User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Sökülebilir Kauçuk Kaplama Sorunsalı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Unhappy Sökülebilir Kauçuk Kaplama Sorunsalı

Herkese selamlar, öncelikle pek aktif bir üye değilim sürçü lisan edersek affola.. Meseleye geçeyim, Mitsubishi Lancer 2010 sahibiyim. 2 sene kadar önce eski sahibi aracı Cardip marka sökülebilir boya ile kaplatmış, mavi renk iyi güzel.. Lâkin ikinci yaz güneşi ile birlikte boyanın verniği atıyor muhtelif yerlerde hiçbir sürtme vs. olmaksınız ve öğrendiğime göre bu Cardip denen yer kapanmış. Yani götürüp “al yaptığın işi düzelt” diyemiyorum ortada kaldım öylece. Ayrıca kaplama boyanın altında boyasız parçalar mevcut, yani kaplamayı söküp yoluma devam edemiyorum. Kendim ufak bir kısma normal akrilik vernik uyguladım ama bir şey değişmedi sadece sökülme durdu diyebilirim. Siz değerli insanlardan istediğim şey ise naçizane tavsiyeleriniz.. Bu sökülebilir boya işini iyi bilen, yardımcı olabilecek hatta tabiri caizse başkasının beceriksizliğini temizleyebilecek bildiğiniz yer var mıdır İstanbul’da tercihen Avrupa yakasında? Yoksa kendin komple uğraş sök, git komple fırın boya yaptır mı dersiniz? Fotoğraflarla durumu netleştirmeye çalıştım, şimdiden teşekkürler...

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TaGo bu konunun uzmanı. Tam yerine geldiniz
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Markayı biliyorum, doğrudur distr ü kapattı. Fena bir ürün değil en azından gerçekten ingiltere bazlı. Sorun giderilebilir ama kaput çok basitken, arka çamurluk biraz riskli olmuş. Atan kısmı top coat dediğimiz parlak ürün. İzmire gelebilirseniz halledebilirim. İstanbulda malesef sağlıklı çalışabildiğimiz birileri yok. Güvenip yönlendirme yapamam.

Bu arada bizim topcoat daha parlaktır o sebeple biraz ayrım olur. Aslında en sağlıklısı topcoat sökücüsü ile eskisini ordan komple alıp yeni parlatıcısını atmak
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim ürünümüz dediğiniz şu ABD menşeili Performix markası mıdır? Dediğiniz gibi bu dandik veyahut ince atılmış topcoatı söküp düzgünce bir topcoat atmak uzun ömürlü olur. Çünkü boya sağlam duruyor ama topcoat her geçen gün farklı yerlerden salıyor kendisini. İzmir’e yolum düşmez kısa vadede ne yazık ki.. Öyleyse sizin topcoat ürünlerinizi kullanıp kendim bir şeyler yapabilirim değil mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler