User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: Aracım Su Alıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bagajın alt kısmında stepne tarafından alıyor olamaz değil mi? Eski aracımda o bölgede göllenme yapıp frene bastıkça öne hareket eden sudan arka koltuklar ıslanıyordu.

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç dururken yağmur altında su alıyormu yoksa hareket halindemi alıyor bunun tespitini yapın önce
    dururken alıyordu.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bagajın alt kısmında stepne tarafından alıyor olamaz değil mi? Eski aracımda o bölgede göllenme yapıp frene bastıkça öne hareket eden sudan arka koltuklar ıslanıyordu.
    Yok hocam bagaj havuzu felan tertemiz.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bugün az da olsa yağmur yağdı. Fakat kontrollerimde hiçbir yer de su izine ya da suya rastlamadım. Yağmur yağdıkça kontrollerimi sürdüreceğim.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün az da olsa yağmur yağdı. Fakat kontrollerimde hiçbir yer de su izine ya da suya rastlamadım. Yağmur yağdıkça kontrollerimi sürdüreceğim.
    Mersonun taban izolasyonu sünger bayağı kalın suyu yukarı vermesi yani görmeniz için baya su alması lazım.bence taban halısını ve koltukları sökün imkan varsa tabi sadece şöför koltuğunu takın ve kullanın içinide temizleyin sonra gözlemleyin bakalım su nerden geliyor yoksa bulunmaz çok uğraşırsınız
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim lanet arabamda bir süredir su alıyor.şöför tarafı paspasın altı zaman zaman nemleniyodu.bastırınca su çıkıyordu.ıslak ayakkabıdan birikenler diye düşündüm ilk zamanlar ama sonradan birazcık işin üstüne gidince baya baya su sorunuyla karşı karşıya olduğumu anladım. döşeme altındaki süngerden sıktığım su ile çay demlerim o derece su var. yarın taban halısının ön kısmını komple sökücem.bakalım kaçak nerde.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mersonun taban izolasyonu sünger bayağı kalın suyu yukarı vermesi yani görmeniz için baya su alması lazım.bence taban halısını ve koltukları sökün imkan varsa tabi sadece şöför koltuğunu takın ve kullanın içinide temizleyin sonra gözlemleyin bakalım su nerden geliyor yoksa bulunmaz çok uğraşırsınız
    hocam tavsiye için teşekkür ederim bu akşam oldukça fazla yağmur yağdı paspasların üzerine kuru peçeteler koydum ve az önce üşenmedim inip kontrol ettim ve peçetelerin kupkuru olduğunu gördüm sevindim . Sanırım artık aracım su almıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim lanet arabamda bir süredir su alıyor.şöför tarafı paspasın altı zaman zaman nemleniyodu.bastırınca su çıkıyordu.ıslak ayakkabıdan birikenler diye düşündüm ilk zamanlar ama sonradan birazcık işin üstüne gidince baya baya su sorunuyla karşı karşıya olduğumu anladım. döşeme altındaki süngerden sıktığım su ile çay demlerim o derece su var. yarın taban halısının ön kısmını komple sökücem.bakalım kaçak nerde.
    çok geçmiş olsun araç nedir?

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun araç nedir?
    hahahhaha f20 bmw. senin kinin laciverti
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahhaha f20 bmw. senin kinin laciverti
    Allah yardımcın olsun zor işler. Ön taraf hepten sıkıntılı

İncelemişsindir büyük ihtimal ama ben yine de paylaşayım.

F30 Serisi 3.20 ED F20 Serisi 1.16i Araclar SU BİRİKİNTİLERİNE DİKKAT !! >> Sayfa 1 - 7

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler