User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Ön cam değişimi yer tavsiyesi

low&slow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araçta yağmur sensörü var mı? Ona dikkat edin. Benim xtrail yan sanayi değiştirdim. sensör ünite çalışmadı cam değişim sonrası. sıfırı 1050tl. serviste değiştirseydim hem cam hem sensör ünite değişecekmiş kaskodan.
    Bu araçta yağmur sensörü yok.

Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanayide kurumadan bant çekip yolluyorlar ama servis kurumasını bekliyor bant ile yollamıyor kaçak testi yapıyor. fiat servisinde 1.5 gün üzerine teslim almıştım aracı
    Aynen cam montaj yapıldıktan sonra aynı yerde minimum 4 saat duruyor. 1 gün kuruma süresi mevcut ertesi gün sıvı ve ısı testi yapılarak sigorta şirketinden teslim onayı alınarak yıkaması yapılarak müşteriye teslimat yapılıyor.
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2-3 gün olayı evrak işlerinden dolayı mı? hani eksper gelmesi vs filan mı var? yoksa işçiliği mi sürüyor o kadar?
    Sigortadan sigortaya değişiyor durum. Anadolu sigorta analiz sistem üzerinden değişim yapıyor, dosya girişinin yapılması dosya sorumlusunun onayı vermesi takribi olarak 1.5 günü buluyor. Onay gelir gelmez parça yok ise sipariş ediliyor. Ertesi gün sipariş 12de elimize ulaştığında montajı yapılıp kurumaya bırakılıyor. Yukarıdada belirttiğim gibi sıvı ısı testi yapılıp, sigorta şirketinden teslim onayı alınarak teslimat gerçekleştiriliyor.
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aranızda nos kullanan var mı ? Küçük hacimde işe yarar mı ?
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olur tabi klimaya bağlarsın yazın sıcak havada ferahlatır

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada yan sanayi camlarda nasıl desem bir noktaya baktığınızda bombeli görüntü oluyor.bir kac kişide denk geldim.ben olsam farkını veririm sıfır takarim.punto Aracım da bile öyle yaptım.arkadasim yan sanayi taktırdı resmen gözüm ağrıyor

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada yan sanayi camlarda nasıl desem bir noktaya baktığınızda bombeli görüntü oluyor.bir kac kişide denk geldim.ben olsam farkını veririm sıfır takarim.punto Aracım da bile öyle yaptım.arkadasim yan sanayi taktırdı resmen gözüm ağrıyor
    camlar konusunda bende sizin gibi düşünüyorum.orjinali olması konusunda ısrarcıyım.belki yan camlarda o kadar sorun etmem ama ön ve arka orjinal olmalı bence de

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı low&slow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araçta yağmur sensörü yok.

Aynen cam montaj yapıldıktan sonra aynı yerde minimum 4 saat duruyor. 1 gün kuruma süresi mevcut ertesi gün sıvı ve ısı testi yapılarak sigorta şirketinden teslim onayı alınarak yıkaması yapılarak müşteriye teslimat yapılıyor.

Sigortadan sigortaya değişiyor durum. Anadolu sigorta analiz sistem üzerinden değişim yapıyor, dosya girişinin yapılması dosya sorumlusunun onayı vermesi takribi olarak 1.5 günü buluyor. Onay gelir gelmez parça yok ise sipariş ediliyor. Ertesi gün sipariş 12de elimize ulaştığında montajı yapılıp kurumaya bırakılıyor. Yukarıdada belirttiğim gibi sıvı ısı testi yapılıp, sigorta şirketinden teslim onayı alınarak teslimat gerçekleştiriliyor.
    2 gün olurmu diyosun
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler