User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Oto cam hakkında yardıma ihtiyacım var.

Yaþ
    31
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Oto cam hakkında yardıma ihtiyacım var.

Yaklaşık 3 aydır devam eden bir restorasyon projem var ve büyük bir problemle karşı karşıyayım bu konu hakkında bilir kişilerden veya tanıdığı özü ve sözü bir oto cam esnaf tanıdığı olan var ise bana yardımcı olmasını diliyorum.Gelelim sorunumuza.

Aracım 1990 model Honda Civic Shuttle USDM şu anda tamamen sökük bir halde kaporta ve boya işlemleri yapılıyor,hali ile 29 yaşını devirmiş bir aracı dıştan yalandan boyatacak değildim ve tüm camlarını söktüm fakat ön camı sökerken ufak bir çatlak oluştu(kırılmadı).Bir çok oto cam firması ile görüştüm ve kimsenin kataloğunda bu model için bir cam olmadığını(çoğu kişi aracın varlığından bir haber ve saçma sapan önerilerle karşılaştım) söylediler.Ölçü verdim gerek hatch, gerek sedan,gerek crx,accord v.s zamanın hiç bir modelinde uyumlu bir şey bulamadıklarını söylediler.İngilizcem pek iyi olmadığı için yurt dışı forumlarındanda çok net bir sonuç alamadım.Uyumlu parçayı buldum fakat gümrük kargo v.s derken epey bir büyük mebla çıkıyor ortaya.Ve bu kadar ince ince uğraşırken çatlak camı geri takmak istemiyorum.Faiş fiyat'larlada karşı karşıya kalıyorum.Konu hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum.Önceliğim çatlağı tamamen tamir edebilecek bir usta bulabilirsek tamir,olmadı tedarik konusunda yardım edebilecek bir kimse.Yardımlarınızı bekliyor ve keyifli forumlar diliyorum.Aracın ileride yapım aşama konusunu açacağım.

Yaþ
    31
    Þehir
    Türkiye/Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmediðim bir durum yüzünden karakterler saçma sapan bir hal aldý ve konuyu düzeltemiyorum.Yoruma ayný postu tekrar girerek adminlerin düzeltmesini rica ediyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler