User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: H7 Tavsiyesi Hk.

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir tecrübemi de ben bırakayım buraya sonradan gelenlere ışık olsun;
    Megane 4 faz2 araç kullanıcısıyım yaklaşık 2 yıldır. Aracımı alır almaz uzun-kısa olacak şekilde 2 takım photon milestone serisi H7 ürün aldım. Ürünlerin aydınlatmasından oldukça memnun iken bir süre sonunda nadir de olsa kısa farlarımda sönme problemiyle karşılaştım. 1.5 yılın sonunda kısa farlarımdan biri tamamen kesti. Sosyal mecralarda gezinince bir çok megane sahibi arkadaşın photon milestone'da aynı problemi yaşadığını öğrendim. Aydınlatma performansından oldukça memnundum, uzun farlarımdaki led ampülleri hala sıkıntısız şekilde kullanıyorum. Kısaları da Femex GT Nano serisi isminde başka bir led ampul ile değiştirdim. Şimdilik problem yok, aydınlatma kalitesi -benim anlayabildiğim kadarıyla- en az photon milestone kadar iyi...

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı C!N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tecrübemi de ben bırakayım buraya sonradan gelenlere ışık olsun;
    Megane 4 faz2 araç kullanıcısıyım yaklaşık 2 yıldır. Aracımı alır almaz uzun-kısa olacak şekilde 2 takım photon milestone serisi H7 ürün aldım. Ürünlerin aydınlatmasından oldukça memnun iken bir süre sonunda nadir de olsa kısa farlarımda sönme problemiyle karşılaştım. 1.5 yılın sonunda kısa farlarımdan biri tamamen kesti. Sosyal mecralarda gezinince bir çok megane sahibi arkadaşın photon milestone'da aynı problemi yaşadığını öğrendim. Aydınlatma performansından oldukça memnundum, uzun farlarımdaki led ampülleri hala sıkıntısız şekilde kullanıyorum. Kısaları da Femex GT Nano serisi isminde başka bir led ampul ile değiştirdim. Şimdilik problem yok, aydınlatma kalitesi -benim anlayabildiğim kadarıyla- en az photon milestone kadar iyi...
    Garantiden değişim talep etmediniz mi Photon için? 2 yıldı sanırım garantisi

En pratik çözüm de uzunlardan biriyle yer değiştirmek olurdu heralde

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın yedpadan temin edicem bakalım. Black edition varmış en son çıkan ondan alıp deneyeceğim.
    Far kapağı aldım trendyoldan orjinaline dokunmak istemedim
    Kısalara Photon black edition
    uzunlara photon mono led montajladım.
    internetten far kapaği aldım kauçuk olanlardan fakat uzunlara oldu kısalar icin 10 mm bol geldiği için kapak olmadı. ona başka bir çözüm bulacağım. Kaput içi far arkası çok dar 208 gti'n. Bayağı uğraştırdı takarken.
    aydınlatma kalitesine gelirsek de eskiye nazaran dünyalar kadar fark oldu. orjinalinde uzun kısa h7 var kısalarda mercek var akşamları artık photondan sonra daha güzel görüş.
    Videosu ;
    https://youtube.com/shorts/px8mPoCwI...gEJA0djQWg_TrJ

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garantiden değişim talep etmediniz mi Photon için? 2 yıldı sanırım garantisi

En pratik çözüm de uzunlardan biriyle yer değiştirmek olurdu heralde
    Aldığım yer photon için 1 yıl garanti veriyor. Hiç uğraşmak istemedim, tertemiz 1 takım yeni ile yola devam ettim, 1 adet de yedek ampul kalmış oldu elimde.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler