanmadığı anlaşıldı. Cam silikonlarından, fitilin eksik kalan boşluğundan yada herhangi bir yerinden su almıyor büyük ihtimalle.
    Yeni fitil satın almam ve fitilinde yerinde durabilmesi için camın sökülüp, tekrar silikonlanması gerekiyormuş. Zaten problemsiz olduğu anlasilan cam için camcıya ekstra sök-tak parası vermeyi istemiyorum.

Şu anda fitil yok, kanalı boş duruyor, yalıtım problemim de yok. Yalnızca arkadan dikkatli bakıldığında görsel bir eksiklik mevcut.
    Fitilin geldiği boşluğa metrelik universal cam fitili ve teroson alip aracıma uygulamayi istiyorum. Malzeme temini konusunda yardıma ihtiyacim var.
    Ankara içinde bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mi?

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALKAN TEKNİK HIRDAVAT OTO KAPI BAGAJ FİTİLLERİ - Ankara Etimesgut

google dan arattırdıktan sonra telefonla ıletısıme gecıp nokta atısı yapsan bence daha az yorulursun.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    google ile zaten buraya yazmadan önce yapip bilgi sahibi oldum. Bu sebeple buradan yardımcı olabilecek bir "kurum yada firma" yerine "birileri"ni sordum.

Benim amacım aracı ile ugrasmayi seven ve bunu anlayan birinin vasıtasıyla yine benzer kafa yapısına sahip bir esnaftan alisveris yapmayı istememdi. Çünkü bugün yeterince "o camın sökülüp takılması lazım" cümlesini duydum.
    Eminim bu yazıyı okuyan pek çok otomobilsever "o iş öyle olmaz", "o öyle yapılmaz"ı duyup, ustanın(!) "yapılmaz" dediği şekilde sözkonusu sorununu gidermiştir.

tesekkürler yine de ilgine.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler