User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: Kaporta Boya Ustası

raptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatta çok uçmayan boyasız göçük düzelten yer tavsiyeniz var mı ?

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim de arabamda dolu hasarları vardı. Yaptırdım ama beceremediler pek. Araba 2.0 tfsi quattro a5, 131000 km de. Yağ yakıyordu, yaptırdım, ıvır zıvır her sıkıntısını hallettim. Satsam, f/p olarak daha iyi bir araç yok. Eş değer tatminlikte bir şey alayım desem en az 150 üste koymak lazım. İşim Bulgaristanda olduğu için Türk plakalı arabaya yatırım yapmak saçma benim açımdan. Komple boyatayım, ömürlük bende kalsın diyorum. Var mı çok çok iyi bir usta önerisi olan ?

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de arabamda dolu hasarları vardı. Yaptırdım ama beceremediler pek. Araba 2.0 tfsi quattro a5, 131000 km de. Yağ yakıyordu, yaptırdım, ıvır zıvır her sıkıntısını hallettim. Satsam, f/p olarak daha iyi bir araç yok. Eş değer tatminlikte bir şey alayım desem en az 150 üste koymak lazım. İşim Bulgaristanda olduğu için Türk plakalı arabaya yatırım yapmak saçma benim açımdan. Komple boyatayım, ömürlük bende kalsın diyorum. Var mı çok çok iyi bir usta önerisi olan ?
    Seninle aynı düşünceler içersinde geçen sene ekim ayında arabamı boyatmaya karar verdim. Öncesinde çok yerle görüştüm en son yakın bir arkadaşımın yeni açtığı dükkana bıraktım. 25 günde çıkar dedikleri arabam şubatta çıktı ufak tefek hataları var ama olsun eskisinden çok çok iyi. Fiyatlar 10bintl ile 20bintl arasını bulur herhalde. Ben 7.5a anlaşmıştım, maslakta 17 fln demişlerdi. Zor bir süreç, Allah sabır versin. Dilersen yönlendiriyim git bi görüş fiyat al.
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı [RaCeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seninle aynı düşünceler içersinde geçen sene ekim ayında arabamı boyatmaya karar verdim. Öncesinde çok yerle görüştüm en son yakın bir arkadaşımın yeni açtığı dükkana bıraktım. 25 günde çıkar dedikleri arabam şubatta çıktı ufak tefek hataları var ama olsun eskisinden çok çok iyi. Fiyatlar 10bintl ile 20bintl arasını bulur herhalde. Ben 7.5a anlaşmıştım, maslakta 17 fln demişlerdi. Zor bir süreç, Allah sabır versin. Dilersen yönlendiriyim git bi görüş fiyat al.
    17 mi? Bu otomobil sektörünü gerçekten anlamıyorum. Ya işler çok iyi ya da tek müşteriden dükkanın tüm masrafını çıkartma peşindeler.

Ekim-Şubat arası çok ciddi süreymiş hocam. İyi sabır varmış. Ben yine de bilgileri alayım, müsait bir vakitte görüşürüm. Teşekkür ederim şimdiden.

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benim arabayı 2 kere boyadılar ilkinde istediğim gibi olmadı ama gene de süreç uzun. Her işe saldırdılar yeni oldukları için onları da anlıyorum. Benim de acelem yoktu,yeterki düzgün çıksın dedim. Maslakdaki fiyatlar geçen senenin git sor soruştur ortalama 10 diyorum ben, haber verirsin Bu arada ben arabanın içini komple söktürttüm kendim bi güzel temizledim streçledim. Boyada arabanın içi fena kirleniyor haberin olsun.
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı raptor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatta çok uçmayan boyasız göçük düzelten yer tavsiyeniz var mı ?
    Kartal teknikel. Küçükyalı dinamik oto

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sasuta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakaryada Murat Tokur var kaporta ustası ben kendisini tanımam ama sosyal medyada paylaştığı işlere bakıyorum adam milimetrik çalışıyor. Hatta bi tane siyah jetta resimleri dolaşır bazen, adam arabayı yoktan varetmiş resmen.

İhtiyacı olan olur diye yazmak istedim. Nette İsmiyle yada Auto Class Dörtyol diye aratılırsa bulunur sanırım.
    Selamlar. Burada referansi olan var mı? Çalışmaları fena görülmeyor. Eğer dibimde bu kadar iyi bir usta varsa uzaklarda aramayayım.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba yeni konu açmamak için buraya yazıyorum. Tuzla Pendi̇k civarı kaporta ustası arıyorum. Kaportada düzeltme ve boya işleri var. Temiz çalışan birini bulmak zor. Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürekli gittiğim yeri öneririm. Bir çok arkadaşı mı da yonlendiririm. Eski adı onarım oto yeni adi bimes servis kartal sanayi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli gittiğim yeri öneririm. Bir çok arkadaşı mı da yonlendiririm. Eski adı onarım oto yeni adi bimes servis kartal sanayi
    Teşekkür ederim.

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel olsun var mı titiz düzgün iş yapan kaporta boyacı tavsiyesi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler