User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 360 led ?

bytchjx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

360 led ?

İyi forumlar. Aracım golf 7 tdi. Taiwan malı replika far aldım mercek içine de standart ledlerden taktım h7. Bu 360 ledlerin mercekte performansının iyi olduğunu söylüyolar fakat fiyatlar arttığı üçin cesaret edemedim. Mercekte stark ya da başka markaların 360 ledinden kullanan varsa yorum yapabilir mi ?

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 hafta önce aliexpressten aldım 360 derece led. Daha önce iki tarafında led olan bildiğimiz modellerden kullanıyordum. Aldığım 360 derece ledin yorumları baya iyiydi. Golf 6 mercekli taiwan fara taktım. Aydınlatma çok kötü taktığım gibi geri söktüm önceki ledlerim çok daha iyi aydınlatıyordu. İleriyi asla aydınlatmıyor aracın sadece hemen önünü aydınlatıyor.Uzunu hiç söylemiyorum varla yok arası bişey. Aynı şekilde selektör de çok zayıf. Benim aldığım ürüne çok iyi süper diye yorum yapanlar neye göre yorumluyor çok merak ediyorum. 270 tl vermiştim çöpe gitti.
    12 ' GOLF 6 1.6 TDI
    22' MEGANE 4 1.3 TCE

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 hafta önce aliexpressten aldım 360 derece led. Daha önce iki tarafında led olan bildiğimiz modellerden kullanıyordum. Aldığım 360 derece ledin yorumları baya iyiydi. Golf 6 mercekli taiwan fara taktım. Aydınlatma çok kötü taktığım gibi geri söktüm önceki ledlerim çok daha iyi aydınlatıyordu. İleriyi asla aydınlatmıyor aracın sadece hemen önünü aydınlatıyor.Uzunu hiç söylemiyorum varla yok arası bişey. Aynı şekilde selektör de çok zayıf. Benim aldığım ürüne çok iyi süper diye yorum yapanlar neye göre yorumluyor çok merak ediyorum. 270 tl vermiştim çöpe gitti.
    led takıp da aydınlatma alanını çeken kişi-araştırma çok çok az gördüm... genelde karşısına geçip foto paylaşıp 'harika oldu' deniyor... yeni arabalar led aydınlatmaya döndü tamam da, fara 1 tane led ampül takarak çözmüyor ki onlar, halojenden xenona geçerkenki teknoloji değişimi gibi komple bir sistem yeni led farlar... 1 tane ampulle iş çözülebiliyorsa hemen alıp takalım, hem xenon gibi aydınlatsın hem yağmurda kaybolmasın hem de 1 ampül kadar kolay olsun...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 senedir stark led kullanıyorum full power modeli olması lazım 360 derece led olanlardan megane coupe bixenon mercekli farklarda gayet memlunum sıfır sıkıntı xenon gibi yok kablo gitti balans gitti ampul gitti derdi yok hertürlü tavsiye ederim

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öyle bi led varsa bende alırım bixenon merceğe bütün ledleri denedim orjinal d2s xenon un yarı ışığını verdi.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

bytchjx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emreakyol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 senedir stark led kullanıyorum full power modeli olması lazım 360 derece led olanlardan megane coupe bixenon mercekli farklarda gayet memlunum sıfır sıkıntı xenon gibi yok kablo gitti balans gitti ampul gitti derdi yok hertürlü tavsiye ederim
    Ya bana da stark ı önerdiler çok, o yüzden açıkçası merak etmiyo değilim. Bir de atölye semihin ledini merak ediyorum.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    led takıp da aydınlatma alanını çeken kişi-araştırma çok çok az gördüm... genelde karşısına geçip foto paylaşıp 'harika oldu' deniyor... yeni arabalar led aydınlatmaya döndü tamam da, fara 1 tane led ampül takarak çözmüyor ki onlar, halojenden xenona geçerkenki teknoloji değişimi gibi komple bir sistem yeni led farlar... 1 tane ampulle iş çözülebiliyorsa hemen alıp takalım, hem xenon gibi aydınlatsın hem yağmurda kaybolmasın hem de 1 ampül kadar kolay olsun...
    Genel beklenti anladığım kadarıyla beyaz ışık versin güzel görünsün şeklinde. Yoksa aydınlatması orjinal xenon ve led farlara göre cidden kötü.
    12 ' GOLF 6 1.6 TDI
    22' MEGANE 4 1.3 TCE

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel beklenti anladığım kadarıyla beyaz ışık versin güzel görünsün şeklinde. Yoksa aydınlatması orjinal xenon ve led farlara göre cidden kötü.
    aynen öyle, herkes görüntüsüne bakıyor aslen...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler